trawa

Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 445438 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Skrzydlaty

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #795 dnia: Wrzesień 18, 2009, 06:48:43 am »
Huh, ostatnie chaptery Naruto naprawdę miło zaskakują. Wreszcie z serii spowrotem bije jakaś świeżość a Kishimoto w perfidny sposób pokazuje koledze Tite jak powinno prowadzić się przełomowe momenty w fabule. Do tej pory zawsze zaczynałem w piątki od Naruto, żeby lepszego Bleacha czytać sobie jako drugiego - teraz będę musiał zmienić kolejność, ostatniego chaptery obsysają pałkę aż smutno.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #796 dnia: Wrzesień 18, 2009, 08:09:58 am »
Huh, ostatnie chaptery Naruto naprawdę miło zaskakują. Wreszcie z serii spowrotem bije jakaś świeżość a Kishimoto w perfidny sposób pokazuje koledze Tite jak powinno prowadzić się przełomowe momenty w fabule. Do tej pory zawsze zaczynałem w piątki od Naruto, żeby lepszego Bleacha czytać sobie jako drugiego - teraz będę musiał zmienić kolejność, ostatniego chaptery obsysają pałkę aż smutno.
Racja ostatnio kiedy biła taka sama aura z mangi bleach jak obecnie z naruto to było chyba tylko wtedy gdy uliqiora zaprezentował swoje uwolnienie.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #797 dnia: Wrzesień 18, 2009, 02:17:22 pm »
Ciekawi mnie jak sprawa wygląda z osobami potrafiącymi wykryć innych. Z tego co widać to jeden potrafi znaleźć drugiego.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #798 dnia: Wrzesień 25, 2009, 07:03:47 pm »
hmmmmmmmmm po nowym chapie naruto trochę mnie tak drażni, no bo...
Jak tu wspomniał Hollow na samym początku użył niewyczerpującej techniki oraz teraz zrobił to samo nawet lepiej użył susano a on nadal ma sile biegać i używać scharinganów. - przesada ze strony autora
Jedyny większy dla mnie smaczek to to że ta gościówka ma kekei genkai jakieś yotin no jutsu. I to może być ciekawe jak dla mnie. Choć w tym stanie sasuke może jej co najwyżej na pluć na buty.


Wie może tak wogule ktoś co się stało z to gościówko z drużyny kakschego(tej drużyny co trenował ich 4)?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2009, 09:06:09 pm wysłana przez Jackal »

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #799 dnia: Wrzesień 25, 2009, 09:07:09 pm »
Nie było pokazane, ale kiedyś powiedział doi Sasuke, że wszyscy mu drodzy ludzie nie żyją.

Offline valentine69

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #800 dnia: Wrzesień 25, 2009, 11:23:36 pm »
kurde...według mnie zaś za dużo się dzieje, może inaczej, za szybko. Zawsze uważałem że akcja powinna taka być lecz, mimo wszystko troszke odstąpiono od ducha walki naruto, gdzie przeciwnicy walczyli 1 chapterek a rozmawiali ze sobą ok 3-4 xD, ale i tak uważam że fabuła idzie w dobrym kierunku a także ciekawie przedstawione są walki oraz akcja, jakoś wczesniej w mandze nie zauważyłem takiego natłoku akcji i informacji (jak się fajnie zrymowało :P) jak teraz.
Ale mimo słodzenia muszę i posolić/popieprzyć - jak kto woli^^
Sasuke ma zbyt przesadne umiejętności, wydaje mi się że zginie z ręki któregoś kage, nim spotka się z naruto w walce sam na sam xD, ponieważ już wygląda na padniętego, a przed nim mizukage, pewnie rainkage coś powie i walka z danzou + nie zapomnijmy o tobim.
Krótkim zdaniem...za dużo jak na Sasuke xD
vanitas vanitatum et omnia vanitas...


Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #801 dnia: Wrzesień 26, 2009, 12:08:02 am »
Teoretycznie tak.Większość ekipy Sauke już leży a na przeciwko siebie ma on kilku Kage.Tylko ze z teorią różnie bywa.Tobi mówił ze zmusi Naruto do walki z Sasuke zatem może pomoże mu teraz?W każdym razie Sauke raczej wyjdzie z tego cały.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline valentine69

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #802 dnia: Wrzesień 26, 2009, 09:16:09 pm »
to wiem, lecz mimo dość realnej fabuły, de facto Kishimoto nie oszczędza tak bohaterów jak Tite, lecz nigdy nie było tak przesadnej "nieśmiertelonści" wśród bohaterów naruto jak teraz, narazie mimo wsyzstkich walk, nikt nie zginał, oprócz paru samurajów...
vanitas vanitatum et omnia vanitas...


Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #803 dnia: Październik 02, 2009, 11:06:44 am »
Zabawny zbieg okoliczności ze w tym samym tygodniu Aizen ,wielki zły bleacha,staje na przeciw kapitanom goutei 13 a Tobi,wielki zły Naruto, na przeciw pięciu Kage.Można by pomyśleć ze Tite i Kishimoto się dogadali.i tak jak typowałem Sasuke uratował nie kto inny jak Tobi.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #804 dnia: Październik 02, 2009, 11:19:56 am »
I tak piątka kage nie jest w stanie nic zrobić Madarze więc trochę sobie pogadają, główny badass wyjawi swój plan i wszyscy zwieją. A Sasuke dalej będzie słuchał tego jak Madara robi mi sieczkę z mózgu.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #805 dnia: Październik 02, 2009, 12:42:02 pm »
Madara nie wykazał jak dotąd chęci do walki, ale lubi sobie pogadać, czy wręcz zakpić z przeciwników biernie przyglądając się ich próbom zranienia go.
Tak czy inaczej następny odcinek zapowiada się bardzo interesująco, mam nadzieję że z Madary nie zrobią kolejnego dobrego w ukryciu (jak to z Itachim było).


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #806 dnia: Październik 02, 2009, 12:44:46 pm »
Ogólnie miałem już dosyc że sasuke popuje te techniki na które nie  powinien mieć sił ale końcówka mnie zadowoliła plus w sumie czemu nie 5 kage mają olbrzymia szanse na wygraną mają przecież kekeigenkai którego nie można skopiować mają raikage który ma chakry jak lodu. Ogólniine mam nadzieje że nic się nie stanie z to kage od yoton no youtsu.

Offline valentine69

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #807 dnia: Październik 06, 2009, 02:33:31 pm »
przynajmniej pięknie zakończoną tą walke, bo gdyby sasuke dalej miałby walczyć, to przestał bym się naruto interesowac...
vanitas vanitatum et omnia vanitas...


Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #808 dnia: Październik 09, 2009, 07:33:07 am »
No i w końcu wiadomo o co chodzi Madarze i po co zbiera ogoniaste bestie. 

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #809 dnia: Październik 09, 2009, 01:28:02 pm »
Całkiem ciekawy ma ten plan, co do samego odcinka, fajnie się skończył.
Zapowiedź kolejnej wojny i groźba wykorzystania bestii brzmię interesująco, pytanie tylko jak wykorzysta ogoniaste potworki.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"