O portalu i jego forum (www.gildia.pl) > Wszystko o Forum i prawach na nim obowiązujących

CZY ZALEŻY NAM NA JAKOŚCI FORUM? DO ADMINÓW.

<< < (2/12) > >>

Dreadorus Maximus:
Na Mandze i Anime za to się ludzi banuje :)

Tyle z mojej strony :)

Jaskier:
W pełni popieram ten projekt! Uważam, ze administratorzy powinni działać w takich wypadkach szybko i bezwględnie. Kilka banów na stałe szybko nauczy ludzi poprawności językowej!
Na początek proponuję zabanować uzytkownika "MiSiO" za poniższa wypowiedź. (LINK)


--- Cytat: "MiSiO" --- 1 test per szerżę.
--- Koniec cytatu ---
Stanowi ona kwintesencję tego z czym powinniśmy walczyć!  Sądzę, że po tym kroku użytkownicy Forum Mordheim (gdzie pojawiła się ta skanddaliczna wypowiedź) szybko zrozumieją, że takie przejawy nieurzejmości względem współforumowiczów nie popłacają!

Pozdrawiam
Michał

Demence:
to jest stary temat i wiecznie wałkowany.
Ja tylko czasem wspominam jak weszłam na jedno z forum NG i zajęło mi trochę czasu zrozumienie co chłopcy piszą, teraz i tak jest o niebo lepiej.

Nie mam nigdzie linka do tego, ale chyba każdy zna sprawę "nie! dzieciom neostrady".
Każdemu  może zdarzyć się jakiś byk ortograficzny, czasem literówka, ale trzeba tępić tych, którym się nie chce w ogóle myśleć nad ortografią i nawet do worda nie chce się przekleić tekstu. To w jakiej formie tekst trafia na forum świadczy o tym kto tego posta umieszcza... a głupotę trzeba tępić.

pzdr.

Wojtek_Krz:
A jak ktoś jest dyslektykiem to co? On nei widzi tych błedów, zna zasady pisowni, ale nie widzi ich.

Jaskier:

--- Cytat: "Wojtek_Krz" ---A jak ktoś jest dyslektykiem to co? On nei widzi tych błedów, zna zasady pisowni, ale nie widzi ich.
--- Koniec cytatu ---
bana mu! bez litości!
dyslektycy to podludzie (tak jak masoni, cykliści i sympatycy PO) i nie ma po co brać ich pod uwagę!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej