Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 444984 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kosiażus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #870 dnia: Listopad 25, 2009, 01:44:38 pm »
Pierwszy chyba był jego potomkiem Rikudou

i znowu nie czytaliście z uwagą mangi Rikudou miał dwóch synów jeden miał moc w oczach a drugi fizyczną. Ten który miał moc w oczach (było podane imię ale nie pamiętam mniejsza z tym) ZAŁOŻYŁ UCHICHA A TEN DRUGI KLAN SENIJU (CZYLI PIERWSZY,DRUGI,PIĄTY I CHYBA TEŻ TRZECI HOKAGE [NIE WIEM CZY TEŻ NIE CZWARTY]).

Offline matej00

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #871 dnia: Listopad 26, 2009, 03:39:12 pm »
Czwarty chyba też, bo Madara mówił coś że chce zrobić tak by w tej Naruto reprezentował Seniju a Sasuke klan Uchicha. Więc jeśli Naruto ma jakieś powiązania z Seniju to jest nim właśnie jego ojciec.
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #872 dnia: Listopad 26, 2009, 09:04:20 pm »
No i kolejnego Akatsuki mniej. Nawet nie dali mu porządnej retrospekcji na do widzenia. :doubt:  Pod tym względem Bleach jest lepszy.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #873 dnia: Listopad 26, 2009, 09:40:34 pm »
ale to była efektowna walka, nie spodziewałem się że bracia we dwójkę go załatwią.

Czyli z akatsuki został madara i sasuke ? ewentualnie połowa zetsu, Konan odeszła


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #874 dnia: Listopad 26, 2009, 09:57:15 pm »
I jeśli Jugo i Siugetsu nie są na tyle mądrzy żeby zwiewać od Sasuke po tym jak ich wystawił to i oni zostali. No i jest jeszcze Karin, ale ona raczej jest ze względu na Sasuke.

Offline valentine69

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #875 dnia: Listopad 27, 2009, 02:46:15 pm »
mimo wszystko do końca ich nie wystawił....madara wziął go ze sobą, to on ich wystawił nie sasuke ;), inszy nie mial nic do gadania
vanitas vanitatum et omnia vanitas...


Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #876 dnia: Listopad 27, 2009, 03:00:39 pm »
Jak to nie wystawił? Zawalił sufit w pomieszczeniu gdzie walczył z Raikage, zabrał Karin i zwiał. A zabrał ją tylko dlatego, że wyczuła gdzie jest Danzo. Pewnie ją też by porzucił gdyby wiedział gdzie ma iść.
Jak dla mnie to jest właśnie wystawianie kumpli.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #877 dnia: Listopad 27, 2009, 04:49:44 pm »
sasek już dawno udowodnił że walczy tylko dla siebie, przy tym zawiera pakty z diabłami (oro, madara) żebytylko osiągnąć własne cele


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #878 dnia: Listopad 27, 2009, 05:24:37 pm »
Nie trzeba chyba nikomu mówić czyimi odbiciami są Naruto,Sakura i Sasuke.Orochimaru też podobno kiedyś nie by taki zły tylko trochę ekscentryczny i zamknięty w sobie.Sasuke idzie w ślady swojego mentora a Naruto nie chce wierzyć w   zepsucie kolegi , podobnie jak jego mentor początkowo nie chciał wierzyć w zepsucie Orochimaru. 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline valentine69

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #879 dnia: Listopad 27, 2009, 09:09:06 pm »
Jak to nie wystawił? Zawalił sufit w pomieszczeniu gdzie walczył z Raikage, zabrał Karin i zwiał. A zabrał ją tylko dlatego, że wyczuła gdzie jest Danzo. Pewnie ją też by porzucił gdyby wiedział gdzie ma iść.
Jak dla mnie to jest właśnie wystawianie kumpli.
oddaje honory ;), tego szczególiku się nie dopatrzyłem ;), ale cóż i tak ja czekam aż w łapki Siugetsu dostanie się samesada ;), choć chwilowo jest w łąpkach pszczoły i rainkage;/
vanitas vanitatum et omnia vanitas...


Offline Skrzydlaty

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #880 dnia: Listopad 28, 2009, 04:30:13 am »
sasuke fajny kolo, naruto gosciu od ramen - sam bym zjadl, ale ogolnie nici, orochimaru wezowy typek, ale weza znam (steelie), skubaniec, ogolnie to takie figle, ale gildia ma sie calkiem; miranda to pewnie hokage i ijon to kuba, ja jestem jutsu

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #881 dnia: Listopad 28, 2009, 09:03:39 pm »
Za ti Sakura z nich jest najsłabsza. Niby ma tą swoją siłę, ale co z tego skoro wszyscy są od niej szybsi i nie jrst w stanie nikogo trafić.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #882 dnia: Grudzień 03, 2009, 10:31:13 am »
Zaczyna się robić ciekawie. Już wiadomo co kombinuje Sakura, a Danzo i Madara zaczynają walkę.  :D

Offline matej00

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #883 dnia: Grudzień 03, 2009, 11:39:10 am »
Walka Danzo vs Madara zapowiada się ciekawie. Teraz chciałbym zobaczyć co postanowi Naruto ale znając go zrobi tak jak powiedział Itachi'emu, pójdzie powstrzymać Sasuke ale tak by go nie zabić tylko przekonać do swoich racji. I chciałbym nareszcie zobaczyć jaką moc przekazał mu wtedy Itachi, coś związanego z sharinganem albo coś zupełnie innego.
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #884 dnia: Grudzień 03, 2009, 11:42:11 am »
Tylko, że najpierw musi znaleźć Sasuke, a to może być trudne jeśli jest dalej w tym miejscu do którego wysłał go Madasra. Z resztą Sakura jest optymistką skoro chce powstrzymać Sasuke na własną rękę.