Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 445189 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #900 dnia: Grudzień 20, 2009, 11:43:36 am »
Nam, czytelnikom, trudno poważnie traktować Naruto z tą jego świętą misją ratowania Sasuke bo my widzimy wszystko co robi i mówi Sasuke i wiemy ze dla niego ratunku nie ma.Trochę zrozumienia należy się Naruto który tego nie widzi i tylko słyszał o niektórych "wyczynach" kolegi.Ale pomimo tego mi też nie chce się czytać kolejny raz jak Naruto rozpacza nad losem Sasuke.Wszyscy pogodzili się ze trzeba go zabić,łącznie z Sakurą,zatem pomału przychodzi pora by i Lisowaty się z tym pogodził.   
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline valentine69

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #901 dnia: Grudzień 25, 2009, 12:09:17 am »
niech się szybko z tym godzi, bo danzou zrobi to szybciej niż myśli ;),
Co do walki, wydaje mi się że interwencja madary będzie potrzebna

niewiem czy czytaliście 477 ale:
Spoiler: pokaż
niewiadomo skąd pojawił się itachi przed danzou xD
« Ostatnia zmiana: Grudzień 25, 2009, 11:27:13 am wysłana przez valentine69 »
vanitas vanitatum et omnia vanitas...


Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #902 dnia: Grudzień 25, 2009, 01:21:27 pm »
Widocznie to kolejna technika, którą Itachi przekazał Sasuke (pewnie tak samo jest w przyzywaniem ptaków)

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #903 dnia: Grudzień 25, 2009, 09:20:40 pm »
jak na staruszka Danzo całkiem szybko się porusza. Po tym epie jeszcze bardziej zaciekawiły mnie te jego oczka na ręce.

Hollow: ale Sasuke przyzwał ptaki po czym pojawił się Itachi, to chyba ta sama technika a nie dwie różne.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #904 dnia: Grudzień 25, 2009, 09:48:55 pm »
ciekawy chapter nie powiem dziwne rzeczy eis dzieją.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #905 dnia: Grudzień 27, 2009, 03:39:28 pm »
Może Itachi zostawił w Sasuke jakąś niespodziankę dla Danzo tak samo jak dla Madary (odpalenie amaterasu na widok sharinngana Madary).

Offline ashel

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #906 dnia: Grudzień 29, 2009, 06:33:57 pm »
Mnie najbardziej zastanawia co za techniki używa Danzel skoro 3 razy unikną śmierci i za każdym razem zamyka się jakieś oko na ręce. Nie jest to ani genjutsu ani klony jak stwierdziła Karin.

Skoro Danzel ma taką przewagę nad Saskiem to myślę że był by w stanie pokonać Paina, nie mówiąc o Naruciaku...

Offline valentine69

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #907 dnia: Grudzień 30, 2009, 12:32:53 am »
niewiem o co chodzi z tą techniką danzou lecz mam teze żę ile on ma oczek sharingan tyle ma żyć ;)
A co do itachiego to pewnie ten jest prawdziwy....dziś z kumplem gadaliśmy że możliwe iż to wszystko to jedna wielka maskarada itachiego, w sensie że wtedy co walczył z sasuke to był klon ;)
wiecie o co mi chodzi ^^
vanitas vanitatum et omnia vanitas...


Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #908 dnia: Grudzień 30, 2009, 08:21:00 am »

wiecie o co mi chodzi ^^
Słusznie nie zdzwiił bym się. :eek: w sumie w naruto to jeden wielki klon czy podmiana a jak nie to to gejutsu. Więc można się wszystkiego spodziewać.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #909 dnia: Grudzień 30, 2009, 08:46:17 am »
Skoro Danzel ma taką przewagę nad Saskiem to myślę że był by w stanie pokonać Paina, nie mówiąc o Naruciaku...

na razie nie ma żadnej przewagi, sasuke użył najpotężniejszej techniki, której do końca nie ma opanowanej i która strasznie go wyczerpuje. Pewnie prędzej on padnie z wyczerpania niż Danzo skończą się zamykać oczy na ręce, jeżeli są one jakimś odpowiednikiem 9 żyć kota :)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline ashel

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #910 dnia: Grudzień 30, 2009, 11:08:17 am »
Danozu jeszcze nie atakował, tylko zgarniał wszystkie ciosy na siebie, a nawet nie jest zmęczony, za to Sasek po użyciu tylko swoich technik już jest wykończony, nie mówiąc o zgarnianiu ciosów od Danzela.

Co do Itachiego to myślę, że to będzie coś w stylu pojawienie się ojca naruto przy zdejmowaniu ostatniej pieczęci.
Wątpię aby Itachi żył myślę, że to kolejna niespodzianka pozostawiona przez Itachiego Saskowi, tak jak amateratsu na Madarę.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2009, 11:15:16 am wysłana przez ashel »

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #911 dnia: Styczeń 14, 2010, 08:06:25 pm »
obejrzałem nowy odcinek (143 walka sasuke vs killerbee) i był on koszmarnie brzydki :) Dawno nie widziałem czegoś tak oszpeconego, a najdziwniejsze jest że twórcy pewnie mają niezły budżet. Już manga jest lepiej rysowana, która cały czas trzyma świetny pomysł :D
A i jest oczywiście cenzura, w mandze sasuke stracił całą klatkę piersiową a tutaj jakaś mała dziura i to jeszcze pokazana po zalepieniu, lame :P


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline valentine69

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #912 dnia: Styczeń 15, 2010, 09:31:44 am »
Czyli wychodzi po porzeczytaniu new chapterka że itachi był tylko gen-justu które miało pomóc zaatakować danzou od tyłu....szczerze nie podoba mi się ta walka, nie tyle że nudna ale danzou zbyt potęzny jest a sasuke pewnie i tak go powali...

Choć nowe susano aż tak mnie nie zachwyciło
vanitas vanitatum et omnia vanitas...


Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #913 dnia: Styczeń 15, 2010, 09:49:46 am »
A ja nie mogę się doczekać aż Danzo pokaże tą technikę Izanagi. Skoro nawet klan Uchiha nie chciał jej używać to musi być bardzo ciekawa.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #914 dnia: Styczeń 15, 2010, 12:08:13 pm »
Hollow: podobnie mam :P
jak dla mnie to Danzo nie pokazał żadnej ciekawej ofensywnej techniki. Ale w obronie jest świetny.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"