trawa

Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 445054 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hunter Killer

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #990 dnia: Luty 23, 2010, 11:12:02 pm »
LoL, kurcze zadałem pytanie na 5 chapterów przed 243 i 244 chapkiem :p Ja to mam wyczucie. :doubt: :roll:

Nie mniej dość wzruszająca to historia, nie sądziłem, że to tak wyglądało. Nic dziwnego, że Kakashi wpaja małolatą, że od misji ważniejsi są członkowie oddziału.
I faktycznie szkoda, że nie pokazali co było dalej z Rin.
Zaś co do powtarzalności charakterów w oddziałach, to jest pewna stała.  8) Z tewgo co widzę w każdym roczniku była drużyna podobna do naszej "7" :D
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #991 dnia: Luty 25, 2010, 06:31:39 am »
śmiesznie by było gdyby oślepł (odnośnie nowego rozdziału).

Hunter Killer: Rin chyba nie żyje, a powtarzalność można wytłumaczyć tym, że techniki i charaktery przechodzą z rodziców na dzieci.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #992 dnia: Luty 25, 2010, 10:41:13 am »
Rin na pewno nie żyje bo Kakashi w jednej rozmowie z Sasuke stwierdził, że wszyscy których kochał nie żyją.
Nowy rozdział nawet fajny chociaż Sakura znowu zawaliło. Ciekawe w co zamienia się Susano`o. Może powstanie z niego kolejny demon?  :D

Offline Hunter Killer

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #993 dnia: Luty 25, 2010, 11:02:59 am »
Hunter Killer: Rin chyba nie żyje,
Tego się domyśliłem.

a powtarzalność można wytłumaczyć tym, że techniki i charaktery przechodzą z rodziców na dzieci.
To nawet widać po wyglądzie. Mnie bardziej chodziło, o same charaktery, no gdy Jiraya, Orochimaru i Tsunade byli w drużynie przypominali to odpowiednio Narutu, Souske, Sakure, tak samo za młodu Kakashi, Obito i Rin. To ma taki ciekawy klimat pewien.  :D

Ale i tak nic nie przebije sceny z 246 chapta, gdzie Kakashi po raz drugi wyjmuje swoje dzwoneczki :D i jak Sakura uderza w ziemię, rośnie mała Tsunade.  :p
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #994 dnia: Luty 25, 2010, 12:20:19 pm »
Ciekawe w co zamienia się Susano`o. Może powstanie z niego kolejny demon?  :D

Zaczyna przypominać formę jaką przywołał jego brat. Ciekawe czy posiada też ten miecz (którego nazwy sobie nie przypominam a który mocą bije na głowie wszystkie scyzoryki z Bleacha)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hunter Killer

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #995 dnia: Luty 26, 2010, 09:59:55 pm »
Jak poczytałem Naruto to ta animacja nabrała nowego znaczenia, zaliczyłem drugi wybuch śmiechu na tej samej animacji. :D

dałem nie ten link. :P poprawione
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2010, 10:24:38 pm wysłana przez Hunter Killer »
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #996 dnia: Luty 26, 2010, 11:08:33 pm »
Dobre, dobre  :eek:   :D :D
Nie powiem podobało mi się.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #997 dnia: Luty 27, 2010, 06:45:57 pm »
Takie sobie. Sporo jest takich animacji we flashu

Offline ashel

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #998 dnia: Marzec 06, 2010, 02:08:22 pm »
Nowy rozdział jest całkowicie przegadany... Znając życie w następnym rozdziale będzie jakaś szlachetna przemowa Naruto, że jednak spróbuje go nawrócić, a potem Sasek ucieknie.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #999 dnia: Marzec 06, 2010, 03:18:10 pm »
Może nie ucieknie, ale w ostateczności Tobi go przeniesie do tego wymiaru wewnątrz jego oka.

Offline ashel

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1000 dnia: Marzec 08, 2010, 09:13:27 pm »
Ciekawe co będzie jak Tobi zobaczy Kakashiego. Jestem na 99% pewien, że nasz Tobi to Obito.
Oboje mają coś z innymi wymiarami i miejsce oka Madary się zgadza.

Ale nie widzieliśmy jeszcze kalejdoskopu Tobiego, a każdy ma inny. Jeśli będzie miał taki sam jak Kakashi to jest bank, że Tobi to stary przyjaciel Kakashiego.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1001 dnia: Marzec 09, 2010, 01:47:14 pm »
Ciekawe co będzie jak Tobi zobaczy Kakashiego. Jestem na 99% pewien, że nasz Tobi to Obito.
Oboje mają coś z innymi wymiarami i miejsce oka Madary się zgadza.

Ale nie widzieliśmy jeszcze kalejdoskopu Tobiego, a każdy ma inny. Jeśli będzie miał taki sam jak Kakashi to jest bank, że Tobi to stary przyjaciel Kakashiego.

Hmmmmmmm w takim razie jeśli prawie jesteś pewien że to obito. To nie może być to madara bo przecież jak madara toczył spór z pierwszym ich jeszcze na świecie nie było.

Offline ashel

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1002 dnia: Marzec 09, 2010, 09:27:46 pm »
Możliwe, że tylko podaje się za Madarę i zwyczajnie ściemnia.

Poza tym było powiedziane, że techniki Tobiego są oparte na czasie i przestrzeni.
Więc przez jakieś skomplikowane zawiłości w czasie może się okazać, że jest tą samą osobą.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1003 dnia: Marzec 10, 2010, 10:29:03 am »
Tylko jak przeżyłby przygniecenie tymi głazami i jak by aktywował kalejdoskopowego shainngana.

Offline ashel

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1004 dnia: Marzec 10, 2010, 12:16:56 pm »
Kishimoto już na pewno coś wymyśli :p
Nie raz już zaskakiwał cudami na patyku których nikt by się nie spodziewał, a potem logicznie je wytłumaczył.

 

anything