trawa

Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 444898 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lessa

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #75 dnia: Październik 03, 2004, 10:04:28 pm »
według mnie Naruto jest pozycją, która zawiera w sobie wiele wątków w różnym klimacie, są takie, z których można się pośmiać, są też te poważne, jest tajemnica, jest tragedia.
Ta manga zawiera w sobie głębię, np. przyjaźń czy dążenie do doskonałości, spełnienie ambicji, zemsta, miłość. Nic nie jest naciągane, pokazuje wielowarstwowość ludzkiego charakteru.
Oczywiście jest też dużo walk, technik i fantastyki, ale ja nie uważam Naruto za czegoś co jest kontynuacją DB, co jest coś co ja ustawiam kilka poziomów wyżej.
szystkim samobójcom mówimy stanowsze NIE

Offline Noise

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #76 dnia: Listopad 23, 2004, 11:55:13 am »
Naruto to obecnie ejdno z najlpeszych anime dostepnych w Polsce drogą internetowa. Nie mogę się nie pochwalić, że byłem wspózałożycielem 3-ej najlepszej polskiej strony o tym anime. Niestety nasza strona upadła, ale z drugim wspótwórca chcemy odrodzić sie jak fenix z popiołów :D. O samym Naruto można powiedziec, że jest fajne i wciągające. Ładna kreska i całkiem niezła fabuła stawiają go dość wysoko. Niestety zcazyna się robić coś a'la Db. Przez kilka odcinków nic sie nie dziej, ot, poprostu lanie wody dla przedłużenia serii. Ale czego my, fani nie wybaczamy?? I błagam. Nigdy w żadnym stopniu nie kojarzcie Naruto z serią DB. To jest zupełnie co inengo. Nowy, wspaniały klimat fantastyki połączony z kulturą japońską i ich tradycjami !

Offline Puchiko0007

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #77 dnia: Listopad 23, 2004, 05:25:34 pm »
Cytat: "Noise"
Naruto to obecnie ejdno z najlpeszych anime dostepnych w Polsce drogą internetowa. Nie mogę się nie pochwalić, że byłem wspózałożycielem 3-ej najlepszej polskiej strony o tym anime. Niestety nasza strona upadła, ale z drugim wspótwórca chcemy odrodzić sie jak fenix z popiołów :D. O samym Naruto można powiedziec, że jest fajne i wciągające. Ładna kreska i całkiem niezła fabuła stawiają go dość wysoko. Niestety zcazyna się robić coś a'la Db. Przez kilka odcinków nic sie nie dziej, ot, poprostu lanie wody dla przedłużenia serii. Ale czego my, fani nie wybaczamy?? I błagam. Nigdy w żadnym stopniu nie kojarzcie Naruto z serią DB. To jest zupełnie co inengo. Nowy, wspaniały klimat fantastyki połączony z kulturą japońską i ich tradycjami !

nie zgadzam sie z wieloma punktami tej wypowiedzi, ale wypisze tylko kilka:
1. w Polsce sa dostepne prawie wszystkie serie, ktore wyszly w Japonii
2. kreska nie jest ladna. w porownaniu z manga jest beznadziejna.
3. "niezla fabula" - powiem, ze to juz wszyystko gdzies bylo, ktos to kiedys robil, powiedzial. o malo ktorej serii mozna powiedziec ze jest nowatorska.
4. lania wody nie mozna wybaczac.

Offline Somebody

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #78 dnia: Luty 19, 2005, 01:41:46 pm »
mam mega wielką prośbę - otóż z netu poznikały torrenty odcinków naruto pomiędzy 100 a 122 by mógł ktoś dać linka gdzie są? bo już 3 dni jestem bez naruto i nie wiem co z sobą zrobić :(.

Pozdariawam Aver

Offline TongPu

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #79 dnia: Luty 19, 2005, 02:12:33 pm »
ludzie zejdźcie z Naruto :x dla mnie manga i anime wymiatające jakich mało :D
moide wa itsumo amai nigebasho...

Offline graves

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #80 dnia: Luty 19, 2005, 03:04:26 pm »
Cytat: "Somebody"
mam mega wielką prośbę - otóż z netu poznikały torrenty odcinków naruto pomiędzy 100 a 122 by mógł ktoś dać linka gdzie są? bo już 3 dni jestem bez naruto i nie wiem co z sobą zrobić :(.

