Autor Wątek: Ortografia na naszym forum i co z tego wynika  (Przeczytany 10574 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nazroth

Ortografia na naszym forum i co z tego wynika
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 15, 2006, 12:54:16 pm »
Hahaa! I kto wszczyna budry:P?... Przynajmniej raz w jakiejś knajpianej burdzie ja byłem epizodyczną postacią:) Miło się tak ogląda z boku jak młodzi (czy starzy) się tłuką.

Ja proponuję zejśc z Valtena, Kamila... dać im teraz szansę - rozmowa była długa i wyczerpująca, nie była o Mordheim... chłopcy mają czas na przemyślenie i niech pokażą na co ich stać. Czy sytuacja się nie zmieni, czy może polepszy?... Musimy poczekać, bo teraz to nie ma sensu - po co wkładac kij w mrowisko?...

Toteż apeluję z ambony wszem i wobec nawołując - "kończymy hę?"

I czekamy obserwując uważnie.
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline MiSiO

Ortografia na naszym forum i co z tego wynika
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 15, 2006, 01:36:50 pm »
W takim razie do zobaczenia za w tym temacie za jakieś pół roku :P

Nadzieja, na poprawę na forum, matką głupich :P

Miły. Mało mamy takich rozmówców jak ty :(

Offline KuRaRa

Ortografia na naszym forum i co z tego wynika
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 15, 2006, 01:40:04 pm »
Szanowni Przedmówcy kiedy tak sobie czytam pokolei wszystkie posty w tym temacie mam wrażenie że poziom agresji wzrasta wraz z ich ilościa.

Przeczytałem również cześć postów obu niżej wymienonych panów ( przez których jak mniemam jest ta cała zadyma) i faktycznie w niekórych z nich jest problem z komunikatywnoscią wynikajacy z "literówek" :D
Jednak gościłem juz na kilku innych forach i nigdzie nikt nie robił z tego aż takiego wielkiego problemu .
    Dodam ponad to że z wpisów wynika że stale wypowiada sie tu około 10 osób a to dość mało ,wiec po co jeszcze takie sztuczne problemy sami sobie stwarzacie.
Mnie interesuje tylko treść a nie to czy firÓrka i boHater są poprwanie napisani ,a nawet jeśli mam problem z rozszyfrowaniem to poświece temu chwilke z czystej ciekawości i pozgaduje "co autor miał na myśli"


Wiecie większy problem ,jeśli chciał bym sie czepiać, widział bym w waszym ( wam tylko znamym ) slangu i anglikanizacji wypowiedzi.

Czemu zamiast Ekwipunek urzywacie equipment(bądź eq)  a zamiast polskich nazw jednostek angielskie  itd. to dopiero jest  snobizm i brak kultóry wobec przypadkowych lub nowych urzytkowników forum   :cry:

Offline MiSiO

Ortografia na naszym forum i co z tego wynika
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 15, 2006, 02:25:26 pm »
Equipment? Ktoś tak pisze? ... ile to zachodu :P

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Ortografia na naszym forum i co z tego wynika
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 15, 2006, 02:37:50 pm »
Cytat: "KuRaRa"
to dopiero jest  snobizm i brak kultóry wobec przypadkowych lub nowych urzytkowników forum   :cry:

 

Offline KuRaRa

Ortografia na naszym forum i co z tego wynika
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 15, 2006, 02:43:00 pm »
Cytat: "Musley"
Cytat: "KuRaRa"
to dopiero jest  snobizm i brak kultóry wobec przypadkowych lub nowych urzytkowników forum   :cry:

 



 :oops:  :oops:  :oops:  :oops:

ban dla mnie za to :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:  :p  :p  :p  :p  :p  :p  :p  :p

Offline MiSiO

Ortografia na naszym forum i co z tego wynika
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 15, 2006, 04:24:07 pm »
... już nie chciałem nic mówić ...

Offline Motorek

Ortografia na naszym forum i co z tego wynika
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 15, 2006, 05:36:34 pm »
Cytat: "Musley"

 
Dobre a masz takie z czerwoną :badgrin: Jak mnie ktoś wkurzy to mu dam żółty albo czerwony kartonik;p
Pozdro ;)

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Ortografia na naszym forum i co z tego wynika
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 15, 2006, 06:00:32 pm »

Offline Motorek

Ortografia na naszym forum i co z tego wynika
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 15, 2006, 06:25:49 pm »
Dzięki MusleyJuż mi się to podoba
Pozdro

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Ortografia na naszym forum i co z tego wynika
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 15, 2006, 06:39:52 pm »
Stworzyłem potwora! :shock:

Offline Demence

Ortografia na naszym forum i co z tego wynika
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 15, 2006, 09:07:46 pm »
fajowe te emoty :D
)

Offline MiSiO

Ortografia na naszym forum i co z tego wynika
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 16, 2006, 09:21:23 am »
Nawet, co widać, w takim temacie jak ten,da się spamować ... widać nadszedł czas jego zamknięcia.

Offline nahar

Ortografia na naszym forum i co z tego wynika
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 16, 2006, 11:01:10 am »
Ponownie wracamy do starej śpiewki - Kamil ni elubi Misia, Miso nie lubi Kamila więc się powyżywają na NG.

Wyjeżdzam na weekend na wieś (właściwie jestem w Krakowie tylko na kilka godzin) jak wrócę a Wy się nie opamiętacie to Was pobanuje.

Adresuję tę wywpowiedz do userów:

MiSiO
Miszcz Wałków
Valten - bardzo proszę bez przekleństw.

Co do polskich znaków - ok zmiana, Ci co chcą ich używają Ci co nie chcą/nie mogą nie używają.

W tym momencie już odeszliśmy (lub raczej odeszliście) od meritum sporu a w niewybredny sposób naskakujecie na siebie.

Forum nie jest miejscem na tego typu wrzaski i krzyki oraz wyzywanie się i wypominanie sobie czegokolwiek.
paweł

 

anything