trawa

Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 449110 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline soldier

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #105 dnia: Kwiecień 02, 2005, 05:55:59 pm »
Chodzilo mi oczywiscie o anime...ale manga chyba nieznacznie sie rozni???-z tego co widzialem.
ięc idź.Są światy inne niż ten...

Offline wiśnia

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #106 dnia: Kwiecień 03, 2005, 10:58:44 am »
Zapraszam wszsytkich na larp w realiach narutowskich. Odbędzie się on w Poznaniu (ewentualnie tuż pod). Więcej szczegółów oraz bierzące informacje pod adresem:
http://forum.mage.pl/viewtopic.php?t=2314
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline Puchiko0007

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #107 dnia: Kwiecień 06, 2005, 06:13:22 am »
Cytat: "soldier"
Chodzilo mi oczywiscie o anime...ale manga chyba nieznacznie sie rozni???-z tego co widzialem.

oporcz starannniejszej kreski, manga nie ma tak wielu zapychaczy miejsca jak anime. roznic w fabule chyba nie ma zbyt wielu..
od anime mnie odrzuca, ale mange lubie.

Offline Alix

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #108 dnia: Maj 14, 2005, 11:54:07 am »
Cytuj
od anime mnie odrzuca, ale mange lubie.

ze mna zupelnie tak samo, manga ma jeszcze pewien poziom, ktorego zabraklo w animce.
adeszla era Kaczogrodu.

Offline Puchiko0007

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #109 dnia: Maj 17, 2005, 07:28:23 am »
wiadomo, autor rysujac staral sie zachowac jakis poziom, a tworcy anime nastawili sie na masowego odbiorce, ktoremu zalezy tylko na dobrej nawalance..

Offline Elune

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #110 dnia: Lipiec 12, 2006, 04:31:22 pm »
Naruta, zadżebiste anime... moje ulubione jak dotąd :P Chociaż! glądnęłem tylko narazie 25 odcinków :P

Offline Follow Me

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hope dies as the last one
Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #111 dnia: Lipiec 12, 2006, 06:56:04 pm »
25 pierwszy ep są ok ale najlepszy jest turniej,a w szczególności odcniki 47-51 a mianowicie Rock Lee(konoha-Wioska Liścia) vs Gaara (Wioska Piasku).Szczegółów na temat Gaary nie będe zdradzał bo to bardzo ciekawa i barwna postać.
Według mnie najlepsza walka,nie licząc walki Naruto vs. Gaara.
Lead Me,
Follow Me,
Or get the F$%^k out of my way !

Offline Elune

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #112 dnia: Lipiec 12, 2006, 10:15:46 pm »
Cytat: "Follow Me"
25 pierwszy ep są ok ale najlepszy jest turniej,a w szczególności odcniki 47-51 a mianowicie Rock Lee(konoha-Wioska Liścia) vs Gaara (Wioska Piasku).Szczegółów na temat Gaary nie będe zdradzał bo to bardzo ciekawa i barwna postać.
Według mnie najlepsza walka,nie licząc walki Naruto vs. Gaara.


Hmmm w sumie ...to chyba dalej będe jechał z odcinkami :)
A znacie może jakieś linki do bezpośredniego ściągania? NIe rpzez programy typu torenty, kazza, czy emule. Sam ściągam emulem (uważam za najlepsze ^_^) Ale męczy mnie to :P

Offline Dreadorus Maximus

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #113 dnia: Lipiec 13, 2006, 09:29:28 am »
Cytuj
A znacie może jakieś linki do bezpośredniego ściągania? NIe rpzez programy typu torenty, kazza, czy emule. Sam ściągam emulem (uważam za najlepsze ^_^) Ale męczy mnie to :P


Ekhm, a kolega wie, co to takiego prawa autorskie? Sorry, ale tutaj nikt Ci nie poda żadnego linka (a jak poda, to zabiję :) ). Jak ściągasz emulem, to Twoja sprawa, nie chwal się tym tutaj.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Follow Me

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hope dies as the last one
Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #114 dnia: Lipiec 13, 2006, 12:15:59 pm »
Dlaczego to mnie nie zdziwiło.Zawsze gdzie jest mowa o Linkach i programach P2P zawsze znajduje się dread z soim niesmiertelnym hasłem
Cytat: "Dread"
PRAWA AUTORSKIE,jak pragne zdrowia!

