trawa

Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 445157 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #810 dnia: Październik 09, 2009, 01:39:54 pm »
Pewnie tak jak przedtem planował to kiedy napuścił lisa na Konohe. więc teraz też pewnie Skrzyknie chłopaków z Akatsuki i wyśle z nimi bestię na którąś wioskę. A że ma swojego sharinngana to pewnie bez problemów będzie kontrolował bestie. Może nawet Sasuke mu pomoże.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #811 dnia: Październik 09, 2009, 01:47:32 pm »
Sasek musi mu pomóc bo większość zginęła, jeszcze Kisame daje rade, Konan imo była ze względu na Nagato a nie z powodu umiejętności ,a Zetsu nadaje się do szpiegowania


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #812 dnia: Październik 09, 2009, 01:55:33 pm »
Zetsu powiedział, że Konan nie wróci i do tego powiedziała Naruto, że może liczyć na pomoc jej wioski więc ona odpada. i chyba wykończyli białą połowę Zetsu, a Kisame ruszył za Killerbee. ciekawe czy Madara zabrał też Jugo i Suigetsu czy dalej tak sobie leżą na korytarzu.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #813 dnia: Październik 09, 2009, 02:00:09 pm »
i chyba wykończyli białą połowę Zetsu

kiedy to było ? bo już nie pamiętam :P


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #814 dnia: Październik 09, 2009, 02:10:57 pm »
kisame zbytnio nie powinien mieć żadnych szans z killerbee. Przecież nawet scharingan nie jest wstanie przewidzieć jego ruchów, a po za dużo ilością chakry to kisame niczym nie błyszczy.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #815 dnia: Październik 09, 2009, 04:26:54 pm »
Czy ja wiem?
Kisame już pokonał czteroogonową bestię (takiego brodatego dziadka co go potem niósł na mieczu) więc i z Killerbee może sobie poradzić. Do tego jego miecz pożera chakrę.


kiedy to było ? bo już nie pamiętam :P

Najnowszy rozdział strona piąta, obrazek na samym dole.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #816 dnia: Październik 09, 2009, 07:36:20 pm »
Szkoda że w tym całym wyjaśnianiu nie było powiedziane co nie co o byakuganie.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #817 dnia: Październik 09, 2009, 07:51:36 pm »
Kolega od Byakugana poleciał za Danzo więc może będzie jeszcze jakaś z nim akcja.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #818 dnia: Październik 09, 2009, 08:55:11 pm »

Najnowszy rozdział strona piąta, obrazek na samym dole.

to był on ? byłem przekonany że to jeden z kumpli saska, ten który dzierżył miecz Zabuzy, coś czytanie ze zrozumieniem ostatnio u mnie kuleje


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #819 dnia: Październik 09, 2009, 09:01:01 pm »
Suigetsu jest przy Jugo tam gdzie walczyli z Raikage i Gaarą.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #820 dnia: Październik 10, 2009, 02:38:20 pm »
Walka pein vs. jyraija wygląda miażdżąca i ogólnie(w anime).

W sumie zauważyłem że mandze naruto jak i bleach mało jest teraz o osobach je tworzących tzn. w bleachu juz wogule zapomniałem ze jest ktos taki jak ichigo a w naruto zapomniałem kto to taki neji,lee, itd(a przecież to kluczowe postaci.może to i dobrze)



Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #821 dnia: Październik 10, 2009, 06:21:58 pm »
zapomniałem kto to taki neji,lee, itd(a przecież to kluczowe postaci.może to i dobrze)


Oni są kluczowymi postaciami ? A niby dlaczego ?


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #822 dnia: Październik 10, 2009, 06:49:11 pm »
No bo wiele im było poświęcone i głównie nie kiedy byli głównymi filarami trzymającymi to wszytko wogule dziwi mnie to że w tą całą powiazankę madary nie miał udziału byakugan(głównie stawiałem że to będzie powiązane jakoś jak mówił że jeden otrzymał syn mistrza to i to a drugi to i tamto[byakugan i scharingan], a tu nie.)

A no i co jeszcze dało mi się zauważyć to to że ten cały mistrz 6 ścieżek posiadał reingan który jak było widać składał się z tego co miał pein plus scharingan. Czyli pein reingana nie miał a tylko cześć jego mocy, a druga część ma nazwę i zwie się scharingan którą otrzymał potomek uchiha.

Offline matej00

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #823 dnia: Październik 11, 2009, 07:15:42 pm »
A no i co jeszcze dało mi się zauważyć to to że ten cały mistrz 6 ścieżek posiadał reingan który jak było widać składał się z tego co miał pein plus scharingan. Czyli pein reingana nie miał a tylko cześć jego mocy, a druga część ma nazwę i zwie się scharingan którą otrzymał potomek uchiha.

Mędrzec miał takiego rinnegana jak pain, widać to na 1 obrazku ze strony 13, zaś Jubi miał coś co wygląda jak sharingan (następna strona), a skoro zapieczętował go w sobie to mógł potem korzystać z obu, a skoro sharingan jest mocą Jubiego wyjaśnia dlaczego można nim kierować ogoniastymi. Ja to tak widzę.
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2009, 07:18:45 pm wysłana przez matej00 »
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #824 dnia: Październik 12, 2009, 07:21:19 am »
Jak Naruto traci nad sobą panowanie albo używał chakry bestii to pojawiają mu się oczy lisa to może mędrzec tak samo robił z sharinnganem.

 

anything