trawa

Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 445147 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kosiażus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #855 dnia: Listopad 23, 2009, 04:01:45 pm »
niestety i to właśnie zepsuli według mnie co prawda lubie naruto prawie tak jego ojca ale jego ''nie mogę powiedzieć że jest głupi'' lecz uważam go za bardzo niezdecydowanego i nadpobudliwego (gorzej niż ADHD w pierwszym wydaniu naruto, naszczęści spoważniał w shippudenie)

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #856 dnia: Listopad 23, 2009, 04:06:27 pm »
A ja czekam, aż w anime pokażą walkę Madary z Pierwszym. Chciałbym, aby pokazali tą walkę dość długo żeby było widać prawdziwą siłę Pierwszego.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #857 dnia: Listopad 23, 2009, 05:12:09 pm »
Hollow: jak każdą walkę niemożliwie przeciągają i chcą ciągnąć w nieskończonoś, tak tą madara vs pierwszy zakończą jak najszybciej


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #858 dnia: Listopad 23, 2009, 05:14:27 pm »
Wiem, ale chciałbym zobaczyć pełną moc pierwszego w akcji. A w walce z sharinnganem to musiałoby wyglądać fajnie.

Offline Kosiażus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #859 dnia: Listopad 23, 2009, 05:35:17 pm »
przypomnij sobie słowa yondeime podczas walki z nagato ze jak walczył z lisem wiedział że Madara nim kieruje ale niezdążył o tym powiedzieć bo użył techniki żniwiaża dusz żeby uwięzic dziewięcio ogoniastego w Naruto. A wtedy konoha myślała że madara nie żyje że zginoł z rąk pierwszego.A nawiązujac do tego co napisałeś Czwarty był silniejszy niż pierwszy samemu można stwierdzić z powtarzających się słów kakashiego że tylko naruto jest w stanie przewyższyć czwartego najpotężniejszego hokage.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #860 dnia: Listopad 23, 2009, 05:41:00 pm »
Właśnie to ciekawe ze pierwszy zwyciężył swoim elementem drewna(przecież to fizyczne ataki) wiec powinny również przelatywać przez madare.



Czwarty był silniejszy niż pierwszy samemu można stwierdzić z powtarzających się słów kakashiego że tylko naruto jest w stanie przewyższyć czwartego najpotężniejszego hokage.
błąd. czwarty był słabszy sam powiedział że jest o wiele słabszy od madary, a pierwszy znim wygrał no i piewrwszy ma kekengenkai.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #861 dnia: Listopad 23, 2009, 05:57:43 pm »
Właśnie to ciekawe ze pierwszy zwyciężył swoim elementem drewna(przecież to fizyczne ataki) wiec powinny również przelatywać przez madare.

Może tą zdolność zyskał po swojej walce z pierwszym. Do tego na spotkaniu wszystkich kage sam twierdził, że wciąż jest ranny po walce z pierwszym. Możliwe, że on wcale nie ma fizycznej formy. W końcu gdyby mógł to pewnie porwałby Naruto przy ich pierwszym spotkaniu.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #862 dnia: Listopad 23, 2009, 06:12:45 pm »
Właśnie to ciekawe ze pierwszy zwyciężył swoim elementem drewna(przecież to fizyczne ataki) wiec powinny również przelatywać przez madare.


ja myślałem że on został okaleczony w walce z pierwszym przez co jest taki niematerialny/eteryczny


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #863 dnia: Listopad 23, 2009, 06:13:17 pm »
Może pierwszy miał coś jeszcze w końcu był best w swoim drewnie z pośród innych czyli mógł wykształcić cos jeszcze nie tylko tworzyć drzewo. W końcu samym drzewem nie kontrował by 5 besti które miał.


ja myślałem że on został okaleczony w walce z pierwszym przez co jest taki niematerialny/eteryczny

Lub właśnie tak że on zginoł znaczy jego ciało a sam umysł pozostał dzięki ertrnal mangekoku scharningan - może nie tylko pod jednym względem ten scharingan jest wieczny ...............tzn 1 hokage zbił go fizycznie ale dzieki podwójnemu mangekoku i wiecznemu, jego umysł  nie ciało istnieje(dodajac fakt że ma zdolność scharingana czasoprzestrzeno jak jak kakaschi. Dlatego też mógł powiedziec że jest tylko pusto skorupo sibie z przed lat.
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2009, 06:18:49 pm wysłana przez Jackal »

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #864 dnia: Listopad 23, 2009, 06:37:05 pm »
Sharinngan to atrybut 10 ogonowej bestii. Może on zawarł z nią jakiś pakt przed śmiercią.

