Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 445194 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Spider_Jerusalem

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 142
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Misanthropic syndrome
Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #360 dnia: Kwiecień 18, 2008, 06:50:13 pm »
Kwestia czasu. :)

Niby racja, ale ostatni rozdział to dla mnie czyste granie na czas. Właściwie nic z niego nie wynikało. Ani nie zobaczyliśmy Madar, ani nic nie dowiedzieliśmy się na temat Itachiego.

Hollow ja pamietam od poczatku serii mnostwo takich chwytów. Ja juz przestalem sie temu dziwic. Teraz prostu leci te 17 stron w kilka chwil i juz.koniec.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #361 dnia: Kwiecień 18, 2008, 06:55:07 pm »
Też to zauważyłem, ale nic nie poradzę, że dalej mnie to denerwuje.  :doubt: Mam nadzieję, że fillery szybko się skończą. A przynajmniej odpuszczą sobie te, które z założenia miały być śmieszne.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #362 dnia: Kwiecień 19, 2008, 10:18:27 pm »
Teraz nie powinny trwać tyle co ostatnio, wypuszczenie ponad 80 odcinków było porządnym sprawdzianem cierpliwości fanów. Liczę że będzie to jeden wątek, po skończeniu którego akcja wróci na tory mangi. Wątpię żeby twórcy odpuścili te "śmieszne i zabawne" odcinki...


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline nolifesking

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #363 dnia: Kwiecień 20, 2008, 09:10:04 am »
A ja jestem pełen optymizmu.
Zaakceptuje te fillery o ile wreszcie będzie jakaś akcja. Jak dotąd shippuden zawodzi. Jest potwornie nudny. Mam dość oglądania walk ciągnących się przez 8-10 odcinków. Mam nadzieje, że będzie to miła przerwa po między kolejnymi nudnymi odcinkami prawidłowego shippudena.

Offline maszkov

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #364 dnia: Kwiecień 20, 2008, 02:05:45 pm »
Ja tam mylysle ze nie ktore odcinki byly fajne... :D




I na ch*j się gapisz...

Offline nolifesking

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #365 dnia: Kwiecień 26, 2008, 09:44:39 am »
Czytaliście najświeższego rawa Naruto - manga!?  :neutral:....
Kto nie czytał mangi ten lepiej niech nie czyta spojlera.... jest dość... mocny...

Spoiler: pokaż
Pamiętacie masakrę jaką dokonał Itachi na swojej rodzinie.. Zrobił to ponieważ dostał taki rozkaz z góry ^^'... Uchicha madara wyjaśnia to wszystko w najbliższych chapterach..


Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #366 dnia: Kwiecień 26, 2008, 11:36:26 am »
Może chce mu tylko zrobić sieczkę z mózgu, bo chce go zwerbować do Akatsuki. Zobaczymy jak skończy się ta opowieść, bo wciąż trwa i pewnie potrwa z 2, może 3 rozdziały. Anime za to jak zwykle rozwija się w ślimaczym tempie. Najgorsze, że fillery zaczęli w najciekawszym momencie kiedy miało być już więcej akcji.

Offline nolifesking

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #367 dnia: Kwiecień 26, 2008, 12:34:03 pm »
A ja sądzę, że właśnie wcale go nie wkręca. To jak najbardziej możyć prawda. Konoha to nie takie święte państwo.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #368 dnia: Kwiecień 26, 2008, 12:52:40 pm »
Jeżeli to co madara powiedział jest prawdą to zrobiłoby się nieciekawie, chociaż chętnie zobaczyłbym atak
Spoiler: pokaż
Sasuke i Madary na wioskę w celu wybicia starszyzny, oczywiście z perfekcyjnym kalejdoskopem w roli głównej


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline nolifesking

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #369 dnia: Kwiecień 28, 2008, 12:58:40 pm »
SUUUUUUUPEEER!!
Obejrzałem właśnie Naruto Shippuden Movie!!
Filmy wynagradza te wszystkie nudne odcinki z jakimi mieliśmy do czynienia ostatnio, pełno akcji, niezgorsza fabuła, spoooro Rasengana no i LEE RULEZ.
Mam nadzieje, że ktoś jeszcze widział...
Co do końcówki po napisach:
Spoiler: pokaż
Ale ten Naruto jest totalnie głupi.... na propozycje tej Shion.. że czy pomoże jej w "znalezieniu" nowej kapłanki... on odpowiedział "jasne, co tylko chcesz" A ona wyraźnie miała na myśli... (zakrywa usta dłonią i chichocze)
  ;-)

Offline maszkov

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #370 dnia: Kwiecień 28, 2008, 04:52:06 pm »
Ja wlasnie sobie czekam na napisy PL bo filmik juz mam....:D




I na ch*j się gapisz...

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #371 dnia: Kwiecień 28, 2008, 06:05:05 pm »
Właśnie skończyłem oglądać. Chyba najlepsza kinówna z serii. Nieźli byli ci chakrowi ćpuni.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #372 dnia: Kwiecień 28, 2008, 06:08:27 pm »
Też czekam na napisy, ale walki i tak już obejrzałem ;). Daleki jestem od żywiołowej reakcji nolifeskinga. Walki, z wyjątkiem tej z udziałem Lee (która jest naprawdę dobrze zrobiona, zwłaszcza motyw z ciasteczkiem) są takie sobie, nudniejsze od tych zaprezentowanych w mandze jednak ciekawsze niż  te z fillerów.  Duże ilości rasengana też nie zachwycają ponieważ dotychczas i tak było ich pełno, wyjątkiem może być ten ostatni.
Spoiler: pokaż
Fabuła też nie jest jakaś super ciekawa, kojarzy mi się z pierwszym filmem Naruto (ponownie muszą ochraniać super-ważną postać) + dopalacze wyglądające jak połączenie dżdżownicy z obcym

Pozostaje czekać na następny odcinek mangi

edyta: Film najciekawszy z tych które widziałem (1 i 2, na 3 zabrakło chęci), ale i tak daleko mu do mangi.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 28, 2008, 06:10:04 pm wysłana przez Konował »


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline nolifesking

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #373 dnia: Kwiecień 29, 2008, 10:19:25 am »
Daleki jestem od żywiołowej reakcji nolifeskinga.
edyta: Film najciekawszy z tych które widziałem (1 i 2, na 3 zabrakło chęci), ale i tak daleko mu do mangi.
Thee hee  ;-)
To dlatego, że ja inaczej podchodzę do anime, inaczej niż większość. Ot ja się tym wciąż podniecam jak dziecko. Dlatego film pełen ciekawych walk, gdzie jest sporo różnych ninjutsu jest naprawdę przyjemną odskocznią od ponadmaxymalnie przeciąganej fabuły w shippuden. A manga wiadomo inna rzecz. Też czekam z niecierpliwością na kolejny chapter.

WŁAŚNIE! WAŻNE!
Po napisach końcowych jest jeszcze minuta filmu!! MUSICIE ją obejrzeć :)

Offline maszkov

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #374 dnia: Kwiecień 30, 2008, 10:53:21 pm »
Własnie obejrzalem tego moviela i powiem ze mi sie bardzo podobal....
Spoiler: pokaż
lecz jestem trochke zawiedziony ze nie bylonic z chakra kyuubiego ze ja uwolnil ale panowal nad nia....taki moj kaprys


i oczywiscie zachencam was do obejrzenia tej koncowki jak moj poprzednik.... :D




I na ch*j się gapisz...