trawa

Autor Wątek: "Prawie jak euro" 2250 pts. W-wa 1.VII  (Przeczytany 9515 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Przemas

"Prawie jak euro" 2250 pts. W-wa 1.VII
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 01, 2006, 10:53:04 pm »
Ekhem... to że jestem prawdopodobnie ponad 2 razy od Ciebie młodszy Jacku to nie znaczy że początkujący 8) Jakbym był początkujący to bym nie wygrał 20:0 :p A tak przy okazji:

1 Bitwa niestety 14-6 w plecy w grze z kolegą z Australii (pozdrawiam :) ) a wszystko przez to że nie wyszła decydująca popychaczka z kowadła.
2 bitwa z JJ'tem którego zmasakrowałem :D
3 bitwa ze Skavenami Fisha , któremu miejscami brakowało farta (mi też skubany nie sprzyjał). 16-4 dla mnie

Przeciwnicy dobrzy, turniej fajny nawet bez scenariuszy.

Offline High Elf

"Prawie jak euro" 2250 pts. W-wa 1.VII
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 02, 2006, 05:27:38 pm »
Wyniki...?
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline Ghaundan Zauviir

"Prawie jak euro" 2250 pts. W-wa 1.VII
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 02, 2006, 05:40:03 pm »
Postanowiłem, że na ten turniej nie wezmę Slanna (z tymi ograniczeniami magii...) i postanowilem dalej testowac klocek kawy. Moja armia wyglądała następująco:

Saurus Oldblood (Tepok,Quetzl,Itzl,Cold One,Aura of Quetzl,Bane Head,Enchanted Shield,Sword of Might,LA)

Saurus Scar-Veteran (Mark of the Old Ones,Itzl,Cold One,LA,BSB,Huanchi's Blessed Totem)

Saurus Scar-Veteran (Sotek,Quetzl,Charm of the Jaguar Warrior,GW,LA,shield)

Priest (1lvl, 2xDS)

10 skinków (blowpipy)
10 skinków (blowpipy)
10 skinków (blowpipy,scout,champion)

3 terki
3 terki
4 kroxy

15 Saurus Cavalry (FCG, War Banner)

Stegadon


1 bitwa z WE
Mój przeciwnik miał 2 biegaczy w tym lorda (5 strzałów bez armour save'a), 2 magów, 3x8driad,2x10 luczników,2x5wildów,3 warhawki,7 czy 9 wardancerów, treemana i 6 waywatcherów. Z ciekawszych akcji to było zbrejkowanie lorda WE przez 3 terki (miał 3+ warda wyczerpywalnego, zadałem mu 2 woundy, on mi chyba tez 2 po czym przegral o 1, nie zdal break'a i uciekl za stol :) ). Stedzik najpierw dostal w przód war dancerów i w bok wildów, stał i wyciał wardancerów, potem przyszły driady ale tez terki i biegacz i dokonczyly dziela :) Nastepnie stedzik zaszarzowal w las w luczników z 2 magami (w tym generalem),a byla to ostatnia tura, i zdobyl dla mnie okolo 500 pkt dzieki tej szarzy. Kawa zamiotla prawie jedna cala czesc stolu.
wynik 20:0 dla mnie

2 bitwa z bretką
Przeciwnik miał same lance, bez zadnego strzelania i z 1 magicznką. Mial tez tylko 1 pegazy - praktycznie cala armie mial w lancach. Bitwa zostala rozstrzygnieta w 2 turze kiedy to 5 grali z paladynem i 6 errantów zabiło stegadona i wjechało w bok kawy, brejkując ją i doganiając (mimo przerzutów z mark of the old ones :( ). Potem duzo juz zdzialac nie mgolem bo z kawa zgineli i generał i bsb z huanchim. Pozniej chyba ta bretka okazalo sie ze wygrala turniej :)
wynika 0:20 dla przeciwnika

3 bitwa
Orki i gobliny na 386 modelach Jak zobaczyłem tą armię to od razu pogodziłem się z porażką. Potem okazalo sie, ze wcale nie bylo tak zle a wrecz bardzo dobrze mi poszlo. W tej bitwie stracilem tylko kroxy i 1 skinki chyba. Ogolnie bitwa wygladala jak jedna wielka rzeznia. W 2 turze klocek z generałem i drugi klocek z BSB uciekły za stół (terror i panika) i potem bez generalskiej liderki gobosy i orki mialy problemy ze zdawaniem panik (bo terror chyba potem kazdy zdaly). Jestem z siebie dumny bo udalo mi sie wyczyscic cały stół.
wynik 20:0 dla mnie (3350 do 307 w małych punktach :) )

Ogólnie 43 pkt (40 z bitew, 1 z testu i 2 za rozpiski) i bodajże 16 miejsce. Żal trochę tej drugiej bitwy :/ Liczyłem, że na tym turnieju, który sam zachęcał do wystawiania smoków, na jakiegos trafię i "zneutralizuję" lordem z save'm na -1+ ale lipa. Tak samo patent z tym by wyjechac BSB z Huanchim i popchnąć stedzika albo kroxy (na turnieju z tajnymi rozpami to bylaby niemila niespodzianka dla przeciwnika) niewypalil. Niestety jest to kolejny turniej gdzie kroxy mi sie nie sprawdzily  (zginęły w kazdej bitwie a pokosily cosniecos, tzn 2 regosy gobosów, tylko w 3 bitwie mimo ze pierwszy raz wystawilem ich w 4 a nie 3 jak to zwykle robie). Terki troche lepiej ale tez nie spelnily pokladanych w nich nadzieji (ale to byc moze dlatego ze nie bylo maszynek, ktore mialy byc ich glownym celem). Natomiast po raz kolejny spisal sie stedzik (no procz tego ze zostal zabity w 2 bitwie - mialem nadzieje ze ta szarze 6 grali i 6 errantów przezyje zeby zdac brejka na stubbornie i z bsb - niestety sie nie udalo :( ). Klocek kawy tak samo jak stedzik - procz drugiej bitwy spisywal sie wysmienicie i rozjezdzal wszystko na swojej drodze.

Offline Deathscythe_

"Prawie jak euro" 2250 pts. W-wa 1.VII
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 02, 2006, 06:47:01 pm »
Nie martw się dla lizaków bretka jest zawsze ciężka...chyba, ze masz masę magicznych ataków bez AS ;p. Ale to co wyrabial tegadon w pierwszej bitwie to mi sie spobobało :P...BTW bardzo dobrze ze grasz na kawalerii ^^ moja krew :D
i]Anger inside my is growning, but why?[/i]

Offline Ghaundan Zauviir

"Prawie jak euro" 2250 pts. W-wa 1.VII
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 02, 2006, 06:55:05 pm »
Na kawie bede gral praktycznie tylko wtedy kiedy nie bede mogl wystawic Slanna (czyli na mniej niz 2k w 99% i wiekszosci turniejów podobnych do teo). Moze czasem ze Slannem kawe zmieszcze.

Offline Sydney_Kmin

"Prawie jak euro" 2250 pts. W-wa 1.VII
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 02, 2006, 08:04:56 pm »
Cytat: "Przemas"

1 Bitwa niestety 14-6 w plecy w grze z kolegą z Australii (pozdrawiam :) ) a wszystko przez to że nie wyszła decydująca popychaczka z kowadła.


O tak, to był prawdziwy niefart :P Ale pierwsza tura miodzio :D (również pozdrawia)
img]http://i34.photobucket.com/albums/d139/Sydney_Kmin/superball6tt.gif[/img]


Offline Dastor

"Prawie jak euro" 2250 pts. W-wa 1.VII
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 02, 2006, 09:34:58 pm »
Chciałem podziękować wszystkim za przybycie na turniej. To dopiero nasz drugi więc na pewno nie ustrzegliśmy się od błędów. Było pare problemów z kompem, bo każdy z nas to noga z infy, ale Zox ogarnął wszystko i było ok.

