trawa

Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 445073 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #465 dnia: Listopad 26, 2008, 02:05:50 pm »
tak i właśnie myślałem ale nie byłem pewien bo usilnie przekonywali mnie ze sauske

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #466 dnia: Listopad 26, 2008, 03:16:29 pm »
Itachi dawał sobie radę pomimo stanu w jakim się znajdował podczas walki, a to, że byłby w pełni się raczej nie działałoby na jego szkodę.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #467 dnia: Listopad 26, 2008, 07:08:01 pm »
Zdecydowanie Itachi. Miał większe doświadczenie w walce, skopiował więcej technik swoim sharinnganem i do tego miał wyższy poziom swojego sharinngana.

Spoiler: pokaż
przez większy lvl prawie oślepł


co do walki dwóch braci, była w mandze. Jak dla mnie silniejszym jest ten który przeżył


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #468 dnia: Listopad 26, 2008, 07:53:43 pm »
co do walki dwóch braci, była w mandze. Jak dla mnie silniejszym jest ten który przeżył
żart... z reszto jak kto uważa ale ten co przeżył za cienki brak doświadczenia itd niczym nie błyszczy

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #469 dnia: Listopad 27, 2008, 09:39:47 am »
Ten, który przeżył nie zabił drugiego. Choroba to zrobiła za niego.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #470 dnia: Listopad 27, 2008, 10:51:11 am »
Ten, który przeżył nie zabił drugiego. Choroba to zrobiła za niego.

Nie pisałem że jeden zabił drugiego. Itachi zdobył doświadczenie
Spoiler: pokaż
poprzez częste używanie sharingana i kalejdoskopu, używał  tego za często i to go zgubiło, okazał się słabszy ponieważ sam doprowadził siebie do takiego stanu + walczył żeby nie zabić. Miał lepsze techniki, więcej doświadczenia ale zginął co dla mnie jest oznaką tego że był słabszy w tej walce, w ten dzień, Sasek miał szczęście. Sytuacja wygląda dla mnie  jak np na olimpiadzie gdzie faworyt przegrywa o 0.01 sekundy 


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #471 dnia: Listopad 27, 2008, 11:00:13 am »
Dodatkowo Itachi ma więcej charkry niż jego młodszy brat.
Spoiler: pokaż

Trzeba też pamiętać, że gdy spotkał Naruto dał mu część swojej mocy, a dopiero po tym poszedł walczyć z Sasuke

Offline maszkov

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #472 dnia: Grudzień 02, 2008, 04:37:10 pm »
moim zdaniem cos kishimoto leci w kulki z tymi najnowszymi chapterami....

Spoiler: pokaż
treningu naruto wogole nie ma pokazanego.. ogolnie jak sie pojawi na 1 stronie chaptera to jest dobrze...



fakt faktem historia ktora jest aktualnie w mandze jest bardzo ciekawa ale troszke malo Naruto w "Naruto"




I na ch*j się gapisz...

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #473 dnia: Grudzień 02, 2008, 05:22:18 pm »
fakt faktem historia ktora jest aktualnie w mandze jest bardzo ciekawa ale troszke malo Naruto w "Naruto"

Ostatnio to jest normalne. Najpierw była akcja z Sasukiem, potem z Jirayom, potem znowu Sasuk, a teraz cała wiocha. Wszyscy są bohaterami, poza Naruto.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #474 dnia: Grudzień 02, 2008, 05:49:22 pm »
Wszyscy są bohaterami, poza Naruto.

To może wyjść serii tylko na dobre


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline maszkov

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #475 dnia: Grudzień 02, 2008, 06:35:13 pm »
To może wyjść serii tylko na dobre

no ni wim ni wim...

mnie jednak ciekawi tez jego mina jak zobaczy wioske w takim stanie i jak jeszcze ktos umrze mu z bliskich przyjaciol... to dopiero moze byc akcja...


ale jak narazie daleko nam do tego ... cos mi sie wydaje ze ten trening bedzie jeszcze trawal....
Spoiler: pokaż
zwlaszcza ze teraz bedzie akcja  z konohamaru




I na ch*j się gapisz...

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #476 dnia: Grudzień 02, 2008, 07:00:04 pm »
jak jeszcze ktos umrze mu z bliskich przyjaciol..

To już się stało :) Zabili najlepszą postać


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Frey Ikari

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #477 dnia: Grudzień 02, 2008, 08:14:52 pm »
Od Naruto się odbiłem jak piłeczka pinpongowa od stołu, walki są nudne, kreska miejscami udziwniona a i te wszystkie jutsu i czakry to juz gorzej niz rycerze zodiaku i ogromy ich kosmosow.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #478 dnia: Grudzień 02, 2008, 09:29:31 pm »
walki są nudne, kreska miejscami udziwniona
nudne? zależy które....a z kresko to racja a tym bardziej sippuden bardzo nie kiedy udziwniona. A nie wspominam już o tych animach co wychodzą w HD czy nazwijmy to "nowo kresko" bo od nie dawna 3/4 produkcji się o tym opiera to już jest porażka .... wogule co oni próbują? z tego co widzę chcą zrobić coś na po dobę Final Fantasy 7 (najlepsza jako widziałem wszytko ładnie zadbane o najmniejsze szczegóły) jednak oni nie.... tak to robią że psuje to wszystko jak świni siodło (ale na szczęście tylko momentami).

Offline maszkov

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #479 dnia: Grudzień 02, 2008, 11:17:38 pm »
nudne? zależy które....a z kresko to racja a tym bardziej sippuden bardzo nie kiedy udziwniona. A nie wspominam już o tych animach co wychodzą w HD czy nazwijmy to "nowo kresko" bo od nie dawna 3/4 produkcji się o tym opiera to już jest porażka .... wogule co oni próbują? z tego co widzę chcą zrobić coś na po dobę Final Fantasy 7 (najlepsza jako widziałem wszytko ładnie zadbane o najmniejsze szczegóły) jednak oni nie.... tak to robią że psuje to wszystko jak świni siodło (ale na szczęście tylko momentami).

chcialem zauwazyc ze rozmawialismy o mandze nie anime....



fakt.. niestety.... ale jak jeszcze kogos... np sakure :D
To już się stało :) Zabili najlepszą postać




I na ch*j się gapisz...

 

anything