trawa

Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 444900 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline CoraX

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1095 dnia: Maj 27, 2010, 06:59:29 pm »
Nowy epek, szczególnie końcówka - rewelacja. Od następnego już bitka Naruto vs Pain pełną parą  :eek:

Edit:
Nowy rozdział mangi i mieszane uczucia. Z jednej strony, świetna walka z lisem. Z drugiej czemu Naruto wszyscy muszą pomagać? On sam by do niczego nie doszedł. Ciągle ma jakieś wsparcie, w najgorszych sytuacjach następuje cudowne pojawienie się jakiegoś wspomagacza.
Spoiler: pokaż
Tym razem pojawia się matka Naruto, o zgrozo za bardzo podobna do Sakury. Przez co mam podejrzenia, że autor może chcieć na koniec serii spiknąć Naruto z Sakurą. Co według mnie jest tragicznym rozwiązaniem. Właściwie motyw wyznania miłości do Naruto przez Hinatę został całkowicie olany, tak jakby wcale go nie było.

 
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 03, 2010, 10:20:59 am wysłana przez CoraX »

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1096 dnia: Czerwiec 03, 2010, 07:53:35 pm »
Może Naruto ma kompleks matki i dlatego lubi Sakurę.
Mam nadzieję, że w końcu dowiemy się co się z nią stało.

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1097 dnia: Czerwiec 03, 2010, 09:43:23 pm »
Z komentowaniem wątku matki Naruto może się wstrzymam do momentu jak wyjaśni się coś więcej ale jak na razie nie podoba mi się ani jej cudowne pojawienie się(będące kopią pojawienia się czwartego gdy Lis prawie przejął Naruto) ani jej wygląd będący kopią "sami-wiecie-kogo" .

Przez co mam podejrzenia, że autor może chcieć na koniec serii spiknąć Naruto z Sakurą. Co według mnie jest tragicznym rozwiązaniem.
Też nie podoba mi się ten pomysł.Ale wszystko lepsze niż Sasuke-Sakura.Damą serca Sasuke ma być kostucha która zabierze go na tamtą stronę.
Właściwie motyw wyznania miłości do Naruto przez Hinatę został całkowicie olany, tak jakby wcale go nie było. [/spoiler]
To jedna z tych rzeczy które naprawdę mnie bolą w tej mandze.W ostateczności mógł jej powiedzieć "sorry mała ale nic z tego" ale to ze absolutnie nic nie zrobił było raczej żałosne z jego strony.Do tego dosyć chamskie względem Hinaty.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1098 dnia: Czerwiec 04, 2010, 11:48:55 am »
Może Naruto tego wyznania nie pamięta po przemianie w Lisa z 5 ogonami pamięć mu się zresetowała :smile:

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1099 dnia: Czerwiec 10, 2010, 06:56:21 am »
Nowy chapter naruto bardzo mi się podoba, choć pewnie sporo osób będzie narzekało i to bardzo. Jednak mi jak najbardziej takie rozwiązanie odpowiada. Nie dość, że bardzo ciekawy sposób to jeszcze nie pomyślał bym o tym.

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1100 dnia: Czerwiec 10, 2010, 08:45:50 am »
Uważam to samo co Jackal:chapter bardzo fajny ale wielu na pewno bardzo się nie spodoba.Nagle zrobił się familijno-melancholijny klimat ale dla mnie może być.Widok matki Naruto w pierwszej chwili wzbudził mój niepokój ale po bliższym poznaniu to nie jest zła postać.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1101 dnia: Czerwiec 10, 2010, 02:41:42 pm »
Mi też się podoba nowy rozdział. Kushina z jej temperamentem jest świetna. Zwłaszcza w tej retrospekcji z czasów szkoły. Sakura przy niej się chowa.

Offline CoraX

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1102 dnia: Czerwiec 10, 2010, 05:19:07 pm »
Nowy rozdział pierwszorzędny. Już trzecia laska powiedziała Naruciakowi, że go kocha. Ma chłopak wzięcie  :lol:

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1103 dnia: Czerwiec 10, 2010, 06:39:51 pm »
matka kocha syna i to czyni ja wyjątkową ?
A skąd ona się tam wzięła ?
Motyw za bardzo naciągany, podobnie jak rozmowa kakashiego z ojcem.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1104 dnia: Czerwiec 10, 2010, 07:04:37 pm »
Lis zna Kushine więc prawdopodobnie się już spotkali. Może ona była poprzednim nosicielem demona.

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1105 dnia: Czerwiec 10, 2010, 10:37:39 pm »

A skąd ona się tam wzięła ?
Motyw za bardzo naciągany, podobnie jak rozmowa kakashiego z ojcem.
Naciągane to w pewnym stopniu jest ale należy pamiętać ze Naruto jest teraz w czymś w rodzaju świata duchów a jego fizyczne ciało cały czas przebywa w świątyni.Teoretycznie może teraz spotykać zmarłych.   
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline ashel

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1106 dnia: Czerwiec 12, 2010, 01:54:47 pm »
Kolejna wzruszająca historia... moim zdaniem trochę naciągana.
Na miejscu Naruto, bardziej by mnie interesowało jak ona umarła... Mam nadzieję że bedzię to jeszcze wyjaśnione.

Offline Hunter Killer

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1107 dnia: Czerwiec 12, 2010, 06:47:34 pm »
Mi się spodobało to wytłumaczenie skąd Naruto ma pomarańczowe włosy.  :lol:
Mama ruda (czerwona) tata blond (żółte). Oboje z zaparciem by zostać hokage.  :biggrin:
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1108 dnia: Czerwiec 12, 2010, 07:41:31 pm »
Mi się spodobało to wytłumaczenie skąd Naruto ma pomarańczowe włosy.  :lol:

Przecież Naruto jest blondynem. Mówiąc o pomarańczowym miał na myśli swój strój.

Offline Hunter Killer

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1109 dnia: Czerwiec 12, 2010, 08:41:33 pm »
hmm, racja, oglądałem ostatnio jakieś amvki i miał tam pomarańczowe (może to cień jakiś był).
A manga jest czarno-biała i zapomniałem już jaki miał kolor.  :razz:

No to mój wspaniały pomysł poszedł w...  :eek: :razz:
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


 

anything