trawa

Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 448591 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #405 dnia: Czerwiec 19, 2008, 02:08:29 pm »
Naruto wydają kosztem innych serii ? super...  ;/


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline czolgi

Naruto Shippuuden the Movie 2: Kizuna
« Odpowiedź #406 dnia: Lipiec 12, 2008, 05:50:30 pm »

Kinówka Naruto Shippuuden 2 jest piątym filmem kinowym Naruto w ogóle i drugim z kolei pod sztandarem Shippuuden. Pierwsze zapowiedzi pojawiły się w Weekly Shonen Jump, poprzedzone trailerem z Sasuke i Naruto niedługo potem.W filmiku tajemnicza grupa wojowników ninja atakuje z zaskoczenia Wioskę Ukrytego Liścia i już ma zamiar wprowadzić w życie pomysł wojny ninja na dużą skalę dopóki do gry nie wkracza brakujący wojownik, Sasuke.
Czytaj więcej  !

Offline maszkov

Odp: Naruto Shippuuden the Movie 2: Kizuna
« Odpowiedź #407 dnia: Lipiec 12, 2008, 06:19:31 pm »
tak czy siak jeszcze se dlugo poczekamy na tlumaczenie DB poza tym wychodzi film w sierpniu to juz wogole....




I na ch*j się gapisz...

Offline nolifesking

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #408 dnia: Lipiec 12, 2008, 06:49:54 pm »
Ja i tak mam zamiar obejrzeć Rawa. W końcu Naruto to nieskomplikowany jest ;)

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #409 dnia: Lipiec 12, 2008, 07:32:46 pm »
To Sasuke będzie chciał bronić Konohy ?

Niech on lepiej łapie 8 ogoniastego, to może być na prawdę ciekawa walka.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline maszkov

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #410 dnia: Lipiec 12, 2008, 08:14:37 pm »
mnie bardziej ciekawi jak beda wygladaly walki w wiosce liscia jak pain przybedzie po naruto...




I na ch*j się gapisz...

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #411 dnia: Lipiec 12, 2008, 09:12:56 pm »
maszkov:
Spoiler: pokaż
...przybędzie po naruto który wyruszył na trening i obejdzie się smakiem:P


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #412 dnia: Lipiec 13, 2008, 01:47:28 pm »
Sasuke się trochę zeszmacił. Teraz robi za chłopca na posyłki dla Madary. Ciekawi mnie tylko jak będzie wyglądał ten trening Naruto.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #413 dnia: Lipiec 13, 2008, 02:53:51 pm »
To co Madara oferuje Saskowi jest tego warte.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline nolifesking

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #414 dnia: Lipiec 14, 2008, 05:19:06 pm »
Sasuke się zeszmacił?
On dla mnie zawsze był taki. Daj spokój. Madara przynajmniej coś sobą reprezentuje, Orochimaru natomiast ... paskudny facio i wężem zamiast języka.. obczeniec. Boje się myśleć jakie hentaie tam urządzali. Tak w ogóle dawno nie było już sygnału od kabuto. Pamiętacie go jeszcze? Orochimaru zagnieździł się w jego ciele.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #415 dnia: Lipiec 14, 2008, 07:00:53 pm »
A no pamiętamy. Pewnie trochę zbrzydł od ostatniego występu.  ;-) Teraz jeszcze wprowadzili nową postać. Zakręconą ninje-kryptologa. Ciekawe czy autor rozwinie ten wątek czy po prostu przepadnie w morzu innych postaci.

A w anime pojawił się nowy ending :
Tym razem w konwencji samurajskiej. Jeden z poprzednich (ten ze szkołą średnią) doczekał się swojego rozwinięcia w kilkuminutowy odcinek specjalny dołączony do DVD z odcinkami Naruto Shippuden. Może i tym razem tak zrobią.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2008, 07:17:31 pm wysłana przez Hollow »

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #416 dnia: Lipiec 25, 2008, 01:27:04 pm »
Ostatnio czytałem 25 tomów N wydanych po polsku i muszę powiedzieć, że....
... nieźle mnie wciągnęło. To jest prawie tak dobre jak FMA (najlepsza manga ever) i DB (wspomnienie dzieciństwa)!
Naruto rządzi!
Z postaci najbardziej pasuje mi Gaara, Brewka i Pustelnik Erotoman :D
Co mi się podoba w tej mandze? Dobra fabuła, świeetne walki, wyraziste postacie, humor...
Muszę gdzieś dorwać 26 tom!
Pozdrawiam

Offline nolifesking

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #417 dnia: Lipiec 25, 2008, 04:09:28 pm »
Ending świetny!
Strasznie mi się podoba ta konwencja. Muzyka niezła... ale słowa jakoś nie bardzo pasują ^^'
Hollow nie wiesz gdzie można dorwać tego speciala?

Grzybiarzu!
Brewka? Pustelnik Erotoman? Bosze... jak dobrze, że nie czytam Mangi po polsku, nie zniósłbym tego shitu ^^' (polskiego tłumaczenia).

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #418 dnia: Lipiec 25, 2008, 04:46:53 pm »
nolifesking - znaczy oni na serio to nazywają się Rock Lee i Jiraya, a ja nazwałem ich tak jak nazywa ich Naruto  :D
Nie wiem jak to jest w oryginale, ale myśle, że słumaczenie nie jest takie złe ogólnie.  :)

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #419 dnia: Lipiec 25, 2008, 04:52:00 pm »
O ile akcja w Naruto jest ciekawa, to za to tłumaczenie jest kiepskie. Najbardziej denerwuje ciągłe gadanie "Ten teges" przez Naruto i nazwy technik. Odcinek specjalny można pobrać tutaj : http://www.sendspace.pl/file/Xt7SaCec/ Jest on darmowym dodatkiem do DVD z anime to chyba można go normalnie pobierać.