Co do oceny malowania to było jasne napisane jaka będzie i nie jest to nowość bo na paru innych turniejach było podobnie. Nie wiem czemu teraz są głosy sprzeciwu, jak przed turniejem nikt nic nie mówiłWink Ale ok następnym razem zrobimy bardziej szczegółowąRazz

Test wiedzy pisał nasz chyba największy klimaciarz czyli Nehan. Zrobił taki test, że średnia to były 2 pkt:P I chwała mu za to następne będą podobne:P

Szczególnie chciałem podziękować Jackowi Jedynakowi za sędziowanie, nie wiem co bez niego byśmy zrobili, bo żaden z nas nie jest na tyle dobrze obcykany z zasadami, żeby prowadzić turniej.

Największe gratulacje dla DĘBKA, który wygrał turniej z dość dużą przewagą. Przemalował armie i kozaczy na turniejach Razz
Gratulacje również dla najlepszego Kultowicza na turnieju czyli Semiego za zajęcie 7mego miejsca.

uff chyba wszystko co chciałem powiedziećWink
img]http://i31.photobucket.com/albums/c361/asqard/kultke3.png[/img]

Offline MariuszGGG

"Prawie jak euro" 2250 pts. W-wa 1.VII
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 02, 2006, 10:58:47 pm »
Gratulacje dla Dębka :):):):):)
na jest czernią i bielą
Ona jest miłością i nadzieją
Ona jest ostatnią bogów wybranką
Moją kochanką...

a kwadrat + b kwadrat = sex

Offline Nehan

"Prawie jak euro" 2250 pts. W-wa 1.VII
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 02, 2006, 11:36:21 pm »
To nie była pełnia moich możliwości - znowu pisałem ten test o 11 wieczorem w piątek 30 czerwca :p

Offline High Elf

"Prawie jak euro" 2250 pts. W-wa 1.VII
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 03, 2006, 08:12:12 am »
Nehan, test był naprawdę świetny ;P
Szkoda, że byłem nad morzem bo chociaż bym popatrzać przyjechał (2000 nawet nie mam jeszcze)

Hm... wyniki ja przeoczyłem czy jeszcze ich nie ma? Bo tak patrzę wszyscy znają swoje miejsca.
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline Zox

"Prawie jak euro" 2250 pts. W-wa 1.VII
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 03, 2006, 08:21:34 am »
na border są
quote="Bartez"]był bardzo wulgarny, pisał w podpisie moje zdanie "A ja mam na vavku Mangekyou Sharingana" który miał Itachi"; pawłow także powinien dostac choćby ostrzeżenie za tego "penisa" na avku[/quote]

JJ

  • Gość
"Prawie jak euro" 2250 pts. W-wa 1.VII
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 03, 2006, 09:52:28 am »
Cytat: "Zox"
na border są


Prawie jak jedno forum... :roll:

Cytat: "lith"
Piotr Dębkowski 72
Duke 63
Konrad Chojnacki 58
Stanisław Scheiner 56
Darek Olczak 54
Kołata 54
Semi 51
Paweł Krzemiński 51
Przemek Barcikowski 50
Dziop 48
Stanisław Leszczyński 45
Manfred 45
Bolek Golan 44
Krzystof Fischer 44
Mateusz Dębała 43
Jagiełło Karol 43
Marek Golan 42
Barbarossa 41
Shino 40
JJ 40
Slanesh 38
Linux 38
Bartłomiej Trętowski  38
Lith 37
Krzyszof Falkowski 34
Krzysztof Morzyc 32
Rafal Raczyński 30
Krzysiek Cisłak 29
Kuba Falkowski 28
Tomasz Stachewicz 26
Offspringman 26
Paweł Wasilewski 23
Krzysztof Panufnik 21
Piotr Kurkowski 20
Krzysztof Żakowicz 17
Barterk Lewandowski 17
Marcin Sałański 17
Szycha 15
Obok nika/nazwiska suma punktow. Odnosnie turnieju to dla mnie bylo spoko, chociaz organizowany troche nieskladnie. Bitwy i przeciwnicy w porzadku, ale ja moglem lepiej zagrac, szczegolnie w drugiej bitwie. Co do bitwy ze slaneshem LD 8 to nie taki pech, za to LD 10 na i pozniej 10 na uciekanie w pierwszej turze od paniki z HoDA to juz nie fajnie :)