Offline Kosiażus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #865 dnia: Listopad 23, 2009, 07:46:51 pm »
Poczytajcie z uwagom mange w niedawnym odcinku było stwierdzone ze madara używa jutsu czasu i przestrzeni, Podejrzewam że dlatego wciąż żyje, pewnie po przegranej walce z pierwszym stracił ciało ale za pomocom dzutsu udało mu się przeżyć i możemy również stwierdzić że ma część ciała bo odkrył kawałek twarzy jak rozmawiał z sasuke po śmierci itachiego . Ale wszystkiego się dowiemy z następnych chepterów i tu się odniosę /\ mówicie że pierwszy był silniejszy niż czwarty( w pewnym sensie tak a w pewnym nie, miał mniejszą moc ale tak jak madara umiał kontrolować biju madara za pomocom sharingana a pierwszy za pomocom swojej linii krwi i amuletowi dlatego władał aż pięcioma biju.


 :?: :?: :?: :?:Tu jest wszystko po polsku z wyjątkiem ,,each''(to ma znaczyć coś w stylu zirytowanego westchnięcia)a reszta tych sformułowań typu biju,chepter,dzutsu itp.Są napisane w mandzę Naruto więc przepraszam jeśli kogoś uraziłem na tym forum ale jestem tu nowy i nie znam za dobrze tutejszych zasad. A jak będą błędy to oznaka tego że piszę na laptopie bo mi się komputer stacijonarny popsuł :cry: :cry:
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2009, 05:24:21 pm wysłana przez Kosiażus »

Offline Skrzydlaty

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #866 dnia: Listopad 23, 2009, 08:58:55 pm »
Kosiażus, albo zaczniesz pisać notki w języku polskim i zgodnie z jego zasadami, albo będę zmuszony zbanować Cię z tego forum. To pierwsze ostrzeżenie.

Zrozumiałem. Bez odbioru.
IT.
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2009, 10:02:03 pm wysłana przez Ijon Tichy »

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #867 dnia: Listopad 23, 2009, 09:17:13 pm »
i tu się odniose wyżej mówicie że pierwszy był silniejszy niż czwarty( w pewnym sensie tak a w pewnym nie miał mniejszą moc ale tak jak madara umiał kontrolować biju madara za pomocom sharingana a pierwszy za pomocom swojej linii krwi i amuletowi dlatego władał aż pięcioma biju
Zobaczymy ale narazie wszystko wskazuje na to że pierwszy jest nr. 1 pośród wszystkich.



Kosiażus, albo zaczniesz pisać notki w języku polskim i zgodnie z jego zasadami, albo będę zmuszony zbanować Cię z tego forum. To pierwsze ostrzeżenie.
:eek:  8)

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #868 dnia: Listopad 24, 2009, 09:42:06 pm »
Zobaczymy ale narazie wszystko wskazuje na to że pierwszy jest nr. 1 pośród wszystkich.

Żeby być ścisłym to najpotężniejszy był Rikudou Sennin którego Madara przyrównał do boga i który kontrolował bestię o dziesięciu ogonach.Z tym ze on nigdy nie wystąpił,widzieli my tylko jego sylwetkę w cieniu,więc chyba się nie liczy.   
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #869 dnia: Listopad 24, 2009, 09:47:22 pm »
Fakt. Rikudou musiał być naprawdę niezły skoro panował nad bestią i jeszcze był w stanie ją podzielić na słabsze. Pierwszy chyba był jego potomkiem Rikudou. Może jego przodek pozostawił mu jakąś technikę dzięki której mógł kontrolować te wszystkie demony.

 

anything