trawa

Autor Wątek: Ortografia na naszym forum i co z tego wynika  (Przeczytany 10573 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Valten

Ortografia na naszym forum i co z tego wynika
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 14, 2006, 02:15:42 pm »
a wszystko to przez to że mi się na lekcje chodzić nie chiało i mam mało czasu na piszanie postów
czuję się zaszczycony ze kretek w mojego adwokata sie bawi ale naprawde stary  nie szkoda ci palcy na te gatke
i tak beda pierdo.... od rzeczy o ortografi itd
powiem krUtko przerost treści nad formą :p  :p  :p  :p  :p  :p  :p  :p  :p  :p
i leje na to co piszecie piszcie se dalej postów moich czytac nie musicie  :idea:
est na świecie prawo i bywa sprawiedliwość <ZoNk>   LoOllL
               ~~~

Offline Mistrz wałków :)

Ortografia na naszym forum i co z tego wynika
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 14, 2006, 03:47:13 pm »
Polecam Misiowi jeszcze raz przeczytac post Kretka.. Ja nie bede tego powtarzał ze wzgledy na estetykę i odczucia.. co poniektórych krzykaczy którzy zachowuja sie jakby dostali okresu :).

Czego najlepszym przykładem moze być:

Cytuj
Dziękuję za podjęcie słusznej decyzji. Nie mogę jednak nie wspomnieć, że trochę miesięcy upłynęło od pierwszego podjęcia tego tematu. To jednak uwaga zupełnie na marginesie.

 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Watpie żeby moje figÓrka czy boCHater sie miały zmienić.. Bede sie starał(jak ktoś by przyjzała sie uwazniej, to z łatwoscia zauważył by że czesto pisze te słowa poprawnie-niestety te osoby nadal sa zaslepione złoscia której zródła nie potrafie sobie wyjasnić. No chyba ze chodzi o to ze kilka razy załpałem ich na oszystwie.)
Kamil. (miszczu)

Offline MiSiO

Ortografia na naszym forum i co z tego wynika
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 14, 2006, 05:05:11 pm »
Cytuj
Ale jestem juz starym koniem i wiem ze taki papier mnie z niczego nie zwalnia.


To jest to czego Kamilu nie umiesz pojąć. Zobacz jak można pisać mając z tym problemy! Dzięki. Mamy wyjątkowy kontrast.

Kretek napisał o 3 założonych tematach. Założyłem 1. Czyż nie? Muszę przyznać, że nie bardzow iem co chciałęś mi powiedzieć Kamilu.


Cytuj
Bede sie starał


Nikt w to nie wierzy. Do tego robisz z siebie ofiarę i poszkodowanego. Prześladowany, szczuty. Dlaczego Valten nie pisze, że go poszczuto MiSiEm? Sprawa dotyczy tak jego jak i ciebie. Wygodnie jest powiedzieć "czepia się, bo mnie nie lubi". Prawda jest taka, że masz to w dupie i się śmiejesz jak ktoś Cię upomina. "Pisz co chcesz. Mam papier na dysleksję i lenistwo".

Piszesz poprawnie. Tylko czy ktoś Cię za to goni? Jesteś na liście "permanentnie bazgrolących".

Złość? Chłopie. Co to za argument? Nie interesuje mnie twoja osoba. Dla mnie jesteś "avatar+nazwa uRZytkownika" na tym forum. Widzę tylko to co piszesz i tylko to oceniam. Chociaż łatwo podciągać każdą uzasadnioną uwagę pod "nienawiść". Tylko powiedz czy aby ty i paru innych nie "bazgrolicie siarczyście"? Jeśli nie, to rzeczywiście się uwziąłem. Jeśli tak to przyznaj, że piszesz jak piszesz i nie będziesz pisał poprawnie... bo taka jest prawda. Wtedy będziemy mogli zamknąć ten temat.

Offline Mistrz wałków :)

Ortografia na naszym forum i co z tego wynika
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 14, 2006, 05:23:09 pm »
Człowieczyno.. Biedny ułomny chłopczyku.

Kiedys nie potrafiłem zrozumiec dlaczego zarzucasz mnie chasłami ze wyrywam Twoje zdania z kontekstu..

Teraz rozumiem. To ty masz z tym problem.
Gdzie ja płacze lub biadole?.. ze mnie czyms lub kims poszczuto.. GDZIE??

Naprawde uwazam ze masz problemy z nerwami..
Chłopaki slusznie zauwazyli ze problem zaczoł sie od Valtena a skupił na mnie. Ja jednak ani słowem sie na to nie odezwałem. Ani słowem.

Słyszysz tylko własne JA.. Przeinaczasz fakty.

Prosisz zebym sie do czegos przyznał.. Ale kiedy juz nie raz to zrobiłem to wyzywasz mnie od leni..

Moze bys sie zdecydował.

Naprawde nauczyłem sie Ciebie ignorowac z faktu ze jeszcze nieczego konkretnego nie powiedziałes.
Przypomina mi to szczekanie psa na uwiezi..

I nie chce mi sie juz nad tym rozwodzic.. naprawde szkoda mi czasu na dyskusje na tego typu poziomie.
Mnie juz naprawde znudziły walki i utarczki miedzy nami.. MAM WRAZENIE ZE FORUM tego juz tez nie moze zniesc!

Kałaniam sie i polecam sobie wziasc jakas pigułkę na nerwy.

Tyle mojego.. (mozecie dalej wieszac na mnie psy-mnie to osobiscie nawet bawi :))
Kamil. (miszczu)

Offline Zielony

Ortografia na naszym forum i co z tego wynika
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 14, 2006, 05:23:58 pm »
Cytat: "Valten"

powiem krUtko przerost treści nad formą :p  :p  :p  :p  :p  :p  :p  :p  :p  :p
:idea:

stary jaka treść? jak ja nie rozumie czasem co ty masz na mysli...
IMP  :O

Offline Demence

Ortografia na naszym forum i co z tego wynika
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 14, 2006, 08:18:25 pm »
a może chodziło mu o przerost formy nad treścią  :?:  ;)

Panowie ja proponuję zakończyć tą dyskusję gdyż jest to tylko czcza gadka, sobie niepotrzebnie psujecie nerwy, chociaż... wiele osób ma z tego ubaw.

Panom najbardziej krzyczącym za pilnym przestrzeganiem ortografii proponuje przejrzeć swoje stare posty.

Prawda, że niektórzy powinni pilniej uważać na to jak piszą, ale zaraz taki wielki rumor o to podnosić?

I tak oto z działu forum "Mordheim" robi się śmietnik różnotematowy ludzi, którzy czasem grywają w ten system. smutne.
)

Offline Wojtek_Krz

Ortografia na naszym forum i co z tego wynika
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 14, 2006, 11:08:22 pm »
Nehan wzywają cię obowiązki!

Offline Drachu

Ortografia na naszym forum i co z tego wynika
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 15, 2006, 12:18:02 am »
Hmmmmm. Zdaję sobie sprawę, że nie jestem, ani nie mam zamiaru uchodzić za ideał w dziedzinie ortografii.

Tym niemniej chciałbym, by użytkownicy byli świadomi - na osoby walące permamentnie kilogram ortografów mam ignore mode: on. Po prostu jeśli czytanie posta boli, to go nie czytam.

JA kapuję, że ktoś może czasami walnąć co jakiś czas straszliwego byka. No rany, zdarza się. Mistrzowi się zdarza, ale czytam co pisze, bo nie przekracza mojego poziomu tolerowalności. Krótko mówiąc - jestem w stanie zrozumieć co pisze, chociaż czasem orografia kuleje. Nie przeszkadza mi zatem.

Zastanawiałem się dlaczego mogę bez problemu czytać notki Mistrza, a Valtena już nie daję rady. Teraz wiem.

Kurde! Nie chodzi o "ó", czy "rz". To co sprawia, ze notek Valtena nie da się czytać to:
- brak interpunkcji
- idea wielkich liter jest mym wrogiem
Krótko mówiąc - Jeśli muszę czytać notkę 2-3 razy, by skumać myśl przewodnią autora, to mi się zwyczajnie nie chce. Figórka, czy figurka - jeden siusiak, wiadomo o co chodzi piszącemu, a to najważniejsze. Zaś ciąg słów pozbawiony podziału na zdania jest niestrawny.