Niektóre rzeczy się nigdy nie zmieniają.
Ah,wybaczcie za offtopa :p
Lead Me,
Follow Me,
Or get the F$%^k out of my way !

Offline Aver

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #115 dnia: Lipiec 13, 2006, 12:38:11 pm »
Cytat: "Elune"
Naruta, zadżebiste anime... moje ulubione jak dotąd :P Chociaż! glądnęłem tylko narazie 25 odcinków :P


To mało anime widziałeś. Bardzo mało :P. No, ale od razu zaznaczam że nie mówię że to słabe anime. Samemu obejrzałem sto-ileś tam odcinków jednakże, zaczęło się to dłuuużyć, a odcinki zyskały miano zapychaczy. Wtedy też przestałem oglądać to anime. Naruciak to typowe anime robione z myślą o dzieciakach - ot. mały smark, ma mega moc i wszystkim kopie tyłki, z typowymi 30 minutowymi gadkami podczas walki :D. Na pewno Naruto przewyższa Dragon Balle i inne Ichigosy tym, że w walkach dało się dostrzec jako taką taktykę, a nie tylko bezmyślną napieprzanką. Jednakże zdecydowaną wadą tego Naruto jest brak fajnej fabuły. Jeśli chodzi o filmy animowane made in japan tego typu (Znaczy, takie, w której walczą pomiędzy sobą postacie o jakiś mocach) to polecam zdecydowanie lepsze anime pt. "Kiba", ma niesamowity klimat (Szczególnie interesujący jest klimat pierwszego świata), dużo lepszą kreskę (O to akurat nie trudno), brak pogadanek podczas walki, dużo lepsze i dynamiczniejsze walki, no i bardzo fajną fabułę z ciekawymi wątkami pobocznymi i zwrotami akcji.

Pozdrawiam,
Aver
 good general does not lead an army to destruction just because he knows it will follow.

The Tactica Imperium

Offline Follow Me

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hope dies as the last one
Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #116 dnia: Lipiec 13, 2006, 01:35:19 pm »
O tak.
Naruto zdecydowanie przewyższa DB pod względem Fabuly.Nie ma tam Kosmiczne rasy wojowników czy coś.Co prawda Czarka jest troche w stylu fantasy ale to nic złego.Przecież to Anime :p
Tak czy inaczej polecam.
Lead Me,
Follow Me,
Or get the F$%^k out of my way !

Offline Beryl

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #117 dnia: Lipiec 13, 2006, 06:07:06 pm »
E, w fantasy to zwykle piją z kufli, a nie z czarek jednak...^^
awsze mierz wysoko. Być może nie trafisz w cel, ale też nie odstrzelisz sobie stóp.

Offline Follow Me

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hope dies as the last one
Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #118 dnia: Lipiec 14, 2006, 09:39:46 am »
I to odróżnia Fantasy od Anime :p
Lead Me,
Follow Me,
Or get the F$%^k out of my way !

Offline Dreadorus Maximus

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #119 dnia: Lipiec 14, 2006, 02:30:45 pm »
Cytuj
Zawsze gdzie jest mowa o Linkach i programach P2P zawsze znajduje się dread z soim niesmiertelnym hasłem

Bo po to dali tu Dreada, żeby siedział i moderował. ;)

W Naruto podobała mi się piosenka na koniec, to znaczy ta z pierwszego odcinka, bo nie wiem, czy jakoś dalej jej nie zmienili.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

 

anything