Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 444894 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #705 dnia: Czerwiec 26, 2009, 09:06:20 pm »
W najnowszym odcinku anime Sasuke i Suigetsu szukają miecza Zabuzy (tego, który normalnie sobie stał przy grobie i nie wadził nikomu w mandze).

a myślałem że fillery skończyły się dwa odcinki temu.

Co do mangi, myślałem że teraz przez kolka odcinków będą przemyślenia/wyjaśnienia/rozmowy a tu robi się coraz ciekawie. I w końcu Gaara powraca.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #706 dnia: Czerwiec 26, 2009, 09:17:36 pm »
Niby się skończyły, ale żeby przedłużyć odcinki wymyślają jakieś zdarzenia nie związane z mangą.

Gaara niby powraca, ale nie wiadomo czy na długo. W końcu ktoś ma za zadanie go wykończyć. I ciekawe czy bardzo osłabł po wydobyciu z niego bestii.
I kogo wybrali na nowego szefa wioski deszczu.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #707 dnia: Czerwiec 26, 2009, 09:26:19 pm »
Nie wiem po co oni znowu przedłużają te odcinki, manga jest do przodu o ponad 100 rozdziałów a oni twardo trzymają się tej samej praktyki od chyba 135 odcinka gdzie zakończyli pierwszą serię.

Chętnie zobaczyłbym drugą rundę gaary i sasuke. On swoją drogą jest takim chłopcem na posyłki. Przez całą serie ktoś coś od niego chce, nie dziwota że mu odbija ;D


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #708 dnia: Czerwiec 26, 2009, 09:39:42 pm »
Ta. Facet był już po wszystkich możliwych stronach konfliktu.
Spotkanie z Gaarą może być ciekawe. W końcu przedtem Gaara mu dokopał aż miło.

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #709 dnia: Czerwiec 26, 2009, 09:55:34 pm »
Sasuke faktycznie za często jest przez kogoś manipulowany.Mi najbardziej podobał się gdy zdradził Orochimaru i działał chwilowo na własną rękę.Poza tym krótkim momentem raczej nie przepadałem za Sasuke.
Tobi po raz kolejny umiejętnie manipuluje ludźmi.W końcu też może zacznie działać bo jak sam stwierdził traci cierpliwość.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #710 dnia: Czerwiec 26, 2009, 09:57:52 pm »
Jedna sprawa mnie dziwi. O ile mi wiadomo reingan to najpotężniejsza technika oczna, więc czasem nie mógł by walczyć spokojnie z madara?
Czemu madara to taki cwaniak.

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #711 dnia: Czerwiec 26, 2009, 10:10:42 pm »
W Naruto każdy ma  tajemne techniki a wielu ma jakieś sekretne moce a Madara ma o wiele większy staż pracy niż reszta zatem musi mieć całe tony specjalnych zdolności.Zresztą nie sądzę by był on zwykłym człowiekiem-to naturalnie tylko moje przeczucie ale coś mi mówi ze ma on jakieś dodatkowe moce o których do tej pory nie było mowy.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #712 dnia: Czerwiec 26, 2009, 10:34:13 pm »
.Zresztą nie sądzę by był on zwykłym człowiekiem-to naturalnie tylko moje przeczucie ale coś mi mówi ze ma on jakieś dodatkowe moce o których do tej pory nie było mowy.
Tak to prawda, masz rację. Choćby sam fakt że żyje do tej pory jakimś cudem. W sumie nie dziwne żę tak się wozi skoro jedyny jego pogromca już dawno leży.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #713 dnia: Czerwiec 26, 2009, 10:53:33 pm »
Nagato dzięki oczom był w stanie używać technik z każdej dziedziny. Uchicha potrafią kopiować/przewidywać ruchy przeciwnika, przy kalejdoskopie dostają jakiś dopalacz. A z walki nagato vs naruto nie wiem czemu te oczy są uważane za najpotężniejsze. Większe wrażenie zrobiło na mnie to co pokazał Itachi.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #714 dnia: Czerwiec 26, 2009, 11:00:52 pm »
Facet wysadził wioskę w powietrze i stworzył księżyc.Itachi,choć też był mocny,nie robił na mnie wrażenia kogoś kto miał by szanse z Nagato . 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #715 dnia: Czerwiec 26, 2009, 11:11:54 pm »
W sumie racja nagato miał rewelacyjne i nie typowe techniki. Myślę nawet że mógł by śmiało walczyć z madarą. No ale nie zapominajmy o absolutnej obronie itachiego ten nie materialny miecz który w swojej postaci wygląda jak jedna z technik nagato.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #716 dnia: Czerwiec 27, 2009, 09:18:27 am »
Facet wysadził wioskę w powietrze i stworzył księżyc.Itachi,choć też był mocny,nie robił na mnie wrażenia kogoś kto miał by szanse z Nagato . 

Ale tylko God Realm takim czymś błysnął, po zastosowaniu tego przez jakiś czas nie był w stanie nic zrobić, pozostałe aspekty nie miały niczego tak potężnego, choć techniki były ciekawe. Itachi zawsze bawił się w to że ktoś go atakuje a potem okazuje się to iluzją i miał jeszcze ten miecz, który zabił Oro jednym cięciem, ale gdzie my tam do Dragnipura  :D


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #717 dnia: Czerwiec 27, 2009, 09:58:16 am »
Nie wiem czemu ale wydaje mi się że są różne odmiany scharingana. Tzn pierwsze te poziomy są takie same ale gdy posiadacz wchodzi na poziom  mangekoku to tu się różnią już, a natomiast itachi w mangekoku ma aspekt iluzji większość jego technik to iluzja nawet jego najpotężniejsza technika  to ten nie materialny miecz który zabiera do świata genjutsu wszystko co dotknie . Znowu madara wygląda to tak jak by jego mangekoku był aspektu czasoprzestrzennego. I dlatego myślę że są różne odmiany mangekoku. Oczywiście podstawowe ataki są dostępne w każdym z tych rodzaju np. amateratsu.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #718 dnia: Czerwiec 27, 2009, 10:06:00 am »
Ten miecz Itachi chyba znalazł, było powiedziane że przez kilka lat szukał go Oro.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline kamilosbetlejows

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #719 dnia: Czerwiec 27, 2009, 10:42:33 am »
Nie wiem czemu ale wydaje mi się że są różne odmiany scharingana.
do tego dochodzi jeszcze tak zwane wieczne mangekoku które też skrywa jakieś inne nie wyobrażalne techniki. Mnie jeszcze zastanawia co mógł dać itachi naru gdy go w tedy spotkał i powiedział że mu się to przyda jak sasuke zakatuje wioskę czy jakoś tak to było 
chce ktoś zapkę na lockerz.com to pw