trawa

Autor Wątek: Ostatnia scena Enda  (Przeczytany 120498 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline obik

Ostatnia scena Enda
« Odpowiedź #165 dnia: Maj 08, 2007, 02:17:47 pm »
hmm chodzby wtedy jak anioła chcieli zabić w wulkanie ^^

Offline The_Pooky

Ostatnia scena Enda
« Odpowiedź #166 dnia: Maj 08, 2007, 04:18:51 pm »
Wlasnie, tak naprawde im na sobie zalezy tylko nie potrafia tego wyrazic... To jest GLEBOKIE anime, i rozumiem was ze malo kto to rozumie
 :P

Offline obik

Ostatnia scena Enda
« Odpowiedź #167 dnia: Maj 08, 2007, 05:32:13 pm »
Ej poky jedna rzecz zastanów się dlaczego wszystkie inne anime jest na forum mangi i anime a to ma osobny?? ^^

Offline Niuniek

Ostatnia scena Enda
« Odpowiedź #168 dnia: Maj 08, 2007, 08:17:23 pm »
Cytat: "The_Pooky"
GLEBOKIE anime

Tiii-a. Ale co znaczy glebokie. Bo głębokie to wiem. :lol:

No nic. Ale jeśli ktoś nie dostrzega, że Shin i Asu na siebie lecą, ale nie chcą się do tego przyznać, to powinien jeszcze raz obejrzeć NGE, a jak to nie pomoże, to niech sobie odpuści i wróci do tego za kilka lat. ;)

Offline @

Ostatnia scena Enda
« Odpowiedź #169 dnia: Maj 08, 2007, 08:24:03 pm »
Cytat: "obik"
Ej poky jedna rzecz zastanów się dlaczego wszystkie inne anime jest na forum mangi i anime a to ma osobny?? ^^

Na początku był jeden Ten temat o NGE
Potem jak zwykle Dread coś popsuł kiedy już go przenosił na nowiutkie, czyste forum NGE :o

Offline Dino

Ostatnia scena Enda
« Odpowiedź #170 dnia: Maj 08, 2007, 08:31:20 pm »
Ech... Chyba nie ma sensu dawać to żadnych przykładów na to że Asu i Shin mają się do siebie bo to bezsensu... Czemu? Bo to widać oglądając serię. Przynajmniej według mnie... Bartez, może rzeczywiście obejrzyj sobie NGE jeszcze raz, uważnie, to zobaczysz. A jak jeszcze ktoś chce się nad tym rozwodzić to może w temacie o Shinjim i Asuce?

Offline Dreadorus Maximus

Ostatnia scena Enda
« Odpowiedź #171 dnia: Maj 08, 2007, 11:09:21 pm »
Cytuj
Hmm, a w którym epizodzie jest, że Shinjemu zależy na Asuce lub na odwrót? Bo pewnie coś przeoczyłem :/

Scena "you won't even hold me" z 22 odcinka. W tej scenie Asuce zależy na Shinjim.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline The_Pooky

Ostatnia scena Enda
« Odpowiedź #172 dnia: Czerwiec 09, 2007, 10:09:28 am »
Cytat: "Niuniek"
Cytat: "The_Pooky"
GLEBOKIE anime

Tiii-a. Ale co znaczy glebokie. Bo głębokie to wiem. :lol:

No nic. Ale jeśli ktoś nie dostrzega, że Shin i Asu na siebie lecą, ale nie chcą się do tego przyznać, to powinien jeszcze raz obejrzeć NGE, a jak to nie pomoże, to niech sobie odpuści i wróci do tego za kilka lat. ;)


Nie mów że nie zrozumiałeś że chodziło mi o głębokie, proszę nie poniżaj się

/Bez urazy ^^

Offline Bartez

Ostatnia scena Enda
« Odpowiedź #173 dnia: Czerwiec 09, 2007, 10:17:03 am »
dokładnie, jak rozumiesz, to po co piszesz?

A tak ogólnie to w mandze nie było widać ze Shinji i Asunia na siebie lecą, chyba jeszcze raz przeczytam mangę, może coś pojmę...
aruto Fan
Dragon Ball Fan
Neon Genesis Evangelion Fan
Asuka Fan
ATI User
Coca Cola Drinker
MuOnline Fan

Offline Dino

Ostatnia scena Enda
« Odpowiedź #174 dnia: Czerwiec 09, 2007, 10:39:56 am »
Bo manga a anime to co innego... W mandze jest mnóstwo różnic względem anime. Ja też bardziej tam zauważałem wątek Rei i Shina niż Shina i Asu.

Offline Bartez

Ostatnia scena Enda
« Odpowiedź #175 dnia: Czerwiec 09, 2007, 10:45:31 am »
Dino, sorry za off top, ale mógłbyś mi napisać ile kosztuje tom 10? Bo właśnie chce złożyć zamówienie....
aruto Fan
Dragon Ball Fan
Neon Genesis Evangelion Fan
Asuka Fan
ATI User
Coca Cola Drinker
MuOnline Fan

Offline Dino

Ostatnia scena Enda
« Odpowiedź #176 dnia: Czerwiec 09, 2007, 10:51:56 am »
17 zeta + coś tam za przesyłkę... wszystko będzie napisane dokładnie kiedy będziesz zamawiać... koniec offtopu ^_^ Następnym razem lepiej na priv takie rzeczy ^_^

Offline Błotnik

Ostatnia scena Enda
« Odpowiedź #177 dnia: Czerwiec 14, 2007, 11:02:49 pm »
Porównywałem sobie przed chwilą wszystkie wersje zakończenia serii - zwykłą, Enda oraz D&R.

Wyszło mi, że End jest najlepszy, ale tylko pod jednym względem - Asuka nie umiera  :?  Scena, w której Shinji kładzie kwiaty na jej grobie mnie załamała.

Poza tym, jakoś czuję się zawiedziony finałem...
Zeby chociaż Rei spalili na stosie albo poćwiartowali... ale nieeee... Musieli akurat Asukę uśmiercić...

Dobrze chociaż, że manga (najprawdopodobniej) opierać będzie swój koniec na Endzie.


Taka mała prośba do Dreda i innych. Czy możecie tak łopatologicznie mi wyłożyć o co biega z ostatnimi słowami Asuki, bo po przeczytaniu tego tematu tutaj rozumiem jeszcze mniej niż rozumiałem przed jego lekturą?
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaagh!

Offline obik

Ostatnia scena Enda
« Odpowiedź #178 dnia: Czerwiec 15, 2007, 11:52:22 am »
Cytat: "Błotnik"

  Scena, w której Shinji kładzie kwiaty na jej grobie mnie załamała.

albo coś przeoczyłem albo nie zauważyłem tego O_O trza bedzie obejrzeć jeszcze raz ^^

Offline Błotnik

Ostatnia scena Enda
« Odpowiedź #179 dnia: Czerwiec 15, 2007, 01:23:39 pm »
To praktycznie końcówka D&R... Shinji przynosi taki zajefajny bukiet kwiatków na ten sam cmentarz, na którym jest grób Yui.
Na nagrobku jest napis:

Soryu Asuka Langley
2001 - 2015


Normalnie mnie załamało... [chlip!]
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaagh!