Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 444929 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nolifesking

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #435 dnia: Lipiec 26, 2008, 12:50:15 pm »
Ooo to już jest trailer nawet! Super!
Jak dotąd zapowiedź drugiego filmu shippudena widziałem tylko na końcu dwóch najnowszych odcinków anime.
No ciekawe Ciekawe.Na film to się zawsze czeka z niecierpliwością :D Prawie zawsze bija na głowę anime odcinkowe jeżeli chodzi o akcje. Z fabułą jest różnie.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #436 dnia: Lipiec 26, 2008, 08:42:02 pm »
Ja na filmy naruto nigdy nie czekam z niecierpliwością :P to tak jakbym czekał na fillery.;)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #437 dnia: Lipiec 26, 2008, 08:53:11 pm »
Fillery są różne i najczęściej bez sensowne. Najgorsze są te które z założenia powinny być śmieszne. A w filmach kinowych fauła jest tylko pretekstem do akcji i dużej ilości walk. A i tak wiadomo, że na końcu Naruto użyje Rasengana i zabije głównego badassa.  ;-)

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #438 dnia: Lipiec 26, 2008, 08:58:49 pm »
Ja obstawiam że ta kinówka będzie popisem sasuke, trochę czasu minęło kiedy ostatni raz był w filmie.
A Chidori wygląda efektowniej od rasengana :P


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #439 dnia: Lipiec 26, 2008, 09:09:30 pm »
Obejrzałem najnowszy odcinek anime i dochodzę do wniosku, że fabułę tych fillerów wymyślił debil. Grupa kolesi wpadła na pomysł, że aby kraj ognia był silny to nie potrzebuje dwóch królów (według nich hokage też jest władcą kraju), więc postanowili zniszczyć całą wioskę, ale nie pomyśleli, że jeśli zniszczą wioskę to pozbawią kraj głównej siły militarnej, a że kra jest po środku kontynentu to każda najmniejsza wioska zaatakowałaby kraj.

Offline nolifesking

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #440 dnia: Lipiec 27, 2008, 10:22:43 am »
Ekhm Bzdura ;]
Hollow ja wiem, że szczególnie tam nie pokazują w Naruto, ale Kraj ognia ma też normalne wojsko (nie ninja), które służy przy władcy feudalnym. Oprócz tego w wielu wioskach poza Konohą żyją klany ninja (pech, że sporą część akurat Ci goście wybili).
Ninja nie są główną siłą Kraju Ognia, ale prawda przesadzają trochę z ich wyróżnianiem (te wszystkie przepakowane jutsu), więc wychodzi na to, że oryginalne wojsko jest o d**e rozbić (za przeproszeniem). Więc byle jakie państewko nie dałoby rady Krajowi Ognia. W sumie jakby zniknęła Konoha, to Wioska Piasku niewiele mogłaby zrobić (pewnie ma taką samą pozycje jak Wioska ukrytego liścia) aby pomóc Krajowi ognia.

Nawet jeśli to myślenie nie jest błędne to na pewno błędem jest zastanawianie się nad tym Hollow. Ta manga nie jest dla inteligentnych ludzi, więc mało kto się będzie interesował polityką i bezpieczeństwem państwa ognia, a raczej tym czy Naruto znowu uda się wszystkich uratować :P

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #441 dnia: Sierpień 12, 2008, 08:07:31 am »
Znalazłem krótki komiks o tym dlaczego Orochimaru opuścił Akatsuki  :badgrin: :badgrin:


Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #442 dnia: Listopad 20, 2008, 01:25:19 pm »
No i stało się.
Spoiler: pokaż
W najnowszym rozdziale ginie Hatake Kakashi. Szkoda faceta bo Kakashi wielkim shinobi był.  :sad:
A najgorsze, że nie pokazali jego twarzy. Ale może jeszcze na pogrzebie.
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2008, 01:37:59 pm wysłana przez Hollow »

Offline Góral

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 305
  • Total likes: 0
  • Firefly/Serenity fanatic
Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #443 dnia: Listopad 20, 2008, 01:31:28 pm »
@Hollow
Zapodałeś mega spojler :]. Akurat Naruto mam gdzieś, ale gdyby w jakiejś porządnej mandze ktoś mi tak zaspojlerował to bym się z lekka wkurzył. Jeszcze nawet skanlacji nie ma (jedynie raw) więc tego rodzaju post powinien być zmodyfikowany albo usunięty.
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Space Brothers.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #444 dnia: Listopad 20, 2008, 01:39:45 pm »
To skoro serie masz gdzieś to w czym problem.  :D Wygląda na to, że ci dobrzy zaczynają się powoli wykruszać.

Offline Góral

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 305
  • Total likes: 0
  • Firefly/Serenity fanatic
Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #445 dnia: Listopad 20, 2008, 01:49:06 pm »
Dla zasady. Spojlery się ukrywa i tyle na ten temat.
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Space Brothers.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #446 dnia: Listopad 20, 2008, 02:18:14 pm »
Jeszcze nawet skanlacji nie ma (jedynie raw)

Jest już 425 przetłumaczony, a takie spoilery ukrywa sięw temacie gdzie nie ma w nagłówku info o nisko latających spoilerach


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Góral

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 305
  • Total likes: 0
  • Firefly/Serenity fanatic
Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #447 dnia: Listopad 20, 2008, 02:26:32 pm »
Jest już 425 przetłumaczony, a takie spoilery ukrywa sięw temacie gdzie nie ma w nagłówku info o nisko latających spoilerach
Nie było gdy Hollow napisał swój post. Poza tym zalecam przeczytanie regulaminu jeszcze raz: http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9921.msg285709.html#msg285709
Cytuj
Po siódme: ukrywamy i dobrze oznaczamy spoilery.
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Space Brothers.

Offline valentine69

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #448 dnia: Listopad 20, 2008, 05:37:35 pm »
ale chcąc nie chcąc naruto z fajnego anime/mangi robi się coraz bardziej przewidywalne...da się wszystko przewidzieć oglądając pierwszą stronę kartki mangi/lub zapowiedź nowego odc. :(...mimo wszystko jest fajnie opowiedziane i interesujące szczególnie konflikt z akatsuki... było o nich wspomniane na początku mangi i tak się to wszystko ciągneło....zastanawiam się czy jak akatsuki "wykorkuje" to czy autor mangi pokusi sie o nowych/nowego wroga/ów. Czy zakończy ten projekt i zajmie się innym...poczekamy zobaczymy :)
vanitas vanitatum et omnia vanitas...


Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #449 dnia: Listopad 20, 2008, 07:10:13 pm »
Jak dla mnie zabili najlepszą postać, szkoda


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"