Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 444947 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #975 dnia: Luty 19, 2010, 11:37:30 am »
A może Sasuke wydłubie oko Kakashiemu i zwieje. Potem sobie je wstawi i bedzie miał wiecznego sharinngana w jednym oku.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #976 dnia: Luty 19, 2010, 02:21:56 pm »
Takiej zagrywki spodziewałbym się po Madarze, w końcu to dlatego zabrał ze sobą ciało Danzo.
I nie pamiętam kiedy Sasuke mówił coś o poszukiwaniach sharingana, tylko zniszczenie Konohy mu teraz w głowie.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #977 dnia: Luty 19, 2010, 08:27:40 pm »
W całej mandze zostało tylko 3 ludzi z sharinnganem i dwóch z nich ma po jednym oku, więc to kwestia czasu kto komu wydłubie oko. Kakashi chyba nawet nie zna tego sposobu więc się nie liczy w tej konkurencji.

Offline Hunter Killer

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #978 dnia: Luty 20, 2010, 01:11:38 am »
Wiecie co Wam powiem, zacząłem czytać Naruto(wicza).
Tak jakoś wszyscy sobie go chwalą itd, aż stwierdziłem, że chyba czas przełamać lody i jak na razie nie jest źle. Raptem dotarłem do testu na chunina, dokładniej Death Forest, ale i tak nic nie pobije testu Kakashiego.
No i pewnie będę mało oryginalny ale polubiłem Kakashiego, w sumie to wszystkich "wykładowców" polubiłem, nawet tego co jest kopią Bruce Lee, nie wiem jak on ma, ale lata w zielonych getrach i ma oczy jak talerze. :D
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #979 dnia: Luty 20, 2010, 09:42:36 am »
Wiecie co Wam powiem, zacząłem czytać Naruto(wicza).
Tak jakoś wszyscy sobie go chwalą itd, aż stwierdziłem, że chyba czas przełamać lody i jak na razie nie jest źle. Raptem dotarłem do testu na chunina, dokładniej Death Forest, ale i tak nic nie pobije testu Kakashiego.
No i pewnie będę mało oryginalny ale polubiłem Kakashiego, w sumie to wszystkich "wykładowców" polubiłem, nawet tego co jest kopią Bruce Lee, nie wiem jak on ma, ale lata w zielonych getrach i ma oczy jak talerze. :D
Nie pamiętam, ale był już ten moment za taką postacią jak haku? - Dla to była świetna sprawa.
A co do tego gościa z oczami jak talerze to z powodu jego ucznia zacząłem brać się za naruto. Rewelacyjnie będzie jak wyjdą z tego detach forest.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #980 dnia: Luty 20, 2010, 10:11:53 am »
Hunter: a wiesz, że jeden z wykładowców zginie ? ;)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #981 dnia: Luty 20, 2010, 12:12:33 pm »
W sumie na pewien czas to i dwóch załatwią.  :eek:

Offline Hunter Killer

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #982 dnia: Luty 20, 2010, 06:15:15 pm »
W sumie na pewien czas to i dwóch załatwią.  :eek:
Zapowiada się ciekawie, w końcu jakaś seria gdzie shiniga...znaczy ninja nie są nieśmiertelni.  8)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #983 dnia: Luty 20, 2010, 06:59:58 pm »
Niby nie są nieśmiertelni, ale jedno wskrzeszenie na szeroką skalę było  :D

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #984 dnia: Luty 20, 2010, 07:35:11 pm »
to masowe wskrzeszenie było ciekawie wyjaśnione chociaż sposób w jaki do niego doszło (po rozmowie Naruto z sami wiecie kim) był strasznie shonenowy :P


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #985 dnia: Luty 21, 2010, 02:07:04 am »
To masowe wskrzeszenie było jednym z nielicznych momentów kiedy Naruto,dla mnie,otarł się o czysty kicz który Tite serwuje nam regularnie.Rozumiem ze boskie moce sami wiecie kogo,ze Naruto odwołał się do jego ludzkiej strony,ze przesłanie antywojenne ale jednak zabito całą masę ludzi a potem niemal od razu wskrzeszono.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hunter Killer

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #986 dnia: Luty 21, 2010, 10:26:57 am »
Każda manga.anime musi mieć swój "dzień żywych trupów". Ale jeśli to jedna taka akcja, nawet na większą skalę to da się pewnie przetrzymać. W Bleachu notorycznie wskrzeszano, a teraz to nawet po utracie połowy korpusu są w stanie jeszcze oddychać.
Jak na razie jest ciekawie, oddziały zabójców są fajne, podoba mi się patent w tymi ich maskami, dorysować im tylko zęby i mamy małe Bleaczki.  ;-)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hunter Killer

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #987 dnia: Luty 23, 2010, 09:14:45 pm »
Nawet fajnie się czyta tego Naruto, może nie kręci tak jak Bleach na początku, ale też jest fajnie. Jiraya jest w dechę, uwielbiam tego faceta. Tak na prawdę to wszystkie postacie są ciekawe, nawet naruto i Sasuke, niby tak podobni, są tak różni.
Ale nie o tym, chciałem się podpytać, czy jest gdzieś opowiedziana historia Kakashiego, a dokładniej jak zdobył sheringana?
Na chłopski rozum wydawałoby się iż wydłubał komuś z rodu Uchiha i Tsunade, albo ktoś mu operacyjnie wszczepił seringana. Ale jakoś wydaje mi się to naciągane, może Kakashi ma jakieś powiązania z rodem Uchiha, niechciany syn?  :p
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #988 dnia: Luty 23, 2010, 09:26:43 pm »
Ale nie o tym, chciałem się podpytać, czy jest gdzieś opowiedziana historia Kakashiego, a dokładniej jak zdobył sheringana?
Na chłopski rozum wydawałoby się iż wydłubał komuś z rodu Uchiha i Tsunade, albo ktoś mu operacyjnie wszczepił seringana. Ale jakoś wydaje mi się to naciągane, może Kakashi ma jakieś powiązania z rodem Uchiha, niechciany syn?  :p

Tak, jest to tzw kakashi gaiden, który jest między 3 letnią przerwą w wydarzeniach. W anime jest to lepiej zaznaczone, podział na Naruto i Naruto Shippuuden. W anime było dodatkowo jakieś 90odcinków filerów pod rząd, w mandze tylko historia kakashiego.
Dodatkowo w gaidenie pojawia się 4 hokage (który był nauczycielem/mentorem kakashiego). I ogólnie twoje domysły są trafne, tam też wyjaśni się od kogo usłyszał: "Ci co nie dbają o towarzyszy są gorsi od śmieci"
Reasumując, łap 239 rozdział, historia kończy się na 244 (który zatytułowano: Heroes of the sharingan


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #989 dnia: Luty 23, 2010, 09:37:51 pm »
Kakashi Gaiden jest świetny. Jak dla mnie to jedne z najlepszych rozdziałów tej mangi. Specjalnie dla tych rozdziałów kupiłem polski 27 tom mangi.
A co ciekawe to w Kakashi Gaiden to drużyna 4 Hokage tez przypomina drożynę Kakashiego.
Kakashi przypomina Sasuke ( geniusz, najsilniejszy w całej drużynie ), Obito ( Słabszy, ale nadrabiający zawziętością i zapałem) i Rin ( medyczny ninja, który troszczy się o obydwóch ). Szkoda, że nie rozwinęli historii Rin.
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2010, 09:42:23 pm wysłana przez Hollow »

 

anything