Pozdariawam Aver

jak widać np tutaj:
http://a.scarywater.net/naruto/

The Naruto TV series has been licensed by ShoPro!
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Somebody

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #81 dnia: Luty 19, 2005, 04:01:52 pm »
aaaaaaaaa NIE! kurde to co ja teraz zrobię :( :( :( chyba się zabiję :( :( :(

Ps. Z tego co wiem to pliki z torrentami znikły tylko z stron i ten kto ma te pliki może dalej ściągać więc bym był wdzięczny gdyby ktoś mógł wysłać mi pliki z torrentami(Odcinki 101-121) na Maila: Kerad_@vp.pl będę MEGA WDZIĘCZNY.......Błagam :)

Offline Somebody

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #82 dnia: Luty 19, 2005, 09:27:55 pm »
No skoro nikt nie chce pomóc charetatywnie biednemu uzależnionemu człowiekowi to jestem gotów kupić to na płytkach - cena do uzgodnienia.

Pozdrawiam Aver

grzybek

  • Gość
Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #83 dnia: Luty 19, 2005, 09:37:16 pm »
Po prostu nikt nie ma z nas. Poczekaj do jakiegos konwnetu i tam pewnie znajdziesz w copyroomie.  POmysl, ze kiedys sie czekalo miesiacami. Przeciez jak teraz nie obejrzysz to nie umrzesz.

Grzybek

Offline Somebody

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #84 dnia: Luty 19, 2005, 11:11:39 pm »
Cytuj
Po prostu nikt nie ma z nas. Poczekaj do jakiegos konwnetu i tam pewnie znajdziesz w copyroomie. POmysl, ze kiedys sie czekalo miesiacami. Przeciez jak teraz nie obejrzysz to nie umrzesz.

Grzybek


A właśnie że umrę :P, na serio strasznie się czuję nie oglądając Naruto. Poza tym ja nie mogę jeździć (Brak czasu) na konwenty poza moją okolicą (Szczecin) ,a tutaj już nie nic nie robią (Był CKM ale się zmył :()

Pozdrawiam Aver

grzybek

  • Gość
Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #85 dnia: Luty 20, 2005, 01:39:37 am »
NO wlasnie. Dlaczego sie "zmyl" CKM. Mial niby byc w Marcu.

A co do Naruto, to sadze, ze szybko sie nie pojawi. Amerykanie wykupili licencje a fansuberzy wtedy rzucaja w cholere subowanie danej serii. Musisz liczyc na to, ze jakas mniej znana grupa smialkow bedzie chciala dalej subowac. Problem moze byc tutaj taki, ze w Naruto pewnie zainwestowali kupe kasy i beda sie teraz Amerykanie mocno starac aby nigdzie poza TV czy DVD nie zostało puszczane / sprzedawane / rozdawane etc...

Offline Lessa

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #86 dnia: Luty 20, 2005, 01:20:37 pm »
geez

zajrzyj na www.narutofan.com
znajdziesz tam wszystko czego potrzebujesz
szystkim samobójcom mówimy stanowsze NIE

Offline graves

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #87 dnia: Luty 20, 2005, 04:03:35 pm »
Cytat: "Lessa"
geez

zajrzyj na www.narutofan.com
znajdziesz tam wszystko czego potrzebujesz

to znaczy co :?:  :badgrin:
Przecież też masz na bittorencie dziurę 100 i 122 :roll:
geez  :p
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Jezus

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #88 dnia: Luty 20, 2005, 04:31:44 pm »
Cytat: "grzybek"
NO wlasnie. Dlaczego sie "zmyl" CKM. Mial niby byc w Marcu.

spoko spoko  :p ...i bedzie <chyba> // mial byc w maju <z moich informacji  :p >.
e is undead. He has long hair. No, he isn't a vampire. He is Jezus

Offline Somebody

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #89 dnia: Luty 21, 2005, 06:46:01 pm »
Dzięki wszystkim za pomoć :D już samemu dorwałem stronkę: http://yhbt.mine.nu/t/ - ci ponoć nie mają zamiar przerywać subowania tak jak jeszcze inna grupa więc wierzę że naruto przetrwa. Teraz mam inną prośbę - ma ktoś może napisy do Naruto the movie bo ściągam wersje RAW a jestem trochę nie teges w Japońskim :(.

Pozdrawiam Aver

 

anything