Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 444960 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #615 dnia: Maj 05, 2009, 12:09:21 pm »

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #616 dnia: Maj 05, 2009, 02:42:57 pm »
a najlepsze jest w tym ze tak właśnie powinno to wyglądać   :D
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #617 dnia: Maj 05, 2009, 07:34:58 pm »
z konohy i tak zostały gruzy, było ciekawie, walczyli to teraz będę rozmawiać i wspominać stare czasy, właściwie Pain będzie je wspominał


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #618 dnia: Maj 05, 2009, 07:54:26 pm »
w obecnych filerach znalazły się dwa epy które są naprawdę przyzwoite ep106 taki nawet, ale reszta to wiadomo ...

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #619 dnia: Maj 05, 2009, 08:14:58 pm »
Jakiś czas temu autor mangi narysował wszystkich, którzy mają w sobie demony ( z resztą sam ten rysunek zamieściłem w tym temacie). A tu nagle twórcy anime ni z gruszki ni z pietruszki wymyślają, że jakieś autystyczne dziecko może sterować demonem. I do tego demon jest wolny. To właśnie pokazuje w jakim głębokim poważaniu twórcy anime mają mangę.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #620 dnia: Maj 05, 2009, 08:44:52 pm »
Nie jestem pewny ale czy czasem gdzieś w mandze nie było wspomniane, że 3-ogoniasty jest na wolności jako jedyna z bestii?
dlatego mnie zdziwił fakt tego rysunku wszystkich jinjuruki.

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #621 dnia: Maj 05, 2009, 08:53:28 pm »
To właśnie pokazuje w jakim głębokim poważaniu twórcy anime mają mangę.

Niestety to nic nowego.Dlatego moją polityką od dawna jest unikanie fillerów jak ognia we wszystkich anime.Raz się ostatnio skusiłem i obejrzałem jeden odcinek fillerów w bleachu to myślałem że mi mózg eksploduje-zwyczajnie nie mieściło mi się w głowie jak można było stworzyć coś tak bezsensownego.Więcej tego błędu nie popełnię.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #622 dnia: Maj 05, 2009, 08:57:38 pm »
Cytuj
Nie jestem pewny ale czy czasem gdzieś w mandze nie było wspomniane, że 3-ogoniasty jest na wolności jako jedyna z bestii?
dlatego mnie zdziwił fakt tego rysunku wszystkich jinjuruki.

W mandze był tylko pokazany jak akatsuki go łapało. Wtedy był pokazany jak wygląda. Ale w końcu wielu Junchuriki potrafiło wydobyć na zewnątrz swojego demona i kożystać z jego siły.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #623 dnia: Maj 05, 2009, 08:58:18 pm »
Nie jestem pewny ale czy czasem gdzieś w mandze nie było wspomniane, że 3-ogoniasty jest na wolności jako jedyna z bestii?
dlatego mnie zdziwił fakt tego rysunku wszystkich jinjuruki.

Raczej jest uwięziony. Akatsuki zbierała demony, od 1 do 9. Na cel obrali kyuubi, uważają że posiadają 1-8. Swoją drogą ciekawe kiedy odkryją że  nr.8 im nawiał


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #624 dnia: Maj 05, 2009, 09:04:17 pm »
Już odkryli.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #625 dnia: Maj 05, 2009, 09:30:41 pm »
Ten 8-ogoniasty jest bardzo uber niezły rozwozi jak narazie wszystkich aż miło. Choć z drugiej strony jeśli 4 hokage był nie wiarygodny a madara teraz jest koks nad koksy to  jaki musiał być 1-hokage skoro go rozniósł. Za pomocą tylko tych drzewek rozwalił nie zwyciężony, cudowny nie pokonany najpotężniejszy ten "wieczny mangekoku sharingan" czyli tym wszystkim teleportacjom i amateratsu musiał się oprzeć. Powinni z tej walki ich zrobić kinówkę czy coś.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #626 dnia: Maj 05, 2009, 09:42:47 pm »
Cytuj
Za pomocą tylko tych drzewek rozwalił nie zwyciężony

Wcale nie tylko. Przyjrzyj się pierwszemu na tej stronie:



A walki będą na pewno w retrospekcji o początkach klanu Uchiha

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #627 dnia: Maj 05, 2009, 10:05:57 pm »
Już odkryli.

zupełnie tego nie pamiętam, będę musiał ponownie przejrzeć ostatnie rozdziały.

Co do pierwszego, nie pamiętam żeby mówili o tym że używał innych technik niż manipulacja drzewami. Ale to pierwszy i na pewno potrafił władać kilkoma żywiołami.
A było coś takiego że on rozdawał ogoniaste bestie innym krajom żeby wyrównać siły poszczególnych nacji ?

A na tym obrazku to w zasadzie jest pierwszy vs lis i madara. Wokół siebie ma różne miecze, ale jednak atakuje korzeniami.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #628 dnia: Maj 05, 2009, 10:10:22 pm »
Bo konarami pewnie chce unieruchomić bestię, a miecze są na madarę.

Cytuj
zupełnie tego nie pamiętam, będę musiał ponownie przejrzeć ostatnie rozdziały.

Było w którymś rozdziale, że chcieli tym posągiem wydobyć bestię, a Killer-bee zamienił się w mackę.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #629 dnia: Maj 05, 2009, 10:13:55 pm »
No racja, ale to i tak zwiększa aby tylko obrót spraw bo przecież jak powszechnie wiadomo ten wieczny sharingan to rzecz nie pokonana nawet byakugan mu do pięt nie do rasta. To mało tego z tego co widzę madara miał po swojej stronie najsilniejszą bestię(nawet nie wiedziałem że użył jej w walce). Więc duet nie do rozbicia, a pierwszy ma poza swoimi zdolnościami ten zwój tam(ale czy to aż tak dużo w walce z mangekoku i kyubim ?). Chyba, że jeszcze czegoś się nie dopatrzyłem.

Tak czy tak dla mnie to nadal wygląda to nie wiarygodnie. Może przez to że zrobili za dużo dymu koło tego mangekoku albo za mało wiadomo o pierwszym.