Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 444909 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1290 dnia: Listopad 03, 2010, 10:13:09 pm »
Mnie ciekawią tam szczególnie dwie postacie:Hanzou który powinien być przekoksem(niecodziennie ktoś pokonuje trzech Senninów,Choć Pain jednak dał mu rade) ponieważ zawsze żałowałem ze nie było ukazanej pełnej walki z nim i czwarty MizuKage który jest dość tajemnicą postacią.Podobno cichy wspólnik Akatsuki,naprawdę marionetka Madary,jego krwawe rządy doprowadziły do wybuchu wojny domowej i zapewniły jego wiosce przydomek krwawej.Podobno jeden z czterech ludzi w historii którzy potrafili w pełni kontrolować ogoniaste bestie.Zresztą z chęcią ujrzę walki niemal każdego tam.Mam nadzieję ze każdy dostanie swoje 5 minut i ze bitwa będzie krwawa i nie będzie powtórki tego co było w Bleachu.Liczę też  ze w końcu ujrzymy poważną walkę Hinaty,która nigdy nie ukrywałem jest jedną z moich ulubionych postaci,a od początku mangi walczyła tylko raz z Nejim.Jest ona w grupie walczącej w zwarciu wiec chyba pójdą na pierwszy ogień.Sakura natomiast chyba znowu pozostanie przy leczeniu rannych.A to już chyba jej ostatnia okazja by w końcu się wykazać.
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2010, 10:18:17 pm wysłana przez Zeromus »
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1291 dnia: Listopad 04, 2010, 09:05:23 am »
Już pisałem kiedyś. To, że pokonał 3 saninów nic nie oznacza to jak wtedy oni walczyli pozostawiało wiele do życzenia. Posługiwali się podstawowymi technikami. Yrayia chyba wtedy nawet nie miał sage mode. 

Zapytam bo zawsze myliły mi ie te tytuły 4 mizukage to hanzou?

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1292 dnia: Listopad 04, 2010, 10:03:09 am »
Nie. Mizukage to ten dzieciak z retrospekcji Kisame, a Hanzou to ten, którego zabił Pain aby rządzić w wiosce deszczu.

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1293 dnia: Listopad 04, 2010, 11:20:43 am »
To, że pokonał 3 saninów nic nie oznacza to jak wtedy oni walczyli pozostawiało wiele do życzenia. Posługiwali się podstawowymi technikami. Yrayia chyba wtedy nawet nie miał sage mode. 

Pamiętam o tym.Było to zanim Jiraya nauczył się Sage Mode,zanim Orochimaru zaczął robić na sobie eksperymenty i zanim Tunade opracowała technikę samo-regeneracji.Ale nigdzie nie było powiedziane ze Hanzou też nie zrobił postępów od czasów tamtej walki choć raczej wątpię by ciągle był w czołówce najpotężniejszych postaci.Za wiele potęg zebrało się na tą bitwę by ciągle mógł znaczyć tyle co kiedyś(choćby Pain który przecież go zabił).
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1294 dnia: Listopad 04, 2010, 02:50:11 pm »
@Zeromus - no to się rozumiemy ;)

Mam nadzieje, że autor się spisze i dobrze wszytko rozegra skoro porwał się na tako wodę.

Offline ashel

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1295 dnia: Listopad 04, 2010, 06:51:54 pm »
Technika Kabuto jest strasznie przegięta, nie ma to jakiegoś limitu..?

Ciekawi mnie dlaczego nie było wśród zgrai zombie Jiray, ojca Naruto i Danzela. Możliwe że będą potem jako niespodzianka, bo nie były pokazane wszystkie postacie. Obok ojca Nejego i kolesia obok Zabuzy jest jeszcze wiara więc pewnie ekipa się jeszcze powiększy.

Ciekawe co kombinują pozostali Kage, bo tylko Gaara jest wyznaczony jako generał pójścia na front.

