trawa

Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 445080 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1110 dnia: Czerwiec 12, 2010, 08:44:41 pm »
W zasadzie to po matce jedyne co odziedziczył to charakter.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1111 dnia: Czerwiec 17, 2010, 11:50:32 am »
Nowy chapter naruto rewelacyjny. Jak dla mnie trzymam mistrzowski poziom.
No i na naruto pokazały się symbole podobne do mędrca sześciu ścieżek.
Spowrotem zamknięty? Czy naruto teraz będzie mógł z niego korzystać bo dla mnie to wygląda trochę daremnie i znowu lis jest zamknięty.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2010, 12:10:12 pm wysłana przez Jackal »

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1112 dnia: Czerwiec 17, 2010, 01:44:19 pm »
Chapter bardzo,bardzo dobry.Atak który pokazał Naruto wyglądał naprawdę imponująco.Chętnie zobaczył bym go w jakiejś grze.To ze Naruto upodabnia się do mędrca sześciu ścieżek źle wróży dla Sasuke,który zamierza walczyć z Naruto, co mnie niezmiernie cieszy.W następnym chapterze poznamy początek tej historii i,prawdopodobnie niedługo,w końcu okaże się kim jest/nie jest Tobi.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1113 dnia: Czerwiec 17, 2010, 02:34:48 pm »
I miałem rację.
Spoiler: pokaż
Ona naprawdę była poprzednim nosicielem lisiego demona.


Ciekawi mnie czy Kushina współpracowała z Madarą czy może uwolnił on lisa wbrew jej woli przy pomocy sharinngana.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1114 dnia: Czerwiec 17, 2010, 03:12:37 pm »
A mnie ten rozdział rozczarował bo utwierdził w przekonaniu że autor z Naruto i Sasuke robi osoby przewyższające bogów.
Kiedyś jego niewyczerpalny zapas chakry tłumaczono tym że jest w nim lis, teraz użył tyle rasenganów bez żadnych konsekwencji, wszedł w sage mode i nic nie było w stanie go powstrzymać. Na koniec jeszcze ujarzmił lisa, a jakby tego było mało dalej pojawienie się jego matki jest naciągane i niejasne.
Żałosne.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1115 dnia: Czerwiec 17, 2010, 03:28:15 pm »
A mnie ten rozdział rozczarował bo utwierdził w przekonaniu że autor z Naruto i Sasuke robi osoby przewyższające bogów.
W każdym shonenie główny bohater z czasem zaczyna przerastać wszystko i wszystkich,jeśli w danym tytule istnieją jacyś bogowie to ich też .Albo przynajmniej we wszystkich jakie ja w życiu czytałem a było ich trochę.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1116 dnia: Czerwiec 17, 2010, 05:15:21 pm »
A mnie ten rozdział rozczarował bo utwierdził w przekonaniu że autor z Naruto i Sasuke robi osoby przewyższające bogów.
Kiedyś jego niewyczerpalny zapas chakry tłumaczono tym że jest w nim lis, teraz użył tyle rasenganów bez żadnych konsekwencji, wszedł w sage mode i nic nie było w stanie go powstrzymać. Na koniec jeszcze ujarzmił lisa, a jakby tego było mało dalej pojawienie się jego matki jest naciągane i niejasne.
Żałosne.
Mnie znowu pomysł z matką podpasywał i z tymi łańcuchami. Dla mnie to było przednie. Cała ta walka z kyubim jest rewelacyjna. A cóż naruto stał się jednym z jhinjuruki tez nic nowego przecież?
Ten cały sage mode robi teraz niesamowite wrażenie. Daje szanse by walczyć z ogoniastą bestią i być dla niej zagrożeniem i to kyubim. Więc nie wiem czy to już by nie wystarczyło w walce z sasuke. Skoro ten ma ten sam poziom chakry tyle ze więcej technik. Chociaż sasuke ostatnio słynął brania sił/chakry z nikąd.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2010, 09:21:36 pm wysłana przez Jackal »

Offline Skrzydlaty

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1117 dnia: Czerwiec 18, 2010, 06:40:13 am »
lmao, rozmach jak w lagannie


CZYLI NA PLUS

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1118 dnia: Czerwiec 18, 2010, 08:42:16 am »
Kiedyś jego niewyczerpalny zapas chakry tłumaczono tym że jest w nim lis, teraz użył tyle rasenganów bez żadnych konsekwencji, wszedł w sage mode i nic nie było w stanie go powstrzymać. Na koniec jeszcze ujarzmił lisa, a jakby tego było mało dalej pojawienie się jego matki jest naciągane i niejasne.
Żałosne.

Może dlatego Naruto tak kozaczył w walce z lisem bo walczyli w jego umyśle i niektóre ograniczenia ciała tam po prostu nie działały. Albo po pokonaniu swojej mrocznej części znowu dostał jakiegoś Power Boosta.

Offline matej00

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1119 dnia: Czerwiec 18, 2010, 03:37:57 pm »
Swoją drogą to że Narciak wyglądał jak Rikudō Sennin nie znaczy że jest tak samo silny jak on ;D Tak wygląda zapewne Sennin mode połączony z kontrolą nadbijū. Nie zapominajmy jednak że Rikudō miał oprócz tego rinnegana i sharingana, wiec póki co Naruto ma jeszcze daleko do tego poziomu. Ale tak czy inaczej pewnie kiedyś do niego dojdzie jak to bywa w shonench ;P
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1120 dnia: Czerwiec 18, 2010, 08:03:01 pm »
Tak dla przy pomienia ten cały mędrzec to:
miał scharingana połączonego z reinganem oraz ocean chakry, ale....  Posiadał moc tej najpotężniejszej bestii? tzn był jeszcze do tego jinjuruki?
Czy aby ja kontrolował i potem za pomocą swojej mocy rozbił ja na 9 nam znanych?

Wyobraźcie sobie co to by było gdyby nagato był idealnym jinjurukim kyubiego. Czyli ala taki mędrzec.



I jeszcze jedno: ciekawe czemu jeden z synów nie miał reingana, a posiadał aby coś scharingano podobne.  Znowu drugi aby dużo ilość chakry odziedziczył. Czyli w porównaniu do mędrca znikomo cząstkę jego mocy dostali.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1121 dnia: Czerwiec 18, 2010, 08:43:44 pm »
Rikudo posiadał początkowo chyba tylko Reingana. Sharinngan to chyba pozostałość po dziesięcio-ogonowej bestii. Naruto kiedy wpadał w szał miał oczy lisa więc możliwe, że Rikudo i jego potomkowie w przypływie szału potrafili uaktywnić sharinngana (w końcu Sasuke pierwszy raz uaktywnił sharinngana kiedy zezłościł się na Itachiego za zabicie rodziców).

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1122 dnia: Czerwiec 20, 2010, 10:27:09 pm »
Tak mi przyszło na myśl...   Czy kyubi może mieć świadomość, że był kiedyś częścią jednej bestii i całej tej historii oraz całego tego cyrku z mędrcem? Skoro znał to technikę?

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1123 dnia: Czerwiec 21, 2010, 07:14:17 am »
Możliwe, że Rikudo spotkał już po rozdzieleniu od dziesięcioogonowej bestii.

ps. W tym tygodniu chyba nie będzie mangi.

Offline ashel

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1124 dnia: Czerwiec 25, 2010, 10:35:05 am »
Z chwilą, gdy bestia została rozdzielona, Rikudo umarł.
Więc nie ma opcji, żeby dziewięcioogoniasty go spotkał.