Autor Wątek: O Rei  (Przeczytany 128763 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szmati

O Rei
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 16, 2006, 06:12:18 pm »
No ale niby dlaczego??? poza tym jesli zgniotla mu okulary to chyba nie chciala

Offline Ryba

O Rei
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 16, 2006, 06:14:16 pm »
Ale co dlaczego?? Nie chciała być jego lalką bo miała dosyć wykonywania jego rozkazów, i chciała dać władzę Shinowi nad HCP.

Offline Szmati

O Rei
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 16, 2006, 06:18:36 pm »
Nieważne, źle przeczytałem twojego posta i nie zauważyłem tam "nie" (czytanie ze zrozumieniem sie kłania...) :o

Offline Frey Ikari

O Rei
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 16, 2006, 07:37:49 pm »
Cytuj
Nietrakute jej jak przedmiot pozatym przypomnij sobie przezco została uduszona wdała się w rozmowę z twórczynią MAGI nazwała ją staruchą itD mówiła że tak nazywa ją Gendo zazwyczaj rei nie mówi o takich żeczach wogóle nic praktycznie nie mówi

Cytuj
Nie mów, Frey, że nie widzisz różnic w zachowaniu Rei I i II, wyobrażasz sobie Rei II mówiącą w ten sposób do kogokolwiek, jak Rei I do Naoko

Oooo tak, to żeczywiście jest dowod na gadatliowść Rei... Jedna wypowiedź i od razu gadatliwa?! Poza tym mam wątpliowaści co do tego czy Rei się faktycznie zgubiła... Mnie to raczej wyglądało na prowokację. Mam taką teorie że Rei została wysłana do Naoko by ją sprowokować do błędu ktory by pozwolił ją usunąć. Myśle że Gendo posłał Rei gdyż chciał się pozbyć Naoko ktora nie była już mu potrzebna. Ten uśmieszek Rei by na to wskazywał...

Offline Szmati

O Rei
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 17, 2006, 03:15:19 pm »
A ja nie wiem dlaczego w pierwszym odcinku Shin widzi Rei