Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 444981 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Finfarin

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 13, 2003, 08:28:33 pm »
Po pierwsze może założymy oddzielny post o j-music?
Japońska muzyka jest bardzo specyficzna, zwłaszcza jej scenisczny image- o ile kobiety są tam normalne to mężczyźni zwykle bardzo khem, oryginalnie wyglądają i się zachowują. Poszukaj czegoś o X-japan(klasyka) czy Duel Jewel ktory niedawno był w Polsce. Wyglądają nieszczególnie, ale j-rock jest świetną muzyką.

Cytuj
nom...to zależy co rozumiesz przez ambitny...Naruto zawiera w sobie wiele wartości...właśnie o to chodzi że nie jest to kolejne płytkie anime, ale o czymś traktuje...sama sprawa tolerancji już jest ambitna sama w sobie...nie jest idealne ale wg mnie nie da się tego także zaliczyć do "kolejnych"...


Tu bym się spierał, ja w nim nic ciekawego eni znalażłem, ale rzeczywiście oglądałem mało odcinków, po prostu jakoś nei miałem ochoty.

Cytuj
beznadziejny argument...oglądałeś "Grobowiec Świetlików"(Hotaru no haka)? zastanów się...

Dobry argument, ale wydaje mi się że częściej jest tak że główni bohaterowie sa w podobnym wieku co adresaci produkcji. "Grave of the fireflies" jest jednym z wyjątków, podobnie jak "NGE" czy "SE Lain".
quote]
"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań"
 [/quote]

G.K.Chesterton

Offline Crono

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 13, 2003, 08:36:41 pm »
X-Japan..uhhh ohhh Hid neizyje:((((((
nie chce wyjsc na debcia...o co konkretnie Ci z tym NGE chodziło???jakos nieumiejetnie scytowałes.....chodziło Ci ze argument wste jest dobry czy Kik'a??
jezeli chodziło o to ze odbiorcy NGE sa w wieku bohaterów to.....hmmm nie zgadzam sie;] jezeli wiek dla Ciewbie cos znaczy to to Anime jest przeznaczone raczej dla 18stek a nie dla 15stek.....aczkolwiek ja w tym wieku je ogladałem;](nie wiem czy to miałes na mysli^^)
rzemoc jest oznaką słabości...<wyłączajaąc ziomali;>

Offline Finfarin

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 13, 2003, 08:41:05 pm »
Ani wste ani Kik :D
Chodzilo mi o to że przeważająca część produkcji z dziećmi np.:12 lenimi w rolach głównych jest adresowana do 12 latków, ale jest dużo wyjątków: "NGE""SLE""Tonari no totoro(to jest dla calej rodziny) czy  podany przez Ciebie "Hotaru no Haka"
quote]
"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań"
 [/quote]

G.K.Chesterton

Offline Kik

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 13, 2003, 08:45:17 pm »
Cytat: "Finfarin"
Po pierwsze może założymy oddzielny post o j-music?

nom...też o tym myślałem ale stwierdziłem że niewiele osób mogłoby się wypowiedzieć na ten temat...tak mi się wydaje

Cytat: "Finfarin"
Tu bym się spierał, ja w nim nic ciekawego eni znalażłem, ale rzeczywiście oglądałem mało odcinków, po prostu jakoś nei miałem ochoty.

sam początek rzeczywiście nie zrobił na mnie wrażenia...tu jest zupełnie odwrotnie jak z Dragon Ball'em...im więcej epków tym ciekawsze wydaje się anime...

Cytat: "Finfarin"
Dobry argument, ale wydaje mi się że częściej jest tak że główni bohaterowie sa w podobnym wieku co adresaci produkcji

przecież mówiłem że anime ma służyć rozrywce i w Japonii jest kierowane przeważnie do dzieci...podałem tylko przykład na to że to co powiedział wste nie jest zasadą, bo od każdej zasady są jakieś wyjątki...

