Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 445066 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kamilosbetlejows

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #735 dnia: Lipiec 18, 2009, 05:50:20 pm »
Mają zekranizować Kakashi Gaiden, po wielu seriach fillerów twórcy wpadli na dobry pomysł :)


ep 119 który wyjdzie będzie miał tytuł Kakashi`s Gaiden - The Battlefield of a Boy`s Life!
chce ktoś zapkę na lockerz.com to pw

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #736 dnia: Lipiec 30, 2009, 07:54:21 pm »
Polecam obejrzeć epy kakschi gaiden- rewelacja.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #737 dnia: Lipiec 31, 2009, 02:34:05 pm »
Naprawdę fajne odcinki. Najlepsze jest to, że trzymają się całkowicie fabuły z mangi. Nic nie dodali ani nie wycięli.
A w mandze im więcej rozdziałów z udziałem Danzo tym bardziej mam nadzieję, że szybko go wykończą.

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #738 dnia: Lipiec 31, 2009, 02:55:26 pm »
A ja im więcej widzę Danzo tym bardziej podejrzewam ze jest Madarą zatem na jego szybkie wykończenie nie ma zbytnio szans.Ale fakt dupek z niego niesamowity.Jak go w końcu zabiją to nie będę za nim płakał.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #739 dnia: Lipiec 31, 2009, 04:38:34 pm »
Ja uważam ze im bardziej rozpędzą ten wózek z Danzo to tym efektowniej się rozwalą.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #740 dnia: Sierpień 07, 2009, 08:34:26 am »
z powodu nowego odcinka pozwolę sobie na podwójny post :P

Wyjaśniło się skąd Danzo ma
Spoiler: pokaż
sharingan, należał od do osoby którą kiedyś, podobno, zabił Itachi, Shisui
Wyjątkowo ciekawy obrót przyjęło spotkanie liderów poszczególnych krajów, teraz ruch należy do Sasuke skoro wprosił się na nie siłą :P


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #741 dnia: Sierpień 07, 2009, 08:43:40 am »
A Sai i reszta w końcu pomyśleli i wpadli na jedyny rozsądny pomysł dotyczący Sasuke.

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #742 dnia: Sierpień 07, 2009, 09:45:12 am »
Zgodzę się w pełni.Zemsta jest nie odłączanym elementem świata Naruto a działania Sasuke grodzą kolejną wojną.Kiedyś mógł być ich kolegą ale dziś to członek Akatsuki planujący zniszczenie ich wioski.W bardziej dziecinnych mangach planowali by go nadal ratować ,i pewnie by im się udało, ale tu podejmują właściwą decyzje.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #743 dnia: Sierpień 07, 2009, 11:06:16 am »
W nowym odcinku anime w openingu pojawiły się sceny z najnowszego filmu kinowego Naruto

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #744 dnia: Sierpień 07, 2009, 12:20:12 pm »
Naruto dalej chce go uratować :)
Sceny z filmu kinowego były chyba przy kakashi gaiden, ale pewności nie mam, anime rzuciłem, wyjątek zrobiłem dla tego dwu odcinkowego speciala :)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #745 dnia: Sierpień 08, 2009, 10:26:31 am »
Odnośnie chaptera i wogule tak. Jeśli byakugan jest o poziom wyżej od scharingana to czy właśnie z uchiha najlepszym rozwiązaniem jest posiadanie byakugana? Czy byakugan może zniwelować techniki(przynajmniej te genjutsu)? Jeśli tak to po się męczyć jak można wziąśc do walki takiego nejiego i po sprawie.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #746 dnia: Sierpień 08, 2009, 03:08:50 pm »
W najnowszym rozdziale nie było nic na temat niwelowania technik przez Byakugana. Koleś z Byakuganem po prostu był w stanie zobaczyć przepływ chakry u danej osoby ( osoby pod wpływem genjutsu mają zaburzony przepływ chakry).

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #747 dnia: Sierpień 08, 2009, 03:29:33 pm »
Czyli osoba posiadająca byakugana potrafi to dostrzec(ocziwiste), ale czy potrafi się przed tym obronić?

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #748 dnia: Sierpień 08, 2009, 05:24:32 pm »
W tym przypadku to chyba działa tak samo jak na wszystkich.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #749 dnia: Sierpień 08, 2009, 06:00:07 pm »
W tym przypadku to chyba działa tak samo jak na wszystkich.
Pewnie masz racje. Trochę przereklamowany ten cały byakugan jeśli chodzi o jutsu itd.  Bardzo ograniczony. Ciekawe czy jego posiadacze potrafią wykonywać zwykłe techniki.?