trawa

Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 445185 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #525 dnia: Styczeń 20, 2009, 08:49:55 pm »
Myślę, że wszystko  zależy od bestii. Na przykład 9-ogoniasty lis chce zawładnąć nad ciałem Naruto więc niszczy jego ciało. W przypadku 8-ogoniastej jest to partnerstwo razem z nosicielem. A w Gaarze Shukaku jest zdominowany prze jego siłę woli dlatego Gaara panuje nad piaskiem tak jak panował demon. Myślę, że ta zależność jest związana z zastosowaną techniką pieczętowania w ciele nosiciela.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #526 dnia: Styczeń 24, 2009, 09:18:32 am »
z tego co widziałem naru wymiękł.czyżby będzie jakiś zwrot i wkroczy NARESZCIE jakiś nowy hiro? a zdrowo przydał by się ktoś nowy od dawna nie uczęszczany......

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #527 dnia: Luty 18, 2009, 10:18:58 pm »
znowu na 4chanie znalazłem taki obrazek:
Spoiler: pokaż



Jak myślicie, o co chodzi z tym szkieletem ? I ciekawe kto teraz będzie w stanie nad nim zapanować.
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2009, 08:52:16 pm wysłana przez Konował »


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Spider_Jerusalem

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 142
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Misanthropic syndrome
Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #528 dnia: Luty 18, 2009, 10:57:21 pm »
Robi wrażenie  :shock:

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #529 dnia: Luty 19, 2009, 01:48:29 am »
Trochę brzydszy niż jego główne ciało/marionetka  :D
A w mandze wydanej u nas w końcu pojawił się Sai.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #530 dnia: Luty 19, 2009, 03:12:03 pm »
spoiler, z 4chana czyli nie wiadomo czy prawdziwy ;)

Spoiler: pokaż
oto i pain, prawdziwy,



Nawet mnie nie dziwi że jest w takim stanie ;)
kto to jest bo wogule nie mogę rozpoznać?

Offline maszkov

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #531 dnia: Luty 19, 2009, 06:15:49 pm »
to chyba nagato cay jakos tak.....




I na ch*j się gapisz...

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #532 dnia: Luty 19, 2009, 06:41:04 pm »
Tak. To Nagato w maszynie do sterowania wszystkimi ciałami Paina.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #533 dnia: Luty 19, 2009, 07:05:42 pm »
W Vampire Hunter D żądza krwi jeden z braci też tak wyglądał, tak to jest jak wykorzystuje się swoje ciało za bardzo ;) a skoro pokazali Paina to znaczy że naruto pokonał god realm, ciekawe jak.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #534 dnia: Luty 19, 2009, 07:15:54 pm »
Pamiętam. Jeden z tych łowców wampirów. Ten co do walki używał ciała astralnego. Ja myślę, że on raczej nie korzysta z tego ciała. Dlatego ma taki zanik mięśni. pewnie raczej używa tylko tej maszyny do przemieszczenia ciała. Widocznie skoro steruje wszystkimi innymi ciałami to jego chyba zostaje w bezruchu. Naruto nie koniecznie pokonał jeszcze god realm. W końcu inni shinobi z konohy postanowili szukać jego prawdziwe ciało więc może oni go znajdą.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #535 dnia: Luty 19, 2009, 07:30:11 pm »
Ja myślę że jego ciało tak wygląda ponieważ za często używa swoich zdolności i za bardzo je wykorzystuje. Kiedy to przed walką z Naruto
Spoiler: pokaż
całą moc skupił w God Realm, ale później "wskrzesił" pozostałe ciała żeby walczyć 6vs1.
Takie transfery mocy na pewno wyniszczają jego organizm


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline maszkov

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #536 dnia: Luty 19, 2009, 07:40:05 pm »
spewnoscia... zwlaszcza ta kontrola nad 6 cialami... z czego kazde zna niesamowite techniki....




I na ch*j się gapisz...

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #537 dnia: Luty 19, 2009, 07:48:44 pm »
im więcej wiem o peinie to tym bardziej wydaje mi się zwykły. a tym bardziej ten sławny reingan staję się użyteczny niewiele  więcej niż zwykłe oczy. to prawda mocny jest zna jakieś super, uber techniki, ale jak każdy....... a ten reingan mało efektowny i skuteczny w porównaniu do scharingan czy byakugan.  i jeśli dobrze rozumiem on jest gdzieś uziemiony i do tego kaleko i sobie steruje ciałami..............żałosne

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #538 dnia: Luty 19, 2009, 07:55:48 pm »
Z tym żałosnym to bym nie przesadzał. w końcu on pokonał przywódce wioski deszczu. Z tego co rozumiem, to prawdopodobnie Nagato postanowił zostać Painem i uciec ze swojej wioski po śmierci swojego przyjaciela, którego przerobił na god realm.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #539 dnia: Luty 19, 2009, 07:59:48 pm »
Te jego oczy pozwalają mu na wykonywanie każdej techniki, jeżeli każde ciało specjalizuje się w jednej dziedzinie to jego własne jest w stanie wykorzystywać wszystkie te które dzieli na 6, przynajmniej tak uważam. I wtedy jest na prawdę wymagającym przeciwnikiem. Jak dla mnie to sharingan i byakugan nie mogą się z tym równać.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"