Autor Wątek: Gry o NGE.  (Przeczytany 93266 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SoczI

Gry o NGE.
« Odpowiedź #180 dnia: Czerwiec 06, 2007, 04:37:33 pm »
Hmm... To ktoś może zrobił tłumaczenie GoS2 ;) ? I czy ten sposób z tłumaczeniem "w locie" z kilku stron wstecz działa bezproblemowo?
aworu died for your sins!

Offline obik

Gry o NGE.
« Odpowiedź #181 dnia: Czerwiec 06, 2007, 07:58:33 pm »
nikt niestety nie zrobił żadnego tłumaczenia  :?  sam przeszłem po japońsku xD ktoś tam ma wszystko po angielsku napisane ale to tylko  :?  a tamten sposób jest czasochłony już wole lecieć na chybił trafił xD

Offline Chemik89

Gry o NGE.
« Odpowiedź #182 dnia: Czerwiec 08, 2007, 10:09:21 am »
ja tam gralem na tłumaczeniu atlasem w locie i było OK :] wystarczy kilkac 1 przycisk co kwestie :] pisałem wcześniej jak to zrobic

Offline Deedlith_Anthy

Odp: Gry o NGE.
« Odpowiedź #183 dnia: Styczeń 02, 2009, 04:59:57 pm »
Nie ma to jak odswiezanie tematow...
Zdobylam Girlfriend of Steel i powiem tyle: ciesze sie, ze nie musialam za nia duzo zaplacic.
Po zachwytach w Mangazynie Extra spodziewalam sie czegos super, tymczasem... Hm, to nie jest gra! Myslalam, ze to bedzie przygodowka, tymczasem otrzymalam kilkugodzinne sluchowisko polaczone ze slajdszolem. Na dodatek, jak ktos gdzies zauwazyl- z fabula jak z typowego nastoletniego fanficka: slodka dziewczyna, ktora ma same zalety(polaczenie Rei i Asuki) i ktora z latwoscia zdobywa serce glownego bohatera, OMG NOWE ROBOTY!, zakochany w Mary-Sue Shinji...
Potwornie czuje sie zawiedziona, ta gra to jakis kiepski zart. Typowy produkt zachlysniecia sie mozliwosciami PSXa, zapewne gra o Lain jest rownie genialna... z tego co slyszalam zrobiona jest na tej samej zasadzie...Chociaz jednak gameplayu jest tam wiecej, nadal zalosnie malo, ale jednak.
No i grafika ladniejsza.
Od Girlfriend of Steel juz lepsza jest ta gierka na Nintendo 64.... Mimo ze za dlugo w nia nie gralam, bo nie bylam w stanie pierwszego aniolka zatluc (pierwszego w sensie wystepowania w grze, a nie Zwojow Znad Morza Martwego, nie pamietam wlasciwego numeru bestii). Przynajmniej w tamto sie gralo, a nie sluchalo i ogladalo...
"Wiele można powiedzieć o nieskończonym miłosierdziu Boga, ale jak przyjdzie co do czego,
to przytomny aptekarz jest więcej wart."

Offline Frey Ikari

Odp: Gry o NGE.
« Odpowiedź #184 dnia: Styczeń 07, 2009, 10:11:25 pm »
Anthy to w sumie jest gra ale lepiej napisac że taki anime OAV bez anime... Druga częśc jest lepsza. No i mnie Mana się podobała. ;-)

Offline Chemik89

Odp: Gry o NGE.
« Odpowiedź #185 dnia: Styczeń 30, 2009, 10:24:47 am »
Wyszlo juz jakies tlumaczenie do tego GoS2 ? na PSX

Offline Zeromus

Odp: Gry o NGE.
« Odpowiedź #186 dnia: Marzec 03, 2009, 12:24:55 pm »
Też grałem w Girfriend of Steel i daleki byłem od zachwytu.Nie jest to może najgorsza gra ale naprawdę spodziewałem się czegoś więcej.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

 

anything