Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 445186 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kik

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 13, 2003, 07:37:20 pm »
Cytat: "Finfarin"
1. Co do ocenania anime po 5 epizodach...
5 epizodów to sporo, ilę musze obejrzeć by móc je krytykowac? 20?

biorąc pod uwagę fakt że epizodów Naruto ma wyjść około 120 to 5 epków to jest bardzo mało...

Cytat: "Finfarin"
2. Naruto, z tego co czytałem i oglądałem (BTW: manga jest lepsza) jest w porządku, ale nie jest to absolutnie ambitna pozycja zmuszająca do myślenia.

nom...to zależy co rozumiesz przez ambitny...Naruto zawiera w sobie wiele wartości...właśnie o to chodzi że nie jest to kolejne płytkie anime, ale o czymś traktuje...sama sprawa tolerancji już jest ambitna sama w sobie...nie jest idealne ale wg mnie nie da się tego także zaliczyć do "kolejnych"...

Cytat: "wste"
Nie mówiąc o muzyce ! ! ! Jest jeszcze gorsza niż ta od pierwszej animowanej serii o X-menach ! ! !

kwestia gustu...słyszałem wiele kawałków z OSTa i jest on jednym z moich ulubionych...

Cytat: "wste"
Zauważcie jednak w jakim wieku są bohaterowie : ) 10-12 lat. I do takich odbiorców to jest kierowane.

beznadziejny argument...oglądałeś "Grobowiec Świetlików"(Hotaru no haka)? zastanów się...

Offline wste

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 13, 2003, 07:40:12 pm »
Nie oglądałem : ) Ale zciąga mi się jakieś 4-7 odcinków : ) więc się dokształce i będę miał jeszcze więcej argumentów przeciwko temu czemuś i mandze/anime wogóle. Jak na razie jedyną Anime jaką oglądałem z prawdziwą przyjemnością i się nie krzywiłem co chwila były Hellsinki. I tak Batman rządzi  :wink:

wste
edwo słoneczko uderzy
W okno złocistym promykiem,
Budzę się hoży i świeży
Z antypaństwowym okrzykiem.
(...)
Niech się ciężarem tym ze mną
Podzieli któryś z rodaków!
Mój Boże ile tam siedzi
Głupich endeckich pismaków.

Tuwim

Offline Crono

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 13, 2003, 07:41:34 pm »
wiec tak:
nie powiem ze po obejzeniu 7 epsów czy 5 miałem podobne zdanie....lecz to cvo sie zaczeło dziac w 18(cos koło tego) bosh jestem zachwycony *_* w tym anime jest tyle uczuc tyle wartosci i daje do myslenia! Cholery jedne(mamcia mode on)! to nie jest Anime które ma miec 26 epsóów tylko 52(a nawet wiecej)!! tzn dwa razy dłuzsze a to znaczy ze akcja rozkreca sie dwa razy pózniej:P przynajmniej tak jest w tym Anime(owszem to regóła nie jest)[mamcia mode off]!! wracajac do tego 18 epsa....nawet w nim łzy uroniłem!! no i niby to nie jest Anime w którym jest duzo uczuc i nie jest płytkie, co?! typowe Baki z was-_-
Cytat: "don_luizio_huan_banan_Leonardo_von_pedro"
Zauważcie jednak w jakim wieku są bohaterowie : ) 10-12 lat. I do takich odbiorców to jest kierowane.

tus dopiero pokazał sie z zarabitnej strony_-_ az mi szkoada na Ciebie słów ale sie poprodukuje coi mi tam;] jestes kims dla kogo wiek ma duze znaczenie? TAK- oj twój zakres myslenia siakis waski jest, patrzysz lecz nic nie widzisz....widzisz tylko taki waski pasek naprzeciw siebie......a wokoło nic....
Wiek kochanie ty moje(naaah) -jzeli chodzi o anime of korz- to tylko kwestia umowna....moze miec ciało 12sto latka lecz umysł 18sto latka da?? a tak ogólnie spogladajac na Anime to w lwiej czesci bohaterami jest młodziez 12-19 lat... a nam  jest duzo łatwiej brac przykład z rówiesników jakich widzimy w postaciach z Anime gdyz jestemy bardziej zmobilizowani, jakbysmy ogladali dziadka jakiegos to bysmy mówili ze 'ooo taki stary jak dorosne to bede taki madry jak on!'hahaha,ale czerstwe-_-
podsumowujac: wiek nei ma nic do rzeczy
btw...ciekaw jestem jakie pozycje anime ogladasz?? pewnie takich tytułów jest mało...


