Autor Wątek: IF czy nie IF  (Przeczytany 1503 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mućka

IF czy nie IF
« dnia: Czerwiec 05, 2006, 05:59:57 pm »
Pytanie:

Mój arcymag ma książke Book of heoth, umożliwia ona że na każdym dublecie jest IF. Załórzmy że żucam komete Casandory która wychodzi na 11 +, żucam ją na 4 kostkach i mi wypadają następujące liczby : 3,3,2,1 czyli po dodaniu 9, na żucenie tego czaru wymagany ejst wynik 11 ale przeciez żuciłem dzięki mojemu przedmiotowi IF'a bo żuciłem dwie 3. Według zasady IF czar został rzucony z wielką mocą.

Tak więc wyszedł ten czar czy nie? Rzucilem IF'a a nie przekroczylem 11 ....

Co się wtedy liczy??

Offline M|ke

IF czy nie IF
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 05, 2006, 06:30:02 pm »
IF tylko nie pozwala na dispelowanie czaru, nie gwarantuje wyjscia czaru  :roll:
...kółko super wyjebanych pod niebiosa snobów(patrz Bastion)..."
Czesc jestem Michal! Mam 18 lat ja w przeciwienstwie do innych jestem po prostu wyjebany pod niebiosa, a moj snobizm przejawia sie tym ze uzywam niestandardowych smile'ow : X

Offline Zox

IF czy nie IF
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 05, 2006, 08:34:43 pm »
Cytat: "M|ke"
IF tylko nie pozwala na dispelowanie czaru, nie gwarantuje wyjscia czaru  :roll:


Gdzie jest tak napisane?
quote="Bartez"]był bardzo wulgarny, pisał w podpisie moje zdanie "A ja mam na vavku Mangekyou Sharingana" który miał Itachi"; pawłow także powinien dostac choćby ostrzeżenie za tego "penisa" na avku[/quote]

Shino

  • Gość
IF czy nie IF
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 05, 2006, 08:41:56 pm »
w opisie ksiazki.. inne czary maja trudnosc =< od minimalnego wyniku IF..

Offline cielaq

Re: IF czy nie IF
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 06, 2006, 08:20:50 am »
Cytat: "Mućka"
żucam;  żucam; żucenie; żuciłem; żuciłem; rzucony Rzucilem
A nie mogłeś tak od początku pisać poprawnie? ;)
Sprawiedliwość? Kto szuka sprawiedliwości? Zaprowadzimy naszą własną sprawiedliwość - zwyciężając lub ginąc."

"If I advance, follow me! If I fall back, kill me! If I die, avenge me!"

Offline High Elf

IF czy nie IF
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 06, 2006, 02:02:36 pm »
Cytat: "Shino"
w opisie ksiazki.. inne czary maja trudnosc =< od minimalnego wyniku IF..


A dokładniej:
Any spell cast by the mage with this book will be cast with Irrestible Force on any successful casting roll which includes any double, except a Miscast.
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)