Autor Wątek: O Rei  (Przeczytany 128742 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Faith

O Rei
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 15, 2006, 12:54:12 pm »
Bo to było jej celem miała służyć komendantowi
img]http://img171.imageshack.us/img171/3261/bannerstopthemadnessgn4pe2.jpg[/img]

Offline Ktoś

O Rei
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 15, 2006, 12:57:15 pm »
heh to troche dziwne wiem ze była klonem ale miała przecież  swoją osobowość ja interesowałbym się innymi sprawami a on anic praktycznie nie mówiła i tylko walczyła jak robot ... pozdro
ztuka jest żyć, a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy...

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
O Rei
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 15, 2006, 01:00:50 pm »
Cytuj
Ontycznie Rei jest aniołem. Funkcjonalnie nim nie jest.

Rei jest funkcjonalnym aniołem. Siedemnastym. Nie zauważyłeś, że nigdy nie było drugiego anioła? Wszystkie miały numerację przesuniętą o jeden. To Rei była tym siedemnastym aniołem ze Zwoju.

Cytuj
Poza tym tylko Rei II kiedykolwiek pilotowała Evę, więc żadna inna nie musiała się uczyć pilotażu.

Rei III umiała się synchronizować na tym samym poziomie, co Rei II. Było w odcinku 24.

Cytuj
Rozumiem, a tak wogóle to dlaczego ona była taka zamknięta w sobie mało mówna i praktycznie nie angażowała się w nic prócz walki??

Bo wychowywał ją Gendo. Ty też byłbyś taki, gdyby Cię wychowywał Gendo :). Poza tym przeżyła własną śmierć, co odbiło się na jej psychice.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline Dreadorus Maximus

O Rei
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 15, 2006, 01:02:43 pm »
Rei I była bardziej gadatliwa. Chodzi tu o wychowanie, Pierwszą Rei Gendo trzymał blisko, traktował jak córkę. Druga mieszka w ruderze, ogólnie cały czas nic tylko testy itp. Nie ma z kim rozmawiać, więc się tego nie nauczyła.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Ktoś

O Rei
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 15, 2006, 01:05:33 pm »
no ale skoro Rei III potrafiła się synchronizowac to Rei II powinna być identyczna jak Rei I powinna być tak samo gadatliwa
no chyba że każda miała własny umysł i osobowość.... pozdro
ztuka jest żyć, a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy...

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
O Rei
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 15, 2006, 01:46:55 pm »
Każda Rei zachowuje wspomnienia poprzedniej.

Cytuj
no chyba że każda miała własny umysł i osobowość....

Właśnie tak jest.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline Ktoś

O Rei
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 15, 2006, 01:59:07 pm »
No fakt, ale dlaczego powiedzmy rei II byla tak mało mówna skoro poprzednia byla bardziej wygadana ???
ztuka jest żyć, a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy...

Offline Ryba

O Rei
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 15, 2006, 03:34:01 pm »
Masz odpowiedź na górze. Bo Gendo więcej z Rei I rozmawiał. A z Rei II nie. No i tak z prawie z nikim nie rozmawiała.

Offline Frey Ikari

O Rei
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 15, 2006, 09:34:43 pm »
Cytuj
Rei I była bardziej gadatliwa.

Bardziej gadatliwa... :lol:  a to dobre... :lol:  Jestem ciekaw na podstawie czego tak uważacie...
Dla mnie Rei jest osobą samodzielną, posiadającą umysł oraz uczucia. Czasami mam wrażenie że traktujecie ją jak przedmiot... :?

Offline Ktoś

O Rei
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 15, 2006, 10:12:13 pm »
Nietrakute jej jak przedmiot pozatym przypomnij sobie przezco została uduszona wdała się w rozmowę z twórczynią MAGI nazwała ją staruchą itD mówiła że tak nazywa ją Gendo zazwyczaj rei nie mówi o takich żeczach wogóle nic praktycznie nie mówi a tro że ma własną osobowośc dokładnie widać po  samym sposobie zachowywania się... pozdro



pisze trochę nieskładnie gdyż nie pamiętam jak nazywała się ta kobioeta twórczyni Magi
ztuka jest żyć, a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy...

Offline Ryba

O Rei
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 16, 2006, 06:57:19 am »
Cytat: "Ktoś"

pisze trochę nieskładnie gdyż nie pamiętam jak nazywała się ta kobioeta twórczyni Magi


Naoko Akagi.

Edit: Jeszcze śpię Szmati

Offline Szmati

O Rei
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 16, 2006, 09:10:32 am »
Naoko Akagi chyba... (Ritsuko to jej córka, chyba że nie zrozumiałem co masz na myśli) ;)

Offline Dreadorus Maximus

O Rei
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 16, 2006, 09:50:34 am »
Akagi Naoko :)

Ja Rei traktuję jak przedmiot, zgodnie ze słowami 25 odcinka ;)

Nie mów, Frey, że nie widzisz różnic w zachowaniu Rei I i II, wyobrażasz sobie Rei II mówiącą w ten sposób do kogokolwiek, jak Rei I do Naoko? Rei II odpowiedziała by pytaniem, tamta przeprowadza słowny atak, wprowadziła nowe kwestie do rozmowy i w ogóle.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Faith

O Rei
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 16, 2006, 09:52:51 am »
Dlaczego kazda Rei była inna przecież to to samo ciało i ta sama dusza??
O ile sie nie myle to wspomnienia zachowuje
img]http://img171.imageshack.us/img171/3261/bannerstopthemadnessgn4pe2.jpg[/img]

Offline Ktoś

O Rei
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 16, 2006, 10:35:05 am »
Wspomnienia zachowuje ale świat w jakim żyje także wpływa na charakter tak samo jak u normalnego człowieka nie wydaje mi sie że byłbym tak samo rozmowny jak teraz gdybym wychował się w pustym  zelaznym pokoju z łóżkiem i szafkąxD... pozdro


A co powiecie o tym że widać duszę rei w czasi egdy kendo strzelił w Akagi w endzie gdy chciała zniszczyć magi powiedziała kłamca, gendo strzelił zaczeła spadać w dół do lcl i zauwarzyła latającą świetlistą postać podobną do rei moze mi ktoś to wytłumaczyc co to było??
ztuka jest żyć, a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy...

 

anything