trawa

Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 445031 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline matej00

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #885 dnia: Grudzień 03, 2009, 11:56:48 am »
Tylko, że najpierw musi znaleźć Sasuke, a to może być trudne jeśli jest dalej w tym miejscu do którego wysłał go Madasra. Z resztą Sakura jest optymistką skoro chce powstrzymać Sasuke na własną rękę.
No raczej nie sądzę żeby jej się to udało. Sasuke jak tylko zechce rozerwie ją na strzępy i takie są fakty, nawet jeśli bądą jej pomagać wszyscy oprócz młodzi (oprócz Naruto oczywiście).
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #886 dnia: Grudzień 03, 2009, 05:11:29 pm »
Zaczyna się robić ciekawie. Już wiadomo co kombinuje Sakura, a Danzo i Madara zaczynają walkę.  :D

przeczytałem pierwsze zdanie, do "ciekawie" i szybko zamknąłem stronę, dzięki temu nie zepsułem sobie niespodzianki :D
Ciekawe czy w końcu ktoś będzie w stanie dotknąć Madare. I chyba nie sprawdzi się że Danzo i Madara to ta sama osoba  :D co mnie osobiście bardzo cieszy


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #887 dnia: Grudzień 03, 2009, 07:29:23 pm »

Aniem jest zryte włąsnie zobaczyłem jak można zepsuć najciekawsze walki.
W mandzie ciekawie a najciekawsze to to co kryje w swoim ciele jeszcze danzou.

Offline valentine69

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #888 dnia: Grudzień 03, 2009, 10:05:56 pm »
a że tak walne btw. ;)
o co chodzi z tymi hokage....widzialem english version, tak więc wywnioskowałem ze pierw mówiono że chcą kandydaturę kakashiego na kage wioski liścia...lecz potem kazekage powiedział do coś w stylu że jeśli może przyjąć tytuł kage....
tak więc z tego co myśle następnym kage będzie kakashi a po nim naruto Xd?
vanitas vanitatum et omnia vanitas...


Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #889 dnia: Grudzień 04, 2009, 06:51:08 am »
Na wyborach nowego hokage wyznaczono Kakashiego i Danzo na kandydatów. Żeby zostać kage Danzo najprawdopodobniej użył swojego sharinngana na władcy kraju ognia, a że teraz to odkryli to zostanie wybrany kandydat nr 2. A Gaara mówił o Naruto jako Hokage w dalszej przyszłości, że jeśli poważnie myśli o tym tytule.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #890 dnia: Grudzień 05, 2009, 10:39:10 pm »
No w anime nareszcie zrobili coś co dało się normalnie obejrzeć.

Offline kamilosbetlejows

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #891 dnia: Grudzień 10, 2009, 07:03:19 pm »
w mandze
Spoiler: pokaż
donzu ma jakąś rękę z sharinganami ciekawe jakie ma właściwości
chce ktoś zapkę na lockerz.com to pw

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #892 dnia: Grudzień 10, 2009, 07:26:00 pm »
manga ciągle nie zwalnia, z jednej walki do drugiej. Ciekawy początek z walką madary zostaje brutalnie przerwany przez nudne marudzenie Gaary z Naruto, tylko po to by na koniec zaprezentować wstęp do walki na którą osobiście do bardzo, bardzo dawna czekałem :) mniejwiecej od zakończenia pojedynku braci uchicha


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #893 dnia: Grudzień 15, 2009, 08:05:03 pm »
Krótki filmik jak to Sai uczył się nawiązywać znajomości:


Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #894 dnia: Grudzień 18, 2009, 10:49:45 am »
Dziwna sprawa ciekawe po co danzo taka ilość scharniganów przecież to potrzeba tony chakry aby to utrzymać. Kakaschi z jednym jak przesadzi to tydzień leży.  No a co do magi aktualnej to już się cieszyłem ale sie zawiodłem bo ma go dość.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #895 dnia: Grudzień 18, 2009, 10:59:26 am »
Na razie dziadzia walczy dopiero kilka minut więc raczej się nie przegrzeje za szybko. Trochę się napracował chodząc po wiosce i wydłubując oczy trupom klanu Uchiha po tym jak wykończył ich Itachi.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #896 dnia: Grudzień 18, 2009, 03:59:48 pm »
chyba że to nie były trupy tych co zabił Itachi.
Zawsze mogły być eksperymenty na żywych, jak te które przeprowadzał oro


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #897 dnia: Grudzień 19, 2009, 08:50:20 am »
Orochimaru nie miał nikogo z klanu Uchiha żeby na nim eksperymentować (poza Sasuke, ale na nim nie robił żadnych doświadczeń). Do tego to oko. które Danzo ma z lewym oczodole należy do Shisui Uchihy ( przyjaciela Itachiego, którego zabijając aktywował u siebie Mangekyou Sharinngana) więc cała reszta też pewnie należy do ofiar Itachiego.
Obejrzałem najnowszy odcinek anime i już dawno tak się nie wynudziłem. Czułem się jakbym czytał mangę. Cała historia klanu Uchiha to

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #898 dnia: Grudzień 20, 2009, 08:23:09 am »
Jeszcze dopowiem manga naru wbija na wysoki poziom, ale te przerywniki z naruto na śniegu to  :eek: :D dajcie spokój już chyba od miesiąca tak sterczo na śniegu i debatują. Wszędzie toczy walka wojna itd itd a oni sobie urządzili piknik w najlepsze, a najciekawsze że wkólko rozważają ten sam temat i jak ktoś próbuje go zmienić to usilnie któryś z nich na niego powraca czyli "sasuke to dobry chłopiec jest i trzeba go ratować z jego własnych złych rąk, bo nikt inny go nie trzyma" itd bla bla bla najbardziej bezsensowna sprawa i mecząca w naru i jedyny kto ma z tym problem to nasz główny bohater który jak od święta sobie o tym przypomni to zamula z miesiąc albo i lepiej.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #899 dnia: Grudzień 20, 2009, 09:04:27 am »
przestałem czytać te ich debaty, są troszkę nudne i tylko niepotrzebnie przerywają walki


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"