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1296 dnia: Listopad 04, 2010, 09:56:34 pm »
Na początku odbędzie się walka odziału który od strony morza próbuje otoczyć siły aliantów z odziałem w którym są Sai i Kankurou.Na główne siły przyjdzie kolej dopiero potem.Trochę mnie korci by popróbować zgadywać kto będzie z kim walczył ale na chwilę obecną za dużo było by w tym spekulacji.Po następnym rozdziale    będzie wiadomo więcej.Niemniej sądzę ze Tsunade z Danem to raczej pewniak.Asuma z Shikamaru i Neji z ojcem są wysoko prawdopodobni.Obstawiał bym też Sakure z Chiyo.Nie mam pomysłu z kim mogli by walczyć Itachi,Pain i Hanzou.Z której strony nie patrzę aliancji nie mają nikogo na ich poziomie.Przecież sam Pain pokonał całą Konohe.Teraz nie ma już może sześciu dodatkowych  ciał ale z drugiej strony nie żyje więc może używać swoich mocy bez obawy o kondycje i wyniszczenie organizmu. 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1297 dnia: Listopad 05, 2010, 09:16:12 am »
Teraz ma wszytkie moce  swoje w jednym ciele. Wtedy aby je podzielił pain. Nie zapominaj, że nie tak łatwo będzie pokonać tego z 5 sercami.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1298 dnia: Listopad 05, 2010, 11:46:32 am »
Ciekawi mnie co pokaże Nagato bez 6 ciał Paina... Może potrafi to co wszystkie ciała razem wzięte... W sumie nie wiadomo czy wskrzeszony Kakuzu ma te swoje 5 serc. W końcu w chwili śmierci miał przy sobie tylko 2 czy 3...

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1299 dnia: Listopad 05, 2010, 02:42:43 pm »
Ciekawi mnie co pokaże Nagato bez 6 ciał Paina... Może potrafi to co wszystkie ciała razem wzięte...
Według mnie potrafi to co wszystkie 6, bo skąd by je dał te zdolności. Zresztą ostatnie jego jutsu to technika jednego z tych ciał co wyłazi te coś.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1300 dnia: Listopad 05, 2010, 06:34:09 pm »
Ciekawi mnie co pokaże Nagato bez 6 ciał Paina... Może potrafi to co wszystkie ciała razem wzięte... W sumie nie wiadomo czy wskrzeszony Kakuzu ma te swoje 5 serc. W końcu w chwili śmierci miał przy sobie tylko 2 czy 3...

Wskrzeszeni powinni zachować swoje umiejętności, pierwszy (w walce oro vs. trzeci) używał technik zarezerwowanych dla jego klanu, co za tym idzie Itachi ma sharingana. A 6 ciał utrudniało przeciwnikowi walkę z nagato i było sporym zaskoczeniem.

W przypadku 5 serc to chyba inaczej wygląda, bo nie jest to technika a operacja, a teraz koniec końców i tak nie żyje to "5 bijacych serc w trupie" śmiesznie by wyglądało.

Sama technika jest za mocno przepakowana i skrajnie wypacza serię.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1301 dnia: Listopad 05, 2010, 06:47:25 pm »
Czy ja wiem wszystko pasuje.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1302 dnia: Listopad 05, 2010, 06:51:20 pm »
I jeszcze w przypadku Sasoriego ciekawe czy odzyskał całe ciało, czy może dalej jest kawałkiem mięcha w marionetce...

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1303 dnia: Listopad 05, 2010, 08:29:56 pm »
Pasuje? A w którym momencie?
Koleś wskrzesił kilkunastu (kilkudziesięciu?) najpotężniejszych wojowników i wszystko jest okay?


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1304 dnia: Listopad 05, 2010, 09:27:34 pm »
A co w tym dziwnego? Przecież to w shonenach norma, że nawet jeśli przeciwnicy mają przewagę liczebną, a każdy z nich ma poziom 10000m to i tak pojawi się główn bohater z poziomem -4000 i rozgromi wszystkich. Ewentualnie pojawi się w ostatniej chwili kiedy wszyscy stracą nadzieję i uratuje sytuację.