trawa

Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 445098 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1275 dnia: Październik 27, 2010, 07:58:32 pm »
To kim on jest i ile ma lat też mnie ciekawiło. Jeśli wszędzie ogłasza się jako madara to ciekawe czemu biega w tych maskach?

hmmmmm tak wogule jeśli madara ta swoją technika przenosi aby do innego wymiaru to tych dwóch gości w walce z danzou jeszcze żyją.

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1276 dnia: Październik 27, 2010, 08:07:44 pm »
Madara wessał Torune i Fu i nie było pokazane co się z nimi stało.Możliwe ze pozbył się ich potem albo że trzyma ich jako jeńców by wyciągnąć z nich informacje.W końcu jako bliższy służy Danzou musieli dużo  wiedzieć o wiosce.Jeśli jednak do tej pory nic o ich losie nie pokazano to najpewniej już nie żyją. 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline ashel

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1277 dnia: Październik 27, 2010, 08:09:04 pm »
Ktoś tam wyjaśniał, że techniki Madary opierają się na czasie i przestrzeni, więc jeśli Madara włada czasem to widzę duże powiązania z jego długowiecznością.

Offline Jaedong

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1278 dnia: Październik 28, 2010, 08:09:33 pm »
Ciekawi mnie dlaczego Rinnegan jest uważany za najpotężniejsze oczy. Skoro Pain został rozwalony przez Naruto który był wtedy o wiele słabszy, niż obecnie, to praktycznie nie widzę szansy na zwycięstwo dla Sasuke. Niby posiadł EMS, ale co mu z tego, jak to są słabe oczy w porównaniu do Rinnegana którego Naruto zjadł na śniadanie będąc jedynie na SM.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1279 dnia: Październik 28, 2010, 08:24:37 pm »
No wiesz akurat trafił na paina, który nie mógł używać swojej techniki(schinra tensei).  No i nie wiadomo czy nie tak z reinganem jak i z MS czyli kazdy się różni od innego lub jest jakiś podział. Jak mamy MS czaso przetsrzene i iluzje tam może sa rodzaje reingana.

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1280 dnia: Październik 28, 2010, 08:26:13 pm »
Nie wiem czy tak zjadł na śniadanie.Pain pokonał Naruto ale wtedy wtrąciła się Hinata,gdy Pain mało jej nie zabił Naruto wszedł najpierw w tryb 6 ogonów a potem ośmiu,potem pojawił się duch czwartego a potem doszło do ostatniego starcia które Naruto wygrał o sekundy.
Co do samych oczu to przypominam co mówił Zetsu.Oczy są tylko bronią i są tak samo groźne jak ten kto nimi włada.Sasuke odparł  ataki MS Itachiego na poziomie zwykłego sharingana.Tobi mówił kiedyś ze Sasuke ma szanse przerosnąć Paina więc wszystko ciągle możliwe.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1281 dnia: Październik 29, 2010, 09:29:18 am »
.Oczy są tylko bronią i są tak samo groźne jak ten kto nimi włada.Sasuke odparł  ataki MS Itachiego na poziomie zwykłego sharingana.Tobi mówił kiedyś ze Sasuke ma szanse przerosnąć Paina więc wszystko ciągle możliwe.
Sasuke odpierał, bo itachi tego chciał.

Offline Perek

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1282 dnia: Październik 29, 2010, 10:11:26 am »
Jeśli jednak do tej pory nic o ich losie nie pokazano to najpewniej już nie żyją. 
Ekhm. Był taki mały, biały wąż uciekający przed czarnymi płomieniami i jego lokaj-pomagier.
O ich stanie też długo nic nie było wiadomo.

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1283 dnia: Październik 29, 2010, 01:51:32 pm »
Sasuke odpierał, bo itachi tego chciał.

Z Itachim może dałem zły przykład  ale i tak było wyraźnie mówione ze jeśli jest się lepszym wojownikiem to można pokonać kogoś kto ma potężniejszy rodzaj oczu ale jest gorzej wyszkolony/utalentowany.

