Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 445125 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #630 dnia: Maj 05, 2009, 10:52:03 pm »
Pierwszy od najmłodszych lat walczył z członkami klanu Uchiha i miał wprawę w starciach z sharinnganem. Do tego Madara nie był w stanie kopiować technik z elementen drzewa. No i w końcu to Pierwszy tak samo jak Yamato mógł w jakimś stopniu kontrolować lisa.
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2009, 10:56:42 pm wysłana przez Hollow »

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #631 dnia: Maj 06, 2009, 06:39:41 am »
Było w którymś rozdziale, że chcieli tym posągiem wydobyć bestię, a Killer-bee zamienił się w mackę.


tak to pamiętam, jak macka wpadła do wody, tylko jestem ciekawy kiedy akatsuki zauważy że coś poszło nie tak. Widzieli mackę ale pracy nad "wydobywaniem" bestii z killer-bee nie przerwali.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #632 dnia: Maj 06, 2009, 08:13:27 am »
No i w końcu to Pierwszy tak samo jak Yamato mógł w jakimś stopniu kontrolować lisa.
Racja pierwszy kontrolował chyba 5 bestii, a do tego yamato widać że ładnie nawala tym elementem drzewnym i kontrolo a to wszystko jak sam powiedział: "to jest nic w porównaniu do zdolności pierwszego".

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #633 dnia: Maj 06, 2009, 10:45:18 am »
Jak było dokładnie będzie pokazane podczas retrospekcji.Chwilowo Madara wmawia Sasuke ze to jego brat kontrolował demona podczas gdy naprawdę robił to on.Prawda wyjdzie na jaw i wtedy dokładnie pokażą co stało się 16 lat temu.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #634 dnia: Maj 06, 2009, 11:14:56 am »
A Madara nie twierdził, że demon uciekł i zaatakował wioskę z własnej woli?

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #635 dnia: Maj 06, 2009, 11:59:50 am »
Może.Musiał bym sprawdzić.Czy wmawia mu że kontrolował go jego brat czy ze zbiegł on to bez różnicy bo naprawdę kontrolował go on-tak czy siak kłamie.Prawda wyjdzie na jaw a wtedy będą  retrospekcje.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline maszkov

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #636 dnia: Maj 07, 2009, 09:31:50 pm »
obejrzał może już ktoś Kizune??

bo ja tak i jestem zadowolony... przynajmniej z efektów choc akcja był bardzo szybka ale i tak film był  kozacki :D




I na ch*j się gapisz...

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #637 dnia: Maj 07, 2009, 10:08:18 pm »
oglądałem i powiem, że mi się nie podobało zbytnio najlepsza kinówka to chyba z garą była (chyba 3) a reszta jakoś taka tam.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #638 dnia: Maj 15, 2009, 12:52:07 pm »
wyszedł ten nowy odcinek autorowi, zwłaszcza:
Spoiler: pokaż
i pochłanianie dusz.

Teraz pozostaje posprzątać kamyki i kurz w wiosce czy tym co z niej zostało.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #639 dnia: Maj 15, 2009, 05:16:39 pm »
Z tego co widać to chyba właśnie od tej pory pojawiły mu się te dziadostwo na plecach i ma je aż do tej pory. Żałosna technika z tego względu że robi z ciebie kalekę ale reszta może być.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #640 dnia: Maj 15, 2009, 05:31:23 pm »
Ale za odrobinę zdrowia Nagato był w stanie jednym atakiem zabić ponad połowę swoich przeciwników. Ten stary dziadyga Danzo z Konohy to wszędzie się wepchnie.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #641 dnia: Maj 15, 2009, 06:08:19 pm »
Ten stary dziadyga Danzo z Konohy to wszędzie się wepchnie.

Tylko nikt nie potrafi go zabić, może Sasuke się uda.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #642 dnia: Maj 15, 2009, 06:26:03 pm »
Do tej pory mało kto miał okazje spróbować.Jest to typ manipulatora który pociąga za sznurki z bezpiecznej odległości.Tylko dlatego nadal żyje.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Fillo

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #643 dnia: Maj 22, 2009, 06:11:32 pm »
Co do najnowszego chapka.. podoba mi się, Pain z pana "och jak cierpię, zabijam was aby wam to uswiadomić, mamo patrz na mój piercing widzisz jak cierpię" zrobił sie nawet barwną postacią, więcej sentymentów wyciągnać już nie mogą, więc koniec gadania i retrospekcji mamy ciekawy zwrot akcji... nie mam pojęcia co sie teraz będzie działo jakieś typy ?

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #644 dnia: Maj 22, 2009, 06:43:42 pm »
Wogule tam wioska "pytania?" czy "znaku zapytania".
Możliwe że gość przekaże swoje zdolności lub techniki jak itachi sasukowi. Ale w sumie naruto ma jeszcze te ukryto moc od itachiego(zapewne do walki z scharniganem).