trawa

Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 445065 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #555 dnia: Marzec 01, 2009, 02:34:34 pm »
a tam jakies lisy, hinata dala rade  :shock:

To się jeszcze zobaczy. Teraz jest między Painem a Naruto, który wpadł w szał i możliwe, że znowu stracił panowanie nad lisem. Tak czy tak ma prze... chlapane  :D

Offline maszkov

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #556 dnia: Marzec 01, 2009, 05:02:20 pm »
hinata martwa... przynajmniej wyzanala milosc blondynowi...

a co do formy lisa.. to kozacko wyglada zwlaszcza z tym szkieletem... ale pewnie bedzie tak ze naruto w jakis kosmiczny sposob zapanuje nad ta forma xD




I na ch*j się gapisz...

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #557 dnia: Marzec 01, 2009, 05:06:56 pm »
hinata martwa... przynajmniej wyzanala milosc blondynowi...

To czy jest martwa to nie jest pewne, bo jak ją dziabnął to zasłaniała ją skała. Szkoda, że nie było widać jej ataku, bo ta chakra przy jej rękach ciekawie wyglądała.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #558 dnia: Marzec 01, 2009, 07:01:03 pm »
no nie powiem jak na jej poziom to nie tak źle sobie poradziła ładnie chciała go zaatakować - w dobrym stylu......ale mam nadzieje, głęboko nadzieje że neji będzie miał swoje 3 grosze w tym pojedynku i też w dobrym stylu....

Offline maszkov

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #559 dnia: Marzec 01, 2009, 07:52:47 pm »
co masz na mysli mowiac "jak na jej poziom"... -.-"
hinata zawsze byla kozacka....
ja bym wolal zeby neji'ego zaje.... niz hinate...




I na ch*j się gapisz...

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #560 dnia: Marzec 01, 2009, 07:56:25 pm »
ja bym wolal zeby neji'ego zaje.... niz hinate...

Tak, Ja też. Hinata ma przynajmniej Boobies  ;-) I to jest druga co do wielkości po Tsunade  ;-)
A tak na poważnie to chyba byłoby przesadą żeby wykorkowała minutę po wyznaniu swoich uczuć.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #561 dnia: Marzec 01, 2009, 08:47:01 pm »
co masz na mysli mowiac "jak na jej poziom"... -.-"
hinata zawsze byla kozacka....
ja bym wolal zeby neji'ego zaje.... niz hinate...

i już mówię co miałem na myśli mówiąc jak na jej poziom.....to co ona teraz potrafi  czyli użycie tego standardowego stylu jukena czy jakoś tak, no i 64 uderzenia lub mniej ta technika(którą ok nie dawna umie) w porównaniu do nejiego to nic który potrafił to i o wiele(między innymi zamiast 64 to 128 uderzeń i ten obronny wir) więcej jak był małym geninem, a teraz a raczej do nie dawna miał chakry że rzucać się mógł, zaprezentował nowo technikę a tamte udoskonalił. więc tu nie ma mowy że jest na tym samym poziomie. powiem więcej ona nawet nie jest na poziomie takim na którym był neji jako genin.

Tak, Ja też. Hinata ma przynajmniej Boobies  ;-) I to jest druga co do wielkości po Tsunade  ;-)

tu przyznaje racje  8)

Offline kamilosbetlejows

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #562 dnia: Marzec 01, 2009, 09:10:17 pm »
oj Jackal co do wkroczenia nejego to bym się wstrzymał ponieważ teraz naru ma 6 ogonów i nie wiadomo czy panuje nad tym czy nie ale pewnie nie. I teraz zacznie się pojedynek bestii
chce ktoś zapkę na lockerz.com to pw

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #563 dnia: Marzec 01, 2009, 09:12:52 pm »
Trzeba jeszcze dodać, że do Konohy zmierza Sasuke i jego wesoła gromadka, za nimi idzie 8-ogonowa bestia, a do tego Raikage wysłał swoich posłów aby dowiedzieli się czegoś w wiosce o Sasuke. Normalnie brazylijska telenowela  :D

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #564 dnia: Marzec 01, 2009, 09:18:01 pm »
za nimi idzie 8-ogonowa bestia, a do tego Raikage wysłał swoich posłów aby dowiedzieli się czegoś w wiosce o Sasuke.

A o tym zapomniałem nawet, bestia pewnie się nie pojawi, ale posłowie zmierzający do Konohy pewnie zawitają na pole walki między God Realm a Kyuubi


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #565 dnia: Marzec 01, 2009, 10:03:17 pm »
a pobożnym życzeniem będzie fakt że to hachibi w formie 8 ogoniastego powstrzyma kubiego z 6 ogonami. i z peinem do walki stanie sasuke bądź neji :P

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #566 dnia: Marzec 01, 2009, 10:21:24 pm »
Sasuke i Pain to teraz Kumple po płaszczyku więc nie ma możliwości, żeby walczyli. Jedynym celem Sasuke jest teraz ten stary dzidyga co kombinuje na boku. Za to pomysł walki pary bestii bardzo mi się podoba. Ciekawe jaka byłaby różnica sił całkowicie rozwiniętej 8-ogonowej bestii przeciw Kyuubiemu w 2/3 siły.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #567 dnia: Marzec 01, 2009, 10:46:33 pm »
Sasuke i Pain to teraz Kumple po płaszczyku więc nie ma możliwości, żeby walczyli.

Sasek jest w stanie walczyć z każdym, przyjaciel, rodzina, wróg, what's the difference, all the same (jak to Ironi śpiewają w jednej piosence) ;)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #568 dnia: Marzec 01, 2009, 11:00:21 pm »
Jak to kiedyś powiedził Boguś Linda "Przyjaciól to on ma na cmentarzu". A teraz wisi mu z kim ma się bić, ale zadeklarował się, że na pierwszy ogień idzie starszyzna wioski.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #569 dnia: Marzec 02, 2009, 03:09:22 pm »
nie wiem czy dobrze zauważyłem ale z tego co widzę to te bestie potrafią się jakoś poruszać? bo czy 1-ogoniasty, 8 czy kyubi w 4 ogonach stali w miejscu ...................
Za to pomysł walki pary bestii bardzo mi się podoba. Ciekawe jaka byłaby różnica sił całkowicie rozwiniętej 8-ogonowej bestii przeciw Kyuubiemu w 2/3 siły.
no bez porównania powinien być silniejszy 8-ogoniasty no ale nie wiadomo.