trawa

Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 445242 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #480 dnia: Grudzień 03, 2008, 07:12:36 am »
Ja obstawiam, że za jakiś zas zginie Tsunade. W końcu musi się zwolnić wakat Hokage dla naruto

Spoiler: pokaż
W końcu z trójki seninów została tylko ona

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #481 dnia: Grudzień 03, 2008, 07:19:06 am »
Naruto to jeszcze dziecko, już widzę jak go legioniści shinobi obwołują Cezarem Hokage, to nie Klaudiusz żeby władzę przejąć.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Uzumaki

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #482 dnia: Grudzień 03, 2008, 09:22:08 am »
Sai....hmmm według mnie bedzie cały czas dobry mimo jego "czarnej" przeszłości...mi sie wydaje że Sakura już mu wybiła z głowy(i to dosłownie:P) próbę zdradzenia drużyny naruto i za tym i też Konohy...
a jesli chodzi o Peina to wydaje mi się że nie tylko kakashi mógł mu się przeciwstawić. Nie zapomnijcie o Gai sensei i innych oni może nie byli głownymi bohaterami...ale może czas żeby się pokazali xD...na bierząco nie jestem z manga ale z tego co wiem to Tsunade też w tej wiosce ma coś do powiedzenia ;)

HEh teraz oprócz Kakashiego w przeciwstawił mu sie Ebisu, Który padł trupem  8). Pein każdego zapytuje czy naruto jest w wiosce czy jnie. Oczywiście nikt nie chce tego zdradzić wieć pein sie wqrwia i każdego zabija. Na końcu wyskakuje Konohamaru i na tym kończy sie 427 eps Mangi. Ja jestem szczerze ciekaw zakończenia całego Naruto. Chciałbym żeby Sasuke i Naruto walczyli razem przeciw Peinowi. Sasuke użyłby Jutsu poświęcenia i zatrzymał Peina w miejscu za cene własnego życia a Naruto w przypływie złości i żalu wbiłby  w niego 100 % RasenShurikenem. Oczywiście Pein by zginał ale także Naruto i Sasuke.


Aha i jak niw wiecie to nie piszcie postów w stylu Sasuke jest gorszy od Itachiego albo że Sasuke zlamił Itachiego. Itachi celowo się poświęcił z miłości do brata co wyjawia Sasuke Madara w późniejszym czasie

 :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

AHA I JAK MOŻECIE TO NAPISZCIE MI WASZE WYMARZONE ZAKOŃCZENIE

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #483 dnia: Grudzień 03, 2008, 01:00:44 pm »
Schowaj spoilery. Chciałbym żeby zakończenie było najmniej przewidywalne. To by mi wystarczyło do szczęścia. A znając życie to skończy się tym, że Naruto będzie Hokage, Sasuke wróci do wioski, Akatsuki wyginą i będzie jakiś tekst typu, że teraz młode pokolenie shinobi rządzi światem.

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #484 dnia: Grudzień 03, 2008, 03:10:54 pm »

AHA I JAK MOŻECIE TO NAPISZCIE MI WASZE WYMARZONE ZAKOŃCZENIE

Wszyscy giną, jak u Szekspira  :D

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #485 dnia: Grudzień 03, 2008, 03:24:04 pm »
Uzumaki: za takie spoilery powinien być ban, profilaktycznie, żebyś nie miał szansy się rozkręcić.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Uzumaki

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #486 dnia: Grudzień 04, 2008, 12:48:19 pm »
Co mam schować???? SPOILERY :badgrin: :lol: :lol: :lol:
Spoilery macie w samochodach.

Jestem tu nowy wiec mnie oswieccie bo nie bardzo wiem co to znaczy.

BTW wydaje mi sie za Hokage zostanie Konohamaru, a twarz Naruto bedzie wydrazona na Skale Hokage.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #487 dnia: Grudzień 04, 2008, 01:09:56 pm »
To nie ma nic wspólnego z "byciem nowym", no chyba że od niedawna korzystasz z internetu, to wtedy rozumiem.

"spoiler" od słowa "spoil" w rozumieniu (jak podejrzewam) "psuć, zepsuć, uszkadzać, zaszkodzić". Czy kontekst też trzeba wytłumaczyć?

To po tym wprowadzeniu kieruję do Regulaminu subforum, w którym jest nakaz ukrywania spoilerów (forum posiada skrypt do tego przy pisaniu postów).

Offline maszkov

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #488 dnia: Grudzień 04, 2008, 04:15:48 pm »
w sumie ja chcialebym zeby zostal tym hokage naruto ale tez zeby bylo pokazane jakby rzadzil...;p
 takie moje marzenie :D


ale wracajac nieco na ziemie.... nie obrazilbym sie jak by np. konohamaru zginal lubtsunade...

tak czy siak zapowiada sie w najblizszym czasie duzo akcji... kishimoto pewnie cos wymysli :D

jestem pewien xD




I na ch*j się gapisz...

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #489 dnia: Grudzień 04, 2008, 05:39:17 pm »
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

AHA I JAK MOŻECIE TO NAPISZCIE MI WASZE WYMARZONE ZAKOŃCZENIE

moje wymarzone zakończenie to takie, w którym nikt nie używa powodzi emotek :D
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #490 dnia: Grudzień 04, 2008, 06:44:09 pm »
moje wymarzone zakończenie to takie, w którym nikt nie używa powodzi emotek :D

A kto poważnie traktuje twoje posty jak nie ma zatrzęsienia ikonek ? Wtedy od razu widać że nie żartujesz ! ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #491 dnia: Grudzień 05, 2008, 07:05:39 am »
no tak, zapomniałam!  :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

a tak na serio, to moje wymarzone zakończenie to takie żeby się wreszcie manga skończyła, bo im dalej tym gorzej, techniki z kosmosu, fabuła z księżyca, kreska z d... no, brzydka. Wystarczy porównać sobie tom pierwszy (tradycyjnie będcy jednym z brzydszych, bo pierwszy i w ogóle) do tego czegoś, co wychodzi teraz. Mam wrażenie, że twórca wszystko rysuje jednym cienkopisem, a rastry to coś, o czym czytał w podręcznikach "jak powstaje manga".

Dla mnie prawdziwe Narutoi kończy się w momencie walki Sasuke-Naruto i choć bardzo jestem ciekawa, jak się to skończy to nie potrafię czytać, mimo że naprawdę lubię bohaterów.
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #492 dnia: Grudzień 05, 2008, 06:59:55 pm »
W anime obecnie akcja goni akcję i raczej nie zwolni do następnego odcinka. Niestety po napisach i zapowiedzi następnego odcinka coś co może wróżyć kolejną serię fillerów. Co do tego ostatniego mam nadzieję, że się mylę.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #493 dnia: Grudzień 05, 2008, 08:04:22 pm »
znowu fillery ? przecież manga jest jakieś 100 odcinków do przodu


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #494 dnia: Grudzień 05, 2008, 08:09:59 pm »
Jak widać to dla nich o wiele za mało.  :roll: