trawa

Autor Wątek: Ortografia na naszym forum i co z tego wynika  (Przeczytany 10575 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MiSiO

Ortografia na naszym forum i co z tego wynika
« dnia: Czerwiec 13, 2006, 08:28:17 am »
DO JASNEJ CHOLERY, LUDZIE!!!!

CZY KTÓRYŚ Z WAS SKOŃCZYŁ CHOĆ KILKA KLAS PODSTAWÓWKI?

JEŚLI TAK, TO POWIEDZCIE MI DLACZEGO TAKIE BŁĘDY ROBICIE?!

G D Z I E JEST MODERATOR? SĄ PEWNE GRANICE... JUŻ NAWET NIE MUSICIE NA FORUM UWAŻAĆ NA TO CZY KTOŚ ROZCZYTA WASZE PISMO. WYSTARCZY N I E PISAĆ "FIGÓRKA", "WIEŻYĆ", "ŻECZ", "BOCHATER".

TO JEST JAKAŚ KPINA!!!!



To woła o pomstę do nieba. Tego się nawet nie da czytać.



p.s.
Ostland ma świetne skille.

Offline Mistrz wałków :)

Ortografia na naszym forum i co z tego wynika
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 13, 2006, 09:58:59 am »
Cytuj
DO JASNEJ CHOLERY, LUDZIE!!!!

CZY KTÓRYŚ Z WAS SKOŃCZYŁ CHOĆ KILKA KLAS PODSTAWÓWKI?

JEŚLI TAK, TO POWIEDZCIE MI DLACZEGO TAKIE BŁĘDY ROBICIE?!

G D Z I E JEST MODERATOR? SĄ PEWNE GRANICE... JUŻ NAWET NIE MUSICIE NA FORUM UWAŻAĆ NA TO CZY KTOŚ ROZCZYTA WASZE PISMO. WYSTARCZY N I E PISAĆ "FIGÓRKA", "WIEŻYĆ", "ŻECZ", "BOCHATER".

TO JEST JAKAŚ KPINA!!!!


Nie podoba sie panu to zawsze jest forum TH.. Tam takich jak ja sie gnebi i poprawia błedy..
Naprawde polecam nie wchodzić bo sobie pan zniszczy nerwy a szkoda było by utracic tak dobrego gracza na turniejach :)

Ps.Juz dzwonie do moderatora aby coś z tym zrobił :) WieŻę ze jak prawdziwy boCHater biorac pod uwage ze jest to gra hobbistyczno- figÓrkowa Żeczowo oceni irozstrzygnie ten spor.
Kamil. (miszczu)

Offline Wojtek_Krz

Ortografia na naszym forum i co z tego wynika
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 13, 2006, 01:17:45 pm »
Ukamieniowac ich!

MiSiO daj spokój, widac błedy charakterystyczne. Tylko dlaczego "bulwersujesz sie" tylko na posta Mistrza a nie przykłądowo Valtena, który( bez urazy) skleja większe kwiatki...

Offline Zielony

Ortografia na naszym forum i co z tego wynika
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 13, 2006, 01:21:13 pm »
Valeten to juz pisać nie umie.. jak czytam jego posty to nie wiem o co chodzi... dlatego nigdy tego nie robie ;) i on chyba chciał zostać modem? buahhaha
IMP  :O

Offline MiSiO

Ortografia na naszym forum i co z tego wynika
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 13, 2006, 02:07:18 pm »
Ja nie tylko na Mistrza "najeżdzam" ... po prostu jego post był najbliżej. to jest uwaga DO OGÓŁU.

Błędy "charakterystyczne" to takie, których najłatwiej... unikać!


Zaraz pojawi się dawno niewidziany mod i upomni mnie, że spamuję ...  :badgrin:

Offline Valten

Ortografia na naszym forum i co z tego wynika
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 13, 2006, 02:07:39 pm »
no to chyba se zrobie testa na dyslekcje i dysgrafie jak to was az tak boli :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
est na świecie prawo i bywa sprawiedliwość <ZoNk>   LoOllL
               ~~~

Offline MiSiO

Ortografia na naszym forum i co z tego wynika
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 13, 2006, 02:12:33 pm »
Ze "zrobieniem testa" możesz nie czekać ani chwili... wyślesz go adminom jak Cię zbanują. Forum ma zasady... i nie ważne czy umiesz pisać czy nie. Mnie to rybka. Drachenfeles, stary mod, też ma dysleksję, a jakoś JEDNEGO błędu na forum NIE ZROBIŁ.

"Chcieć to móc", a "mam papier, że nie umiem pisać" jest zwykłym mydleniem oczu.

Offline Valten

Ortografia na naszym forum i co z tego wynika
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 13, 2006, 02:16:00 pm »
Cytat: "MiSiO"
"Chcieć to móc", a "mam papier, że nie umiem pisać" jest zwykłym mydleniem oczu.



no jasne nie mam co robic tylko mydlic oczy wielce szanownemu gronu BEZBłEDNYCH I NIEOMYLNYCH URZYTKOWNIKóW FORUM
żałosne :badgrin:  :p
est na świecie prawo i bywa sprawiedliwość <ZoNk>   LoOllL
               ~~~

Offline MiSiO

Ortografia na naszym forum i co z tego wynika
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 13, 2006, 02:24:49 pm »
uRZytkownik... Czy wymagany jest jakiś komentarz?

Stary... pojedyńcze byki się trafiają ... może rozróżnijmy małe wpadki od niechlujstwa i braku znajomości podstawowych zasad ortografii. Nie szanujesz innych uczestników forum, którzy muszą zgadywać cóż za znaczenie ma kolejny ciąg znaków zaraz poniżej "użytkownik Mr. V napisał:". Naprawdę ciężko się czyta takie dziwne słowa.