Więc proszę mi nie płakać, że dysortografia, czy dysleksja. Bo na zaczynanie zdań wielką literą nie ma papieru. I na kropki na końcu zdania też nie. Te przypadłości nazywa się lenistwem. Tobie szkoda czasu na wciśnięcie shifta? Mi szkoda na czytanie. Szanuję innych forumowiczów, więc piszę po ludzku.

PS. Nie mam pojęcia czy Valten pisze mądrze, czy nie. Nie czytam od dawna. Widzę, że nie tylko ja.

PPS. Na każdym forum trafiają się tacy użytkownicy. Zawsze jest to ta sama grupa wekowa i zawsze mówią, że nie ich wina bo mają dys+właściwa końcówka. Nie kapuję, "dys" ustępuje w dniu osiemnastych urodzin?
To jest pies Yakuza. Wytresowany, by zabijać innych Yakuza"
Miike Takashi "Gozu"

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Ortografia na naszym forum i co z tego wynika
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 15, 2006, 12:35:22 am »
Cytat: "Drachu"
JA kapuję, że ktoś może czasami walnąć co jakiś czas straszliwego byka. No rany, zdarza się. Mistrzowi się zdarza, ale czytam co pisze, bo nie przekracza mojego poziomu tolerowalności. Krótko mówiąc - jestem w stanie zrozumieć co pisze, chociaż czasem orografia kuleje. Nie przeszkadza mi zatem.

Zastanawiałem się dlaczego mogę bez problemu czytać notki Mistrza, a Valtena już nie daję rady. Teraz wiem.

Kurde! Nie chodzi o "ó", czy "rz". To co sprawia, ze notek Valtena nie da się czytać to:
- brak interpunkcji
- idea wielkich liter jest mym wrogiem
Krótko mówiąc - Jeśli muszę czytać notkę 2-3 razy, by skumać myśl przewodnią autora, to mi się zwyczajnie nie chce. Figórka, czy figurka - jeden siusiak, wiadomo o co chodzi piszącemu, a to najważniejsze. Zaś ciąg słów pozbawiony podziału na zdania jest niestrawny.

I ja się pod tym podpisuję!

Offline MiSiO

Ortografia na naszym forum i co z tego wynika
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 15, 2006, 09:00:58 am »
Cytuj
Naprawde uwazam ze masz problemy z nerwami..


Mogę je mieć jak mnie jeszcze raz obrazisz. Do tej pory nikt nikogo nie obrażał choć mamy inne zdania wynikające z wielu różnic światopoglądowych. Nie mam problemów z nerwami. Po prostu nie lubię jak ktoś, kto czegoś nie robi, tłumaczy się w infantylny sposób.

Jesteś jak trener Janas:

 "Musicie Nas zrozumieć. Tyle czasu gramy razem i jesteśmy poza domem, że mamy prawo do dnia wolnego"... Jego  odp. na pytanie dlaczego, po przegranej z Ekwadorem, się uktywał... Tak samo odpowiadasz na zarzuty dot. twojej pisowni.

Kamil. Czy musisz pisć "jestem szczuty" gdy treść twojego posta sama to sugeruje? Chyba jednak trzeba.

Cytuj
Człowieczyno.. Biedny ułomny chłopczyku


Bruździsz ... ja Cię nie obrażałem. Licz się ze słowami.  Możemy sprawdzić kto jest ułomny. Jest tylko pewnien mały problem. You do not have guts to do it!!! Wyjaśnij mi w jakiej to dziedzinie, związanej z tematem rozmowy,  jestem taki ułomny? Sprawdzimy się. Bardzo chętnie. Chętnie pociągnę ten wątek dalej i zobaczymy czy potrafisz coś więcej niż tylko pisać ...


Dzięki Bogu są tracy użytkownicy jak Miły.

Offline Miły

Ortografia na naszym forum i co z tego wynika
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 15, 2006, 09:24:50 am »
Cytat: "Drachu"
PPS. Na każdym forum trafiają się tacy użytkownicy. Zawsze jest to ta sama grupa wekowa i zawsze mówią, że nie ich wina bo mają dys+właściwa końcówka. Nie kapuję, "dys" ustępuje w dniu osiemnastych urodzin?


Widze ze poniektorzy zaslaniajacy sie dys(n) nie wiedza, ze oprocz tlumaczenia, ze to "choroba" to jest jeszcze jedno tlumaczenie "ulomnosc".

Jesli ktos stara sie pisac poprawnie i zdazy mu sie blad, to jest to zrozumiale i nawet MiSiO  ;) sie do niego nie przyczepi.
Jednak jezeli jakis osobnik pisze wiazanke wyrazow, nie stosujac sie do jakich kolwiek podstawowych zasad pisowni (dla tych ktorzy omineli te lekcje w podstawowce to sa to zasady tj.: ortografia, interpunkcja, budowa zdania itd) i w dodatku pisze na koniec
Cytuj
jak niepodoba ci sie leje na to co piszecie piszcie se dalej postów moich czytac nie musicie

to zastanawiam sie czy dany osobnik ma tyle lat co pisze, czy polskie szkolnictwo tak nisko upadlo.

Osobiscie nie oczekuje od nikogo przepieknej polszczyzny bo sam takiej nie posiadam (tez pare lekcji udalo mnie sie ominac), jednak powinnismy utrzymac forum na jakims poziomie. Oczywiscie niektorym moze nie przeszkadzac post ktory jest ponizej jakich kolwiek norm, ale z drugiej strony sa ludzie ktorych to moze przeszkadzac. Nie oczekuje oczywiscie aby ktos mial pilnowac ludzi jak pisza. Bardziej mnie chodzi o samo korekte i samo krytyke. Ludzie w dobie internetu sa wygodni i nie przejmuja sie poziomem swoich wypowiedzi bo nikt im tego osobiscie nie wytknie. Ale co ten sam osobnik powie jak jego ewentualny potomek kiedys obnazy jego ulomnosc.

Jednak jest to forum o Morheim i postaram sie aby moj nastepny post byl bardziej na temat.
Pozdrawiam
Milosz

Offline Zielony

Ortografia na naszym forum i co z tego wynika
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 15, 2006, 09:35:58 am »
Cytuj
to zastanawiam sie czy dany osobnik ma tyle lat co pisze, czy polskie szkolnictwo tak nisko upadlo.

góra 15... :roll:
IMP  :O

Offline Valten

Ortografia na naszym forum i co z tego wynika
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 15, 2006, 10:56:29 am »
do zielonego i miłego f**k OFF

do moda zamknij ten bzdurny temat
est na świecie prawo i bywa sprawiedliwość <ZoNk>   LoOllL
               ~~~

Offline Motorek

Ortografia na naszym forum i co z tego wynika
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 15, 2006, 12:24:35 pm »
Proponuje dać sobie spokój i nie pisać w tym temacie przez najblizsze 2-3 dni. Jak już wszyscy ochłoną to może wrócimy do normalnej rozmowy bez opluwania się nawzajem.
Pozdro ;)

Offline Miły

Ortografia na naszym forum i co z tego wynika
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 15, 2006, 12:29:47 pm »
Cytuj
do zielonego i miłego f**k OFF

Takiej wylewnej odpowiedzi sie spodziewalem. Ale widze, ze takze wladamy biegle angielskim (a ja tu sie czepiam sie szkolnictwa).

Cytuj
do moda zamknij ten bzdurny temat


Jednak w jednym z moim przedmowca sie zgadzam, w tym temacie chyba juz bylo wszystko powiedziane i powinno sie go zamknac a reszte detali mozna zawsze sobie wytlumaczyc na priva (jak ktos oczywiscie ma cos konstruktywnego do dodania). Jendak ja bym dodal slowo "prosze" to zawsze jest lepiej odbierane.

Pozdrawiam
Milosz