trawa

Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 444870 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1020 dnia: Marzec 25, 2010, 02:42:35 pm »
Też przeszło mi to przez myśl.Oczy ślepca nie powinny,teoretycznie, mieć żadnej wartości. 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1021 dnia: Marzec 25, 2010, 02:56:09 pm »
Fajnie by było gdyby okazało się, że Madara zwinął oczy Sasuke, a jego samego zostawił ze ślepymi.  :D Jak dla mnie to by było jedno z fajniejszych rozwiązań.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1022 dnia: Marzec 25, 2010, 03:30:18 pm »
A czy on oślepł ? imo on stracił po prostu moc, rozładował się jak komórka (?!). Sasuke po walce z Danzo i podczas starcia z Kakashim wyczerpał swoje oczy i wyglądał jakby "oślepł".
Inna kwestia czy Kakashiemu zależało na stołku hokage :)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1023 dnia: Marzec 25, 2010, 04:01:33 pm »
Kakashi po prosu miał dobrą opinię i chyba jest najsilniejszym juninem we wiosce i dlatego zgodził się być hokage. Po prosu nie było nikogo lepszego do wyboru.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1024 dnia: Marzec 25, 2010, 04:36:57 pm »
A do tego lubi Tsunade, pewnie się ucieszy że wróciła z martwych


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1025 dnia: Marzec 31, 2010, 05:20:50 pm »
w spoilerach nowego rozdziału natrafiłem na taki obrazek
Spoiler: pokaż
 

Jak myślicie, kto jest na nim pokazany ?
Spoiler: pokaż
 Może to być technika Oro ? Ta w której kontrolował zmarłych ? Wydaje mi się że jest wśród nich sasori i 3 kazekage piasku, ten najsilniejszy którego lalkę posiadał Sasori, jeszcze ze względu na fryzurę środkowy jest podobny do artysty który jadł glinę 


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1026 dnia: Marzec 31, 2010, 05:34:33 pm »
Mój czynnik zainteresowania następnym rozdziałem wzrósł.I to dość znacznie.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1027 dnia: Marzec 31, 2010, 05:37:22 pm »
Możliwe, że to są (od prawej) :
Spoiler: pokaż
Itachi, Sasori deidara, Kakuzu i oryginalne ciało Nagato .


Wygląda to na tą technike, którą Orochimaru przywołał 1 i 2 hokage, ale ciała są bardziej wysuszone. Może Kabuto nie opanował do końca tej techniki.
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2010, 05:41:38 pm wysłana przez Hollow »

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1028 dnia: Marzec 31, 2010, 05:59:32 pm »
Hollow: Kakuzu, właśnie, też o nim myślałem i chyba masz rację.
O nagato i Itachim w ogóle nie pomyślałem. Ale teraz faktycznie podobnie wyglądają :)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1029 dnia: Marzec 31, 2010, 06:02:56 pm »
Itachi ma nawet ten swój naszyjnik z kółkami wiec to na pewno on. Nagato poznałem dopiero po jakimś czasie. Skoro Hidana nie przywołał to pewnie dalej żyje jako głowa bez ciała na dnie tego dołu do którego Shikamaru go wrzucił.

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1030 dnia: Marzec 31, 2010, 06:24:49 pm »
Dopisek autora na końcu jednego z ostatnich rozdziałów zapowiadał wojnę.Teraz wszystko wskazuje ze dotrzyma on słowa.I za to lubię Naruto.Kabuto, o którym mało kto pamiętał,pojawia się i od razu wyjeżdża a czymś takim.W bleachu, od kilku lat, poza Aizenem wszystkie czarne charaktery robią za statystów,przeważnie słabych i głupich.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1031 dnia: Kwiecień 01, 2010, 02:08:33 pm »
Ciekawi mnie czy to jeszcze Kabuto. Może to Orochimaru opanował w końcu ciało Kabuto i chce dalej przejąć ciało Sasuke.

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1032 dnia: Kwiecień 01, 2010, 03:24:35 pm »
Też mnie to zastanawia.Osobiście wolał bym by był to Kabuto.Orochimaru trochę się już przejadł.
Bez względu czy to jeszcze Kabuto czy już Orochimaru na pewno planuje zdradę,dziwne by nagle zebrało mu się na wstąpienie do Akatsuki które sam przedtem zdradził.I Tobi pewnie to wie.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1033 dnia: Kwiecień 07, 2010, 10:58:31 pm »
Hollow odgadł kogo przywołał Kabuto, ale posiada jeszcze jakiegoś asa w rękawie, ciało kogoś kto zaskoczył nawet Madare, ja bym obstawiał czwartego, bo nikt inny nie przychodzi mi do głowy.
Co więcej, Naruto rozpocznie trening kontroli nad kyuubim i chyba pomoże mu w tym pan ośmiornica. No może być ciekawia

aha sasuke został znowu sprzedany


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1034 dnia: Kwiecień 08, 2010, 03:11:46 am »
U mnie z kolei rodzi się podejrzenie ze mogło to być ciało prawdziwego Madary.Kabuto w poprzednim rozdziale wita go słowami "witaj Tobi.Albo Madara, bo takiego nazwiska teraz używasz?".Tu po pokazaniu mu zawartości trumny mówi "Nie bój się, nie powiedziałem nikomu".Od początku mangi przynajmniej trzy osoby kwestionowały czy Tobi to na pewno Madara a jego twarz nigdy nie była pokazana.

Cieszy mnie sprzedanie Sasuke przez Tobiego.Sasuke nie ma już żadnych sojuszników ani przyjaciół a wszyscy chcą jego śmierci.I tylko ona mu została.

Manga chyba zmierza pomału do finału.Wszyscy wyciągają asy z rękawa,odkryto kryjówkę Akatsuki a sprzymierzone siły będą tam za 3 dni.Naruto szykuje się do walki z Sasuke.Potrwa to jeszcze wiele tomów ale już coraz bliżej końca.Chyba.
 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"