Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 445166 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #450 dnia: Listopad 21, 2008, 10:03:44 am »
Ci dobrzy powoli się wykruszają. A złych ciągle przybywa

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #451 dnia: Listopad 21, 2008, 01:14:48 pm »
Hollow: dobrzy za wolno się wykruszają, jeszcze kilku mogliby się pozbyć. Złych jest jeszcze mniej, akatsuki prawie na wymarciu jest


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #452 dnia: Listopad 21, 2008, 01:34:51 pm »
No nie wiem czy tak na wymarciu. Paine ma się wręcz kwitnąco i jest go coraz więcej. A do tego Akatsuki dostało małe uzupełnienie (żeby nie soilerować nie pisze kto to). Do tego trzeba dodać tego dziadygę z Konohy co coś knuje za plecami wszystkich. No i jest jeszcze 8-ogonowa bestia na wolności.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #453 dnia: Listopad 21, 2008, 01:44:35 pm »
killer bee jako bestia jest automatycznie przeciwko akatsuki, dziadyga to od początku serii był denerwujący, może w końcu go zabiją. Ciekawe jak się skończy wizyta Paina, wątpię żeby
Spoiler: pokaż
z konohy zostały zgliszcza, ale na razie nie ma przeciwników na swoim poziomie, kakashiego zabił, to kto będzie w stanie mu przeszkodzić ?


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #454 dnia: Listopad 21, 2008, 01:56:40 pm »
No i jeszcze jest pytanie po której stronie będzie Sai. Nie nalży zapomnieć też o Kabuto, który nie jest już tym samym człowiekiem co kiedyś  :D . A Killer Bee może i jest przeciwko Akatsuki, ale to nie znaczy, że jest po stronie tych dobrych.

Offline valentine69

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #455 dnia: Listopad 23, 2008, 09:47:13 pm »
Sai....hmmm według mnie bedzie cały czas dobry mimo jego "czarnej" przeszłości...mi sie wydaje że Sakura już mu wybiła z głowy(i to dosłownie:P) próbę zdradzenia drużyny naruto i za tym i też Konohy...
a jesli chodzi o Peina to wydaje mi się że nie tylko kakashi mógł mu się przeciwstawić. Nie zapomnijcie o Gai sensei i innych oni może nie byli głownymi bohaterami...ale może czas żeby się pokazali xD...na bierząco nie jestem z manga ale z tego co wiem to Tsunade też w tej wiosce ma coś do powiedzenia ;)
vanitas vanitatum et omnia vanitas...


Offline Skrzydlaty

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #456 dnia: Listopad 25, 2008, 12:58:40 pm »
o czym wy mowicie, wszystko uratuje naruto

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #457 dnia: Listopad 25, 2008, 03:21:38 pm »
o czym wy mowicie, wszystko uratuje naruto
pewnie i tak będzie :P
ale ja stawiam na spięcie geniusza byakugana dawno go nie widach Neji Hyuga z jakoś nowo super hiper potężna techniko co wymiata wszystko i wszystkich (dobry jest) plus prawdopodobne wsparcie Lee(mógł by otworzyć i przy kozaczyć jak kiedyś otwierając  bramy przydało by się żeby 7 otworzył)na pewno by pomógł zresztą musi bo to z jego powodu zacząłem oglądać naru.  plus kładę jeszcze szanse pomocy wioski piasku  gdzie 5 kazekage po treningach znowu wymiata piaskiem jak nigdy. I dopiero po tym wszystkim jakimś cudem dowiaduje się naru problemach konohy i przybywa i zdaje swoim nowym wszech władnym i wszech potężnym mocarnym super ekstra RASENGANEM ostateczny cios peinowi i na końcu przyłazi saske i ostateczne starcie.........do rzuciłbym jeszcze mojego ulubieńca Haku ale go już dawno nie ma (dla mnie był najlepszy).
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2008, 03:35:20 pm wysłana przez Jackal »

Offline nolifesking

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #458 dnia: Listopad 25, 2008, 03:46:55 pm »
Niestety...
Spoiler: pokaż
w ogóle nie będzie nikogo poza Naruto i Sasuke w najbliższym czasie. Tylko wokoło tych dwoje toczy się manga od dłuższego czasu.

Offline valentine69

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #459 dnia: Listopad 25, 2008, 09:45:03 pm »
niestety...choć mi strasznie podszedł epizod gdy shikamaru był głównym bohaterem i siekał się z akatsuki :)
vanitas vanitatum et omnia vanitas...


Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #460 dnia: Listopad 25, 2008, 09:53:06 pm »
A ja myślę, że Paina wykończy Naruto, Sakura wykończy Kanon, a na końcu wpadnie do Konohy Sasuke i wykończy tego dziada co spiskue za plecami wszystkich aby zostać Hokage.

Offline valentine69

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #461 dnia: Listopad 25, 2008, 10:25:35 pm »
nie zapomnijcie o Itachim...w końcu on też ma coś do powiedzenia...i jest/był głównym celem Sasuke*


*-na mandze daleko nie jestem ale kumpel opowiadał (ja debil słuchałem go po czym zepsułem sobie życie bo nie będzie już ten odc. tak ciekawy...) jak to jest z starszym bratem Sasuke i akatsuki to  nie mogłem uwierzyć :O
vanitas vanitatum et omnia vanitas...


Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #462 dnia: Listopad 26, 2008, 12:09:04 pm »
nie zapomnijcie o Itachim...w końcu on też ma coś do powiedzenia...i jest/był głównym celem Sasuke*

Niestety Itachi nie ma w tej chwili zbyt dużo do powiedzenia w mandze.  :sad:

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #463 dnia: Listopad 26, 2008, 01:30:00 pm »
tak w "jakby mieli się mierzyć" tylko w pełni zdrowiu to kto jest lepszy sasuke czy itachi?

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #464 dnia: Listopad 26, 2008, 01:38:45 pm »
Zdecydowanie Itachi. Miał większe doświadczenie w walce, skopiował więcej technik swoim sharinnganem i do tego miał wyższy poziom swojego sharinngana.