Ekhm. Był taki mały, biały wąż uciekający przed czarnymi płomieniami i jego lokaj-pomagier.
O ich stanie też długo nic nie było wiadomo.
Owszem wszystko możliwe,zwłaszcza ze mowa o  Tobim  który zawsze był nie przewidywalny, ale w tym wypadku stawiał bym ze raczej pozbył się ich gdy nie byli mu już potrzebni.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1284 dnia: Listopad 03, 2010, 06:50:49 am »
No i powstały w nowym rozdziale 2 armie: wszystkich shinnobi kontra: Akatsuki, martwi akatsuki, zetsu, martwi jinchurriki i martwi shinnobi o niezwkłych zdolnościach i martwi kage (Kabuto pokazał skilla). Chyba wiadomo kto ma przewagę w tym starciu.

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1285 dnia: Listopad 03, 2010, 07:21:13 am »
Kabuto to gigant.Już myślałem ze mi bardziej nie zaimponuje ale jednak.Ma pod swoją komendą najpotężniejszych wojowników w historii.Sprzymierzone armie pójdą pod nóż.Sam Pain swoją shinra tensei czy Itachi czarnymi płomieniami bogini dnia mogą  zamiatać całe odziały a takich koksów jest tam wielu.Choćby Hanzou Salamandra który pokonał kiedyś wszystkich Senninów.Mam tylko wielką nadzieję ze autor pokarze nam przynajmniej kilka pojedynków z ożywionymi wojownikami.Potrwało by to kilkadziesiąt rozdziałów ale chętnie zobaczył bym resztę zespołu walczącymi z siłami Kabuto.Może być tym ciekawiej zwłaszcza ze Naruto tu nie ma.Wśród ożywionych był ojciec Najiego.Jego spotkanie z synem jest raczej pewne.
To naprawdę ma szanse być czymś wielkim.Mam wielką nadzieję ze autor tego nie popsuje.

EDIT.Po dokładnym przyjrzeniu się siłom Kabuto widzę jest tam Asuma i narzeczony Tsunade(!).Życzenie babci Chiyo spełniło się i znów jest razem ze swoim wnukiem Sasorim.Choć nie sądzę by o takie coś jej chodziło.
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2010, 08:18:05 am wysłana przez Zeromus »
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1286 dnia: Listopad 03, 2010, 01:11:44 pm »
Kabuto ma po swojej stronie legendy wojowników więc kto a przewagę wiadomo, choćby sami kage to już coś :)

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1287 dnia: Listopad 03, 2010, 01:19:46 pm »
Znając życie to Shikamaru będzie zmuszony walczyć z Asumą, a Neji ze swoim ojcem... To będą ciekawe walki. No i może jeszcze Tsunade z Danem (jej facet)

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1288 dnia: Listopad 03, 2010, 06:36:45 pm »
No i kakschi z ojcem ;)

Naruto według mnie tera dorwało wielgachnego rozmachu. A żeby pokazać pojedyncze wielkie jednostki i całość w sposób zaspokajający nas będzie potrzebowało iście mistrzowskiej reki.
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2010, 06:50:24 pm wysłana przez Jackal »

Offline ashel

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1289 dnia: Listopad 03, 2010, 09:18:46 pm »
Moje przemyślenia po przeczytaniu nowego chaptera:

No to będzie wpier... to znaczy trudna walka.

Kabuto olśnił zajefajnością.
Wydaje mi się, że szybciej Kabuto zabiją i straci kontrolę nad ciałami niż by mieli ubijać każdego po kolei.
Ale czekam na ciekawe walki.

Ciekawe dlaczego tylko biały Zetsu jest klonowany a nie czarny..?

Rozpoznaje ktoś może postać koło Zabuzy? (nie chodzi mi o Haku)

Zastanawia mnie czy wśród ożywionych Kage będzie 3 i 4 Hokage.
I ciekawi mnie czy Kabuto był by w stanie wskrzesić mistrza 6 ścieżek.

Czuje, że cała historia dużymi krokami zbliża się ku końcowi, skoro będzie taki totalwar.

Kishimoto również olśnił zajefajnością przywracając od mangi, przez bardzo długi czas moją ulubioną postać - Kimimaro :biggrin:

Ciekawe czy Hidana odkopią - jak wszyscy to wszyscy.
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2010, 09:29:24 pm wysłana przez ashel »