trawa

Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 445032 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1155 dnia: Sierpień 01, 2010, 08:38:24 pm »
A ja mam nadzieję, że to właśnie na Kisame Naruto będzie testował swoje nowe skille.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1156 dnia: Sierpień 05, 2010, 09:14:58 pm »
No dobra masz nadzieje ;).... Nie wiedziałem, że naruto będzie mógł włączać ten swój tryb jak ten w śnie. Super koksiarsko to wygląda. i jak widać pochłoniecie kyubiego to nie oznacza jak w przypadku pozostałych bestii czyli przybranie wyglądu ich, a wypasny wygląd ala mędrzec ssj.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1157 dnia: Sierpień 06, 2010, 07:19:48 pm »
Może jest jeszcze inny sposób na użycie siły demona i wtedy będzie mógł przybrać postać lisa.

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1158 dnia: Sierpień 10, 2010, 07:45:36 am »
Jestem po 174 odcinku i niestety filleryczne dno którego nie da się w żaden sposób obejrzeć.Przewinąłem 3/4 odcinka.Dobrze ze już "tylko" 46  odcinków fillerów i druga seria a z nią powrót do fabuły mangi.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1159 dnia: Sierpień 10, 2010, 10:58:31 am »
Nie wiem czy warto ci oglądać, bo do końca będzie marne. A druga seria wypasiona - genialna walka gary ;)

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1160 dnia: Sierpień 10, 2010, 07:37:57 pm »
Mnie chyba najbardziej drażniły postacie z fillerów. Wszystkie robione na jedno kopyto. Pojawia się jakaś postać po stronie Naruto (najczęściej skrzywiona jakoś psychicznie, a Naruto ją prostuje) i są badassi, którzy chcą ją porwać/wykorzystać(niestety nie seksualnie, bo byłoby przynajmniej na co popatrzyć)/zabić. I zawszy ci źli wyglądają jakby właśnie wyrzucono ich z cyrku. Do tego zawsze mają dziwne techniki (choćby jedna pani co była była samymi włosami i zmieniała ciała, a kolesi z elementem lody było już ze trzech w fillerach, a mówiono, że tylko Haku mógł go używać)

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1161 dnia: Sierpień 12, 2010, 12:31:18 pm »
Po fatalnych poprzednich odcinkach były dwa niezłe(175 i 176) historia o szukaniu ukrytego skarbu i klanie potrafiącym upodabniać się do innych ludzi.Nie były zbyt inteligentne ale przynajmniej zabawne a ze historia miała tylko dwa odcinki zakończyła się nim zdążyła znudzić.Niestety potem powrót fillerycznego dna. Jestem po 183 odcinku:historia wioski gwiazd,meteorytu który mnoży czakrę,kolejnego emo dziecka z traumatyczną przeszłością które zostaje naprawione przez Naruto i kolejnego  fillerowego czarnego charakteru z przerostem ambicji nad możliwościami.Mogę powiedzieć tylko jedno ludzi którzy tworzą takie odcinki powinno się za karę skazać na ich oglądanie po kilka razy pod rząd. 37 odcinków do końca.Może dam radę.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline ashel

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1162 dnia: Sierpień 13, 2010, 04:45:29 am »
Ja najbardziej z fillerowych odcinków lubiłem odcinek "Śmiejący się Shino" :)

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1163 dnia: Sierpień 15, 2010, 06:30:06 pm »
Odcinki 187-191.O dziwo filler który mi się  podobał.Chciało się autorom wymyślić czarnym charakterom techniki  a nie kopiować te z głównej serii.Fabuła też podejrzanie dobra i urozmaicona przynajmniej jak na realia fillerów.Wprowadzono kilka nowych postaci pozytywnych z których jedna(o dziwo) ginie(w fillerach raczej niespotykane).Dali nawet powalczyć Hinacie.Ogółem pozytywne zaskoczenie.29 odcinków do końca fillerów.

Fillery Naruto mają jedną zdecydowaną przewagę nad tymi Bleacha.Składają się z 1-5 odcinkowych historii.Jak ktoś stwierdzi ze dana historia zupełnie mu nie podchodzi to może ją po prostu pominąć.W Bleachu jeden filler ma często kilkadziesiąt odcinków więc jak nie spodoba nam się nowy fillerowy wątek musimy przerwać oglądanie na pół roku(ja robiłem tak już dwa razy). 

 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1164 dnia: Sierpień 20, 2010, 09:29:34 pm »
Jakby ktoś miał ochotę może przeczytać Konoha Gakuen .Jest to fanowski komiks na podstawie Naruto opowiadający dość mocno alternatywną wersję historii(wszyscy są nastolatkami i chodzą do liceum w Tokio,nie ma ninja,demonów ani magi).Jak na razie jest 7 rozdziałów.Od razu zaznaczę dwie sprawy:nikt kto nie czytał i nie lubił  oryginalnej historii nie ma po co tego czytać,może się to spodobać tylko fanom Lisowatego bo główną(i w sumie jedyną) siła tego tytułu jest oglądanie znanych postaci w odmiennych rolach.Druga sprawa:w sumie jest to bardziej szkolna komedia i romans niż shonen choć jest w nim kilka walk.Tytuł w paru miejscach irytuje,kreska naturalnie nie dorównuje tej z oryginału i w sumie nie jest to żadne cudo ale osobiście nie żałuje czasu poświęconego na jego przeczytanie.                          
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1165 dnia: Sierpień 21, 2010, 08:29:03 am »
Nowy chapter rewelacja jak każdy inny. 6 bram gaia robi wrażenie, a mało tego pomimo obciążenia jakie to nosi za sobą otwiera 7 ;)

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1166 dnia: Sierpień 21, 2010, 02:13:14 pm »
Ja czekam aż w końcu otworzy 8 bramę. Chciałby zobaczyć tą siłę przewyższającą hokage. Swoją drogą to to niby Gai nie jest w stanie używać zdolności shinnobi to jakim cudem korzysta z przywołania?

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1167 dnia: Sierpień 21, 2010, 02:34:48 pm »
No tego żółwia to już prędzej używał.  Ale wtedy by zginął. Choć nie ukrywam, że pewnie już by później nie miał by okazji na pokazanie się gdzie kolwiek wiec to będzie doby moment. No i  czy dobrze zrozumiałem - sashameda sprzeciwiła się jednak naprawdę kisame?
No i jeszcze powiem, że gai naprawdę z tą swoją naddźwiękową prędkością robi wrażenie i w mojej klasyfikacji wybija się wyżej.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1168 dnia: Sierpień 21, 2010, 02:52:40 pm »
Wygląda na to, że mieczyk na serio zasmakował z energii KillerBee i woli z nim pozostać.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1169 dnia: Sierpień 26, 2010, 02:28:20 pm »
No chapterek fantastyczny. Jak i poprzednie podobał mi się nie ziemsko no i siła 7 bram robi wrażenie.