Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 445014 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #645 dnia: Maj 22, 2009, 06:44:23 pm »
Pain bardzo szybko nastawienie zmienił, i dobrze że tego nie przeciągali na kilka epizodów.
Teraz może się skupią na Sasuke lub tej drużynie co zmierza do Konohy (ludzie brata killerbee). Dawno nic o nich nie było


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline pisku

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #646 dnia: Maj 23, 2009, 08:50:39 am »
Naruto To anime dzieki ktoremu wciongnolem sie w ten swiat :D jestem fanem tego i tego :P oba sa swietne :P


[link wymoderwoano] wejdz pomuz w grze;] dziekuje z gory
 
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2009, 06:45:57 pm wysłana przez Gabriel »

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #647 dnia: Maj 23, 2009, 10:10:16 am »
i dobrze że tego nie przeciągali na kilka epizodów.
Nie chwal dnia przed zachodem słońca.Nie wiadomo co zrobi teraz Nagato ani ile to zajmie.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #648 dnia: Maj 23, 2009, 10:15:26 am »
Jak mówicie dojdzie do poważnej konfrontacji naruto vs. sasuke? W sumie z tego wychodzi, że naru teraz numer jeden w konsze i zapewne  pain da mu swoje jakieś moce do walki z tobim aby go powstrzymać.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #649 dnia: Maj 23, 2009, 10:39:30 am »
Pierwszy sezon zakończył się ich walką, nie zdziwiłbym się jakby całą serię zamknięto po rewanżu, w którym, dla zachowania równowagi, Naruto okazałby się silniejszy.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #650 dnia: Maj 23, 2009, 12:21:19 pm »
Do rewanżu musi dojść i tym razem faworytem jest raczej Naruto.Ale raczej nie zamknąm na tym serii-ciągle zostaje Tobi który wyraźnie ma ciągle jakiś plan.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #651 dnia: Maj 23, 2009, 12:48:27 pm »
No sasuke ma tam niby swojego mangekoku i brata, ale jak słusznie zauważył Zeromus Naruto będzie faworytem bo znacznie więcej się napakował y jeszcze doszły mu techniki jakieś itachiego plus jakiś bonus od nagato.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #652 dnia: Maj 23, 2009, 01:57:28 pm »
Do rewanżu musi dojść i tym razem faworytem jest raczej Naruto

Czy ja wiem, ta ich następna walka ogólnie będzie dziwna. To już nie jest poziom chidori/rasengana który reprezentowali podczas wcześniejszego starcia, każdy zna dużo potężniejsze techniki i jeżeli Naruto będzie chciał powstrzymać Sasuke to nie powinien używać najsilniejszych ciosów. On jednym uderzeniem, które nawet bezpośrednio nie trafiło, zabij aspekt Paina (tego grubego) w trybie pustelnika. Sasek takich ograniczeń nie ma, o ile wzroku nie straci...
W sumie nie zdziwiłbym się gdyby wspólnie zmierzyli się z Madarą, który obecnie jest głównym złym, skoro Nagato postanowił uwierzyć w Naruto.

jeszcze doszły mu techniki jakieś itachiego plus jakiś bonus od nagato.

A o tym była mowa ? Pamiętam że wleciał w niego jeden z kruków Itachiego, ale nie było pokazane żeby coś mu przekazał, podobnie Pain nic mu nie przekazał (jak dotąd)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #653 dnia: Maj 23, 2009, 03:24:31 pm »
Sasek takich ograniczeń nie ma, o ile wzroku nie straci...
Tu może być pies pogrzebany który pogodzi obu walczących albo nawet nie dopuszczi do tej walki.Sasuke jeśli stanie do walki z napakowanym Naruto będzie musiał walczyć na 100% a już pomału ma kłopoty z wzrokiem.Nawet jeśli wygrał by to podzieli los brata który wzrok stracił.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #654 dnia: Maj 23, 2009, 05:56:54 pm »
Nie do końca bo niby sasuke dostał techniki oczne brata, ale jeśli autor chce to wyjdzie tak że może straci wzrok to dzięki mangekou brata bądź swoim będzie nadal łupał.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #655 dnia: Maj 23, 2009, 10:00:05 pm »
Gdy Naruto rozmawiał z Itachim po raz ostatni to dostał od niego część jego mocy. Znając życie to to coś uaktywni się podczas walki i Naruto znowu będzie miał jakąś przewagę.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #656 dnia: Maj 23, 2009, 10:16:15 pm »
Gdy Naruto rozmawiał z Itachim po raz ostatni to dostał od niego część jego mocy.

To jest pewne i powiedziane wprost ? Ja z tego odcinka pamiętam tylko tyle że ejden z kruków wleciał w Naruto.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #657 dnia: Maj 24, 2009, 02:25:35 am »
Ciekawa wizja tego co teraz nastąpi.Na swój sposób logiczna.

http://gabzillaz.deviantart.com/art/Naruto-448-crack-123451333



« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2009, 02:36:13 am wysłana przez Zeromus »
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #658 dnia: Maj 24, 2009, 04:31:42 pm »
To jest pewne i powiedziane wprost ? Ja z tego odcinka pamiętam tylko tyle że ejden z kruków wleciał w Naruto.

Tak. A potem dodał, że daje mu część swojej siły.

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #659 dnia: Maj 29, 2009, 11:31:42 am »
I wszystko zakończyło się happy endem.Trochę zawiodło mnie ze wszyscy którzy zginęli ożyli(nie lubię przekoloryzowanych happy endów) ale co tam.Lepiej żeby ginęli i ożywali jak w Dragon Ballu niż żeby nie ginęli nigdy jak w bleachu.Poza tym Nagato odszedł z klasą-mimo wszystko lubiłem go.Teraz Sasuke rusza by schwytać Naruto ale przedtem zobaczymy,chyba, co zrobi Naruto w sprawie Hinaty.Nie Spodziewam się po tym bałwanie zbyt mądrego podejścia do sprawy ale i tak jestem trochę ciekawy co on zrobi.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"