Offline Crono

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 13, 2003, 08:45:55 pm »
oks jak juz mówiłem wiek nie ma nic do rzeczy ale z wyjatkami masz racje;] chociaz w NGE bohaterowie maja lat 14 or 15 jakos tak to jest... a Anime raczej dla starszych...wq innych nie mnie;]
inni=dorosłe cioty;>

Cytuj
--------Odwiedź stronę prawdziwego Ziomala i Mastaha, Lorda Thoma: www.thomsite.prv.pl

qrde Finfarin;*[/code]
rzemoc jest oznaką słabości...<wyłączajaąc ziomali;>

Offline Blade

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 14, 2003, 03:26:37 pm »
Alez sie moj skromniutk temacik rozwinal :D
Kazdy glupiec moze krytykowac, i wielu z nich to robi"   Winston Churchil

http://www.blade-kun.blog.pl
:: | BladE | ::

Offline Crono

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 14, 2003, 03:32:25 pm »
Cytat: "Blade"
Alez sie moj skromniutk temacik rozwinal :D

no masz tez zarabiscie skromne posty , a conajwazniejsze sa na temat-_-
naaah o ponazekałem se, na dzisiaj wystarczy;>
rzemoc jest oznaką słabości...<wyłączajaąc ziomali;>

Offline Finfarin

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 14, 2003, 06:34:57 pm »
Cytuj
Cytat:
--------Odwiedź stronę prawdziwego Ziomala i Mastaha, Lorda Thoma: www.thomsite.prv.pl

qrde Finfarin;*[/code]

Wiesza, ja tego "człowieka" nie cierpię, i pomyślałem że najgorsze świadectwo o nim będzie dawałą jego własna strona...
quote]
"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań"
 [/quote]

G.K.Chesterton

Offline wste

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 14, 2003, 08:20:28 pm »
Tak jeszcze propo widowni do której skierowane jest "Naruto" to bardzo się zdiwilem, że się Finfarinowi nie podobało. . . To w końcu On jest w całej szkole znany z tego, że uwielba Sailor Moon, nosi różową koszulkę z picachu mówi "pika pika pika chuuuuu" i się zrywa z dwoch ostatnich lekcji w czwartek aby Digimona i Pokemony i obejrzeć. . .

wste
edwo słoneczko uderzy
W okno złocistym promykiem,
Budzę się hoży i świeży
Z antypaństwowym okrzykiem.
(...)
Niech się ciężarem tym ze mną
Podzieli któryś z rodaków!
Mój Boże ile tam siedzi
Głupich endeckich pismaków.

Tuwim

Offline Finfarin

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 14, 2003, 08:31:49 pm »
Bardzo zabawne.
quote]
"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań"
 [/quote]

G.K.Chesterton

Offline Yoghurt

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 14, 2003, 09:22:07 pm »
jak ja kocham takie debaty w stylu "ty się nie znasz", "Nie, to ty się nie znasz a na dodatek lubisz pokemony"... Rozbawiacie mnie chłopcy :)
obody's perfect but I'm pretty f**kin' close

Offline Crono

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 14, 2003, 09:24:24 pm »
Cytat: "Yoghurt"
jak ja kocham takie debaty w stylu "ty się nie znasz", "Nie, to ty się nie znasz a na dodatek lubisz pokemony"... Rozbawiacie mnie chłopcy :)

podsumuje: yo!;]
rzemoc jest oznaką słabości...<wyłączajaąc ziomali;>

Offline Kik

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 14, 2003, 09:29:03 pm »
Cytat: "Yoghurt"
jak ja kocham takie debaty w stylu "ty się nie znasz", "Nie, to ty się nie znasz a na dodatek lubisz pokemony"... Rozbawiacie mnie chłopcy

nie wiem o kim mówisz ale ja w całej tej dyskusji nie użyłem zwrotu "nie masz racji bo się nie znasz"...no może w związku z j-muzą ale to tylko i wyłącznie przez porównanie jej do bodajże Crazy Town...
więc krótko mówiąc - nie mam pojęcia o czym mówisz...

Offline Blade

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 16, 2003, 08:14:03 am »
oh dzieci....  :lol:
Kazdy glupiec moze krytykowac, i wielu z nich to robi"   Winston Churchil

http://www.blade-kun.blog.pl
:: | BladE | ::

Offline Kik

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 16, 2003, 08:31:33 am »
Cytat: "Blade"
oh dzieci....

poniżasz się...jeśli nie wiesz do czego służy 4um to spadaj stąd...