Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 448564 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1035 dnia: Kwiecień 08, 2010, 07:46:34 am »
U mnie z kolei rodzi się podejrzenie ze mogło to być ciało prawdziwego Madary.Kabuto w poprzednim rozdziale wita go słowami "witaj Tobi.Albo Madara, bo takiego nazwiska teraz używasz?".Tu po pokazaniu mu zawartości trumny mówi "Nie bój się, nie powiedziałem nikomu".Od początku mangi przynajmniej trzy osoby kwestionowały czy Tobi to na pewno Madara a jego twarz nigdy nie była pokazana.


O tym samym pomyślałem. Prędzej przyszło mi na myśli że to jego prawdziwe ciało. Coraz większa roi się tajemnica wokół tej postaci w masce. Czy to wogule madara?

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1036 dnia: Kwiecień 08, 2010, 10:10:25 am »
Też myślę, że w ostatniej trumnie było ciało Madary.
Podoba mi się, że Sasuke został tak łatwo sprzedany. Tyle razy zdradzał innych i sam został bez żadnych skrupułów zdradzony przez członka swojej rodziny.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1037 dnia: Kwiecień 08, 2010, 10:34:05 am »
Jakie są w ogóle zasady tej techniki wskrzeszania zmarłych oro ? Wiem że potrzebuje ciała żywej osoby, przy walce z 3 poświęcił dwóch podkomendnych wioski dźwięku. A musi posiadać coś od zmarłego ? Zmarły ma pełną siłę jak za życia czy jest w jakiś sposób ograniczony i np moc przywołanych zależy od poziomu przywołującego ? Już nie pamiętam jak ona funkcjonowała.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1038 dnia: Kwiecień 08, 2010, 10:48:22 am »
Musi chyba posiadać tylko osoby zakopane żywcem i ziemię ( chyba ktoś wspominał, że najlepiej jeśli jest z grobów przywołanych osób, ale nie jestem tego pewien). Zmarły ma chyba pełnię sił, ale Orochimaru zmodyfikował ciała pierwszego i drugiego hokage, że nawet kiedy oderwało im kończyny wybuchową pieczęcią te im odrosły.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1039 dnia: Kwiecień 08, 2010, 01:26:35 pm »
chyba ktoś wspominał, że najlepiej jeśli jest z grobów przywołanych osób, ale nie jestem tego pewien

mogli przy fillerach o tym rozmawiać.

Ogólnie to technika wydaje się teraz trochę przepakowana. Nie do końca pasuje mi by to było ciało Madary, przejrzałem listę powiązań i przypomniałem sobie wtedy o Rikudou Sennin, tylko gdyby przywołał go to po co mu cała reszta. 


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1040 dnia: Kwiecień 08, 2010, 02:53:36 pm »
Ale jeśli to byłby pustelnik Rikudo to dlaczego Kabuto miałby powiedzieć "Nie martw się. Nikomu nie powiedziałem". To ciało jest w jakiś sposób kompromitujące dla Madary, a Rikudo raczej nikim by takim nie był.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1041 dnia: Kwiecień 08, 2010, 03:43:07 pm »
Kompromitujące dla Madary wobec kogo ? On właśnie wypowiedział wojnę całemu światu ninja a w akatsuki pozostali tylko sasuke, zetsu i kisame którzy i tak spalili za sobą mosty.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1042 dnia: Kwiecień 08, 2010, 04:30:10 pm »
Ale jeśli to byłby pustelnik Rikudo to dlaczego Kabuto miałby powiedzieć "Nie martw się. Nikomu nie powiedziałem". To ciało jest w jakiś sposób kompromitujące dla Madary, a Rikudo raczej nikim by takim nie był.
Według mnie chodziło o to, że istnieje coś takiego jak ciało madary. Bo niby madara mówił że skorupa po nim pozostała, ale można było to różnorako interpretować. Więc może różnie to by było jak by zobaczyli to ciało. Może nawet ten tobi to nie tobi ani też madara. Tylko ktoś kto dużo wie i dużo umnie.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1043 dnia: Kwiecień 08, 2010, 04:48:15 pm »
Może też z tym ciałem jest związany jakiś sposób zabicia go i dlatego się wystraszył.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1044 dnia: Kwiecień 08, 2010, 06:07:06 pm »
Czyli coś w stylu nagato.

Offline ashel

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1045 dnia: Kwiecień 08, 2010, 07:25:56 pm »
Mnie ciekawi czemu Nagato po ożywieniu ma białe włosy a nie czarne jak wcześniej (wiem, w anime ma czerwone).
Albo błąd autora albo tak osiwiał po ożywieniu, ale reszta wygląda jak by miała normalne włosy.

Offline CoraX

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1046 dnia: Kwiecień 08, 2010, 09:33:56 pm »
No, obejrzałem właśnie nowe ep Naruto i nowy op zapowiada naprawdę ciekawą walkę Naruto vs Pain. Oby nie wpakowali gdzieś fillerów, bo wszystko teraz możliwe. Co do mangi to wpadłem jeszcze na pomysł, że w tajemniczej trumience mógłby być brat Madary któremu zabrał oczy, ale to czysta spekulacja.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1047 dnia: Kwiecień 09, 2010, 07:57:43 am »
Co do mangi to wpadłem jeszcze na pomysł, że w tajemniczej trumience mógłby być brat Madary któremu zabrał oczy, ale to czysta spekulacja.
Ale i tak bardziej pasuje niż czwarty(najbardziej mniej możliwa akcja). Prędzej ciało pierwszego czyli człowiek który pokonał madare, no ale wtedy by go pokazali.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1048 dnia: Kwiecień 09, 2010, 08:24:53 am »
A może to pierwszy okage. W końcu on jako jedyny był w stanie walczyć z Madarą na róni, a nawet go pokonał.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1049 dnia: Kwiecień 09, 2010, 08:42:56 am »
No właśnie....
No ale to wtedy robili by z niego tako tajemnice?