Dzisiaj dostałem kopię przykładowego posta od moda z działu Manga:

Cytuj
Bo tworzenie nowej chistorji to niekturym niesłurzy.


... jakbym czytał niektóre posty NA TYM FORUM.



Nie umiesz pisać ---> włącz Word'a/Open Office'a. Sprawdzi za ciebie. Wykręcanie się dys...blalalal jest smutne.

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Ortografia na naszym forum i co z tego wynika
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 13, 2006, 02:48:44 pm »
Valten - naprawdę, znaczna część Twoich postów nie jest napisana na poziomie komunikatywnym, a porozumiewamy się tym samym językiem. To wygląda tak, jakbyś pisał nie patrząc na klawiaturę i w dodatku miał poprzestawiane literki. O ortografii już nie wspomnę.

Offline Ushabti

Ortografia na naszym forum i co z tego wynika
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 13, 2006, 03:52:06 pm »
Ktoś mi wytłumaczy o której to rozpisce było (rozpiskę mi w łordzie podkreśla :? ), bo się chyba już pogubiłem... nie mogliście tego na PW załatwić? Mnie byki, orty i zlepki liter mniej rażą niż "ciągi zdań nie na temat okeślane jako SPAM". Skoro mod tu zajrzy niech coś z tym zrobi (z tematem mundialu też :P ) To jest kurcze temat o Mordheimie a nie kółko filologiczne!
url=http://www.najmita.net]Serwis społeczności Mordheim[/url]

Offline MiSiO

Ortografia na naszym forum i co z tego wynika
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 13, 2006, 04:24:32 pm »
Nie mogliśmy, bo privy nie działają... w każdym razie do Kamila. Innych nie pisałem ale po reakcji na forum widać, zę też by nie podziałały.

To było o rozpisce Ostlandu.

Temat o żabach czy mordheim.. bez znaczenia. Używamy tego samego języka ojczystego. Przynajmniej większość.

P.S.
ZajRZy, bo zaGlądać? Potocznie znana wymienność G na RZ. Jak widać privów by było a privów. Tak przynajmniej administracja ma co czytać.

Offline Ushabti

Ortografia na naszym forum i co z tego wynika
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 13, 2006, 04:45:49 pm »
Cytat: "Misio"
P.S.
ZajRZy, bo zaGlądać? Potocznie znana wymienność G na RZ. Jak widać privów by było a privów. Tak przynajmniej administracja ma co czytać.

Powiem tak: skoro nie działają privy do modów to powinny działać maile. Jesli chodzi o moje orty to sie ich nie wstydze i przyznaję się do nieznajomości zasad pisowni z lenistwa. Czasem tez mam problemy z odczytaniem cudzych tekstów albo dostrzegam błedy, ale sie tego nie czepiam bo nie odczuwam radości w gnojeniu innych. Jeśli ktoś pisze z błedami to świadczy to o nim, o nikim więcej, więc zostańmy przy tym co moja pisownia świadczy o mnie, reszta myślę, że o swoja pisownie tez dba o tyle o ile może beż zbędnych manewrów między wordem a przeglądarką.

A modów proszę o zrobienie porządku ze spamem raz jeszcze! (niepotrzebnie sie w niego wmieszałem na dodatek)

P.S.
Właśnie zacząłem wysyłać PW do znajomych ... działają ... w czym problem?
url=http://www.najmita.net]Serwis społeczności Mordheim[/url]

Anonymous

  • Gość
Błędy, błędy i jeszcze raz błędy!
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 13, 2006, 04:53:55 pm »
W pełni zgadzam się z użytkownikiem MiSiO!

Niektórych postów, nie tylko w tym dziale, czytać się nie da. Aż dziw mnie bierze, iż wysyłają je nawet dwudziestolatkowie czyli osoby, które ukończyły już swoją ogólną edukację i nie będą przeto więcej miały okazji nauczyć się władać poprawną polszczyzną. Niestety...
Cytat: "Valten"
no to chyba se zrobie testa na dyslekcje i dysgrafie jak to was az tak boli :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Tej wypowiedzi nie ma co oczywiście nawet komentować.
Cytat: "MiSiO"
Stary... pojedyńcze byki się trafiają ... może rozróżnijmy małe wpadki od niechlujstwa i braku znajomości podstawowych zasad ortografii.
Zgadzam się z tą opinią. Zapraszam do działu RPG gdzie często gości Pafnucy. Język, którego używa jest nadzwyczaj przyjemny dla wzroku choć i jemu od czasu do czasu przyzdarza się jakiś mały "ortograf"  :)  .

Swoją drogą, ukłony dla użytkownika MiSiO za
Cytuj
Word'a/Open Office'a
bo w dobrym tonie jest oddzielać obce słowa od polskojęzycznych końcówek deklinacyjnych.

Na koniec, zapraszam wszystkich do założonego przeze mnie wątku pt. Poprawność językowa na forum Nowej Gildii.

Offline MiSiO

Ortografia na naszym forum i co z tego wynika
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 13, 2006, 05:18:27 pm »
Naprawdę nie mogłem się powstrzymać:

Cytuj
Wracajac do temetu (ignorujac co po niektórych krzyakaczy).


1 zdanie PO DŁUGIEJ ROZMOWIE NA TEMAT PISANIA...


Eee... privy zawsze działały od strony technicznej... ich "niedziałanie" polegało na braku efektów po ich wysyłaniu.  :lol:

 

anything