Cytuj
Nie mówiąc o muzyce ! ! ! Jest jeszcze gorsza niż ta od pierwszej animowanej serii o X-menach ! ! !

bosh człowieku tys bez gustu-_- moze słuchasz techno badz HH?? wtedy Cie usprawiedliwie;>
ciekaw jestem czy ty potrafisz 'odczytac' uczucia jakie sa zawarte w muzyce, która w Narucie jest boska!nio;]
AMEN-blebleble;P

EDIT:
Cytuj
Nie oglądałem : ) Ale zciąga mi się jakieś 4-7 odcinków : ) więc się dokształce i będę miał jeszcze więcej argumentów przeciwko temu czemuś i mandze/anime wogóle. Jak na razie jedyną Anime jaką oglądałem z prawdziwą przyjemnością i się nie krzywiłem co chwila były Hellsinki. I tak Batman rządzi  

i Ty smiesz sie wypowiadac na temat M&A?? jedno anime-_-
rzemoc jest oznaką słabości...<wyłączajaąc ziomali;>

Offline wste

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 13, 2003, 07:44:48 pm »
Muzyka jest do dupy ! Taki nieudany poprock ! Fuu.

wste

P.S - i tak mnie obrażasz jak ostatni cham i wieśniak, ale jeszcze to zniose mimo, że odi profanym vulgus et arceo Jednak z tym hh i techo przesadziłeś ! ! ! Rządam przeprosin, ponieważ teraz czuje się naprawdę obrażony.

wste
edwo słoneczko uderzy
W okno złocistym promykiem,
Budzę się hoży i świeży
Z antypaństwowym okrzykiem.
(...)
Niech się ciężarem tym ze mną
Podzieli któryś z rodaków!
Mój Boże ile tam siedzi
Głupich endeckich pismaków.

Tuwim

Offline Crono

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 13, 2003, 07:46:18 pm »
mylisz sie przyjacielu..ja tam zadałem pytanie...niczego nie stwierdzałem;]
rzemoc jest oznaką słabości...<wyłączajaąc ziomali;>

Offline Kik

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 13, 2003, 07:49:36 pm »
wste ta muza jest raczej oparta na przesterowanych gitarkach...chodziło mu o to że jeśli słuchasz hh lub techno to rzeczywiście może Ci się to niepodobać...

Offline wste

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 13, 2003, 07:51:43 pm »
Tak się składa, że słucham klasyków rocka, hard rocka, metalu oraz staram się troszkę odchamić muzyką poważną : ) a i tak jak słysze to coś, co brzmi jak Five albo Crazytown to mi się na wymioty zbiera ! ! !

wste
edwo słoneczko uderzy
W okno złocistym promykiem,
Budzę się hoży i świeży
Z antypaństwowym okrzykiem.
(...)
Niech się ciężarem tym ze mną
Podzieli któryś z rodaków!
Mój Boże ile tam siedzi
Głupich endeckich pismaków.

Tuwim

Offline Kik

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 13, 2003, 07:56:46 pm »
proszę nie porównuj całego tego shitu New Wave do OSTa z Naruto...japońska scena jest zupełnie inna od tej europejskiej...musiałbyś jeszcze trochę poobcować z j-muzą żeby móc się na jej temat wypowiadać...
dopisane: aha! i w żadne sposób nie mam zamiaru Cię obrazić...

Offline Crono

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 13, 2003, 07:59:45 pm »
Cytat: "wste"
Tak się składa, że słucham klasyków rocka, hard rocka, metalu oraz staram się troszkę odchamić muzyką poważną : ) a i tak jak słysze to coś, co brzmi jak Five albo Crazytown to mi się na wymioty zbiera ! ! !

wste


no dobra zrozumiem, taki jest twój gust;]a ten pop-rock w wykonaniu Japonskim jest b.dobry...zreszta jak cała reszta J-Music np. Aikawa Nanase jo;*
jestes z byt wybuchowy tygrysie;>~~~~
teraz ja zadam przeprosin...naaah chyba wiesz za co:P
rzemoc jest oznaką słabości...<wyłączajaąc ziomali;>

Offline wste

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 13, 2003, 08:00:02 pm »
Taaak ? ? ? A slyszałeś, a najlepiej widziałeś coś co się podajrzę "Jatta" nazywa ? ?  ?

wste
edwo słoneczko uderzy
W okno złocistym promykiem,
Budzę się hoży i świeży
Z antypaństwowym okrzykiem.
(...)
Niech się ciężarem tym ze mną
Podzieli któryś z rodaków!
Mój Boże ile tam siedzi
Głupich endeckich pismaków.

Tuwim

Offline Crono

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 13, 2003, 08:04:08 pm »
Cytat: "wste"
Taaak ? ? ? A slyszałeś, a najlepiej widziałeś coś co się podajrzę "Jatta" nazywa ? ?  ?

wste

nie nie słyszałem ale twój post ma jakis sens?? bo ja go nie widze...a moze masz zamiar sie powypytywac co słyszałem i tak bedziemy sie wymieniac??(ciekawe:P) na podstawie jednego przykładu nie ma co gadac:P co chcesz mi udowodnic przez to ze słyszałes jatte??
rzemoc jest oznaką słabości...<wyłączajaąc ziomali;>

Offline wste

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 13, 2003, 08:10:43 pm »
Ponieważ Jatta (chyba) to najzabawniejszy zespół z jakim się kiedykolwiek zetknołem : ) Zapewniam. Spróbuje się dowiedzieć jak to się dokładnie nazywa : ) Wyobraźcie sobie 8 wychudłych japończyków odstawionych na "prawdziwych facetow" - klaty na wierzchu, żel na włosach, miny dziarskie i śpiewający tekie Just 5, ale tańczący jak Village People w piosence YMCA : ) Niezapomniane przeżycie ! ! ! Polecam ! ! !

wste
edwo słoneczko uderzy
W okno złocistym promykiem,
Budzę się hoży i świeży
Z antypaństwowym okrzykiem.
(...)
Niech się ciężarem tym ze mną
Podzieli któryś z rodaków!
Mój Boże ile tam siedzi
Głupich endeckich pismaków.

Tuwim

Offline Kik

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 13, 2003, 08:13:29 pm »
nom...ale nie mogłem się powstrzymać...a znasz: Glay, Sigh, Six Machineguns, L'Arc~en~Ciel, Miyavi, Hide, GO! GO! 7188, Dir En Grey, Dragon Ash czy chociaż Pierrot'a?

i dopisane kiedy zauważyłem posta:
Cytat: "wste"
Ponieważ Jatta (chyba) to najzabawniejszy zespół z jakim się kiedykolwiek zetknołem : ) Zapewniam. Spróbuje się dowiedzieć jak to się dokładnie nazywa : ) Wyobraźcie sobie 8 wychudłych japończyków odstawionych na "prawdziwych facetow" - klaty na wierzchu, żel na włosach, miny dziarskie i śpiewający tekie Just 5, ale tańczący jak Village People w piosence YMCA : ) Niezapomniane przeżycie ! ! ! Polecam ! ! !

nie wiem czy to miało na celu obrażenie j-muzy(mam wielką nadzieję że nie), ale jeśli to Yatta to rzeczywiście japończycy to wcale ani tyci tyci mnie nie dziwi...u nich to normalne...pooglądaj sobie zdjęcia japońskich wykonawców...

Offline wste

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 13, 2003, 08:19:45 pm »
To nie bylo aby obrazić : ) Raczej takie "cos" wprowadza człowieka w stan osłupienia.

wste
edwo słoneczko uderzy
W okno złocistym promykiem,
Budzę się hoży i świeży
Z antypaństwowym okrzykiem.
(...)
Niech się ciężarem tym ze mną
Podzieli któryś z rodaków!
Mój Boże ile tam siedzi
Głupich endeckich pismaków.

Tuwim

Offline Crono

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 13, 2003, 08:20:19 pm »
Cytat: "Kik"
pooglądaj sobie zdjęcia japońskich wykonawców...


taaaaa np: mana or dada rotfl;>
rzemoc jest oznaką słabości...<wyłączajaąc ziomali;>