Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 445305 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1065 dnia: Kwiecień 22, 2010, 09:33:10 am »
Im dalej to oglądam tym bardziej wydaje mi się, że robią z tego drugiego Bleacha.

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1066 dnia: Kwiecień 22, 2010, 03:15:36 pm »
Ja czuję wręcz przeciwnie.Im dalej czytam tym to jest do bleacha coraz mniej podobne.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1067 dnia: Kwiecień 22, 2010, 03:22:55 pm »
Mamy zmartwychwstania na skalę hurtową, próbę zapanowania nad potworem wewnątrz głównego bohatera pod przewodnictwem kogoś, kto już zapanował nad swoją, miecze też się znajdą. Normalnie istny Bleach  :biggrin:

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1068 dnia: Kwiecień 22, 2010, 03:25:04 pm »
Kiedy w dragon ballu walczyli ze swoją ciemną stroną bo nie pamiętam ?
picolo i wszechmogący :wink:


Naruto jak i one piece są nadal ciekawe z rozmachem czego o bleachu nie można powiedzieć.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1069 dnia: Kwiecień 22, 2010, 03:49:16 pm »
coś pamięć za bardzo mi szwankuje ;)
żeby tylko do sesji przeszło


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1070 dnia: Kwiecień 23, 2010, 07:00:09 pm »
Właśnie skończyłem oglądać najnowszy film kinowy Naruto. W sumie niezły. Jak zwykle pojawia się banda kolesi ni z gruszki ni z pietruszki, którzy maja moce, o których nikt nic nie słyszał ( tym razem to techniki chimeryczne ) i atakują konohe.  Kakashi postanawia się poświęcić dal dobra wioski, a Naruto, Sakura i Sai próbują go powstrzymać. Ogólnie dużo akcji i średnia ilość fabuły. Jak dla mnie najlepsza była walka Naruto z Gaarą. Świetna, ale nie przekombinowana.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1071 dnia: Kwiecień 24, 2010, 10:24:10 pm »
Apropo tego ciała co kabuto przyzwał i zszokowało tak madarę. To może to być jego brat ? jak myślicie?

Offline ashel

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1072 dnia: Kwiecień 25, 2010, 10:44:33 am »
Też już o tym myślałem.
Jednak prawdopodobnych może być parę wersji:
1) Prawdziwy Madara
2) Brat Madary
3) Mistrz 6 ścieżek (tylko po co Kabuto by mówił, "spokojnie nikomu nie powiedzialem")
nic więcej nie przychodzi mi do głowy.

Pierwszy Hokage to na pewno nie jest bo już go Orochimaru przyzywał i szału nie zrobił.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1073 dnia: Kwiecień 25, 2010, 01:24:55 pm »

Pierwszy Hokage to na pewno nie jest bo już go Orochimaru przyzywał i szału nie zrobił.
To było ciekawe ;) bo najsilniejszy shinobi w naruto wyszedł ciapowato.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1074 dnia: Kwiecień 25, 2010, 01:26:43 pm »
Ja teraz czekam na kolejną walkę Gaia z Kisame. W końcu po coś znaleźli się na tej samej wyspie.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1075 dnia: Kwiecień 25, 2010, 05:01:44 pm »
Słuszna uwaga ;) z przyjemnością bym ją zobaczył.

Offline ashel

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1076 dnia: Kwiecień 25, 2010, 08:40:11 pm »
W sumie wątpię żeby Kisame ujawnił się tak nagle przy wszystkich, skoro dobrze wie, że mają przewagę, a poza tym i tak nie ma szans w pojedynkę z Naruto który w końcu sklepał Paina, najsilniejszego wśród Akatsuki. Więc należy czekać co Rekinek wykombinuje i jaki wykona ruch.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1077 dnia: Kwiecień 25, 2010, 08:52:16 pm »
Wiesz... Kisame mógł by rozwalić naruto, bo ma masę chakry i masę chakry pożera. Jednakże naruto wygrał by przez mały szczegół kisame pożerając naruto chakre zamienił by się w żabę albo jego miecz.

Offline CoraX

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1078 dnia: Kwiecień 25, 2010, 09:32:43 pm »
Cytuj
Wiesz... Kisame mógł by rozwalić naruto, bo ma masę chakry i masę  chakry pożera. Jednakże naruto wygrał by przez mały szczegół kisame  pożerając naruto chakre zamienił by się w żabę albo jego miecz.

Też to wcześniej zauważyłem, aczkolwiek nadal nie potrafię dojść do tego, czemu miałby się nie ujawniać. Niby poznaje wszystkie strategie i ruchy przeciwnika, ale jakoś nie ma jak tego przekazać...

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1079 dnia: Kwiecień 25, 2010, 10:00:19 pm »
No tak, no racja, ale wiesz może mają jakiś inny ukryty cel przekonamy się mam nadzieje wkrótce ;)

 

anything