trawa

Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 444940 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline valentine69

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #915 dnia: Styczeń 15, 2010, 04:06:25 pm »
narazie tyle co się bronił to nic, chyba że obroną nazwać uniki...we wszystkim mu te sharingany na ręce pomagają, jak zauważyła Karin, pewnie jak zamkną się wszystkie to będzie po nim...a nie licze na szybkie zakończenie sprawy....Danzou chyba najwolniej poznajemy...pierw tylko to że ma sharingan, potem jego ręka-po czym to że ma geny pierwszego kage, a także jego jutsu...założe się że jeszcze pokaże coś lepszego niż całe to Izanagi....co do mnie to on ani się nie broni ani nie atakue...stoi i gada a sasuke nie umie go trafić ;)
vanitas vanitatum et omnia vanitas...


Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #916 dnia: Styczeń 15, 2010, 04:21:30 pm »
Należy tylko zaznaczyć on może,paradoksalnie, wygrać tą walkę w ogóle nie atakując bo Sasuke pomału zabija samego siebie własnymi atakami. 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #917 dnia: Styczeń 15, 2010, 04:31:30 pm »
To prawda, ale wystarczy, że Sasuke dziabnie Karin i odzyska brakujące siły. No i jest jeszcze Madara. Skoro teraz już wie, że Danzo też może kontrolować lisa na pewno nie zostawi go żywego.

Offline valentine69

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #918 dnia: Styczeń 15, 2010, 05:28:34 pm »
a co do Karin...przecież sasek nie może jej gryźć nieustannie
vanitas vanitatum et omnia vanitas...


Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #919 dnia: Styczeń 15, 2010, 05:33:50 pm »
A tam nie może. Apetyczna jest to pewnie mu to za bardzo nie przeszkadza. W końcu jest z niej samobieżny Healing Potion  :D

Offline valentine69

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #920 dnia: Styczeń 15, 2010, 05:45:16 pm »
Z tego co wiem polega to na oddaniu czakry noszącego i przemiany w energie żywotną, wcześniej coś takiego jedyne było jak jugo oddal mu swoją czakre lecz tylko dzięki temu że są pokrewni przez pieczęć....tak więc Patrząc na stan Karin z walki z 8-ogoniastym...wnioskuje że jej limit  to max 2 ugryzienia (chyba że ominąłem jakiś chapterek)...tak więc stawiam na trzy możliwości:
a) Madara wykończy danozu
b) wpierniczy się w walkę Sakura...i potem -ogoniasty i wykończy Danzou o Sasek ucieknie
c) Zeromus mnie zaintrygował ale chyba ma racje...sam się Sasek wykończy
vanitas vanitatum et omnia vanitas...


Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #921 dnia: Styczeń 15, 2010, 05:53:34 pm »
Jeśli się wykończy to i tak przeżyje aż do decydującej walki z Naruto po której znowu zostana kumplami  :D

Offline valentine69

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #922 dnia: Styczeń 15, 2010, 07:30:33 pm »
healing potiony, przyjaciele :lol:, ty naprawde jesteś za tym żeby to się skończyło szczęśliwie :P. Ja nie....w życiu Sasuke zginie wcześniej, a Ostatecznie madara pokona naruciaka i zdobędzie władze
vanitas vanitatum et omnia vanitas...


Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #923 dnia: Styczeń 15, 2010, 07:36:45 pm »
Najbardziej podoba mi się to, że Naruto staje się coraz silniejszy, a Sasuke przez stosowanie szkodliwych dla ciała technik coraz słabszy. Kiedy dojdzie do ich walki Sasuke będzie już ślepy, wymęczony poraniony i z uszkodzonym mózgiem  :D

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #924 dnia: Styczeń 15, 2010, 08:04:39 pm »
ja jednak wolę sasuke w akcji oglądać, gada te swoje emo banały, ale przynajmniej szybko traci cierpliwość i walka się zaczyna, no i ma ciekawsze techniki, te żaby jakoś nigdy mnie nie przekonały :)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline valentine69

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #925 dnia: Styczeń 15, 2010, 09:03:49 pm »
Jak to było z tym sharinganem ?
Że dopiero można używać ich w pełni bez ryzyka dopiero jak połączy się siłe oczu mangekyo sharingan, tak więc jeśli chodzi o to to chyba Sasuke jest na poziomie umiejętności o wiele niższym niż itachi, a umiejętnośi dopiero będzie mógł bezkarnie używać jak wchłonie innego mangekyo, tak więc jedyna możliwość aby Sasek wygrał z blondaskiem to, to żeby madara dobrowolnie oddał mu oczy....inaczej sam, a nawet przy pomocy kogoś nie da rady nie da rady...zaskoków i wzlotów oraz upadków będzie jeszcze dużo ale wiem że najlepszym zakończeniem by było gdyby Madara przejął kontrole nad światem ;)
vanitas vanitatum et omnia vanitas...


Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #926 dnia: Styczeń 15, 2010, 09:21:58 pm »
Aby nie ślepł musiałby wyrwać komuś oczy i sobie wstawić. Madara ma tylko jedno oko to on odpada. Najlepiej byłoby żeby pokonał Danzo i zabrał jego sharinngany. W końcu u niego dwa w tą czy w tą nie robią różnicę.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #927 dnia: Styczeń 15, 2010, 11:49:31 pm »
Mnie pocieszył fakt że miałem rację. Iż itachi był o wiele potężniejszy  niż sasuke nawet teraz z tym co ma obecnie sasuke.  :p Po tym wszystkim jak wynosili sasuke pod niebiosa to i tak nie mógł się równać z itachim sam madara  w końcu się go obawiał.

Offline valentine69

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #928 dnia: Styczeń 16, 2010, 01:21:42 pm »
to że się go obawiał to nie znaczy że itachi byłby w stanie go pokonać....madara znał każdy ruch itachiego...czego starszy z braci uchiha nie wiedział...itachi był potężny i boleje nad tym że dał się Sasuke po najmniejszej linii oporu, ale madara to nie jego kategoria...
Z madarą jedynie miałby szanse mierzyć się któryś z ogoniastych, danozu, bądź rainkage, inni nie mają z nim szans...wiem żę itachi miał genjutsu ale to do walki by mu nie było potrzebne...samo to że madara potrafił opanować to amateratsu które było pułapką gdy spojrzał na "nowe" oczy Sasuke jest wystarczającym dowodem na to że ma najpotężniejsze oczy...jedynie niezliczony zasób czakry, bądź techniki pierwszego kage mają szanse mu dorównać...ponieważ itachiemu skończyła by się czakra i co dalej ?
vanitas vanitatum et omnia vanitas...


Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #929 dnia: Styczeń 16, 2010, 04:16:08 pm »
Aby nie ślepł musiałby wyrwać komuś oczy i sobie wstawić. Madara ma tylko jedno oko to on odpada. Najlepiej byłoby żeby pokonał Danzo i zabrał jego sharinngany. W końcu u niego dwa w tą czy w tą nie robią różnicę.

pewnie jest też inny sposób, zawsze jest. Tak jak trzeba zabić najlepszego przyjaciela by coś tam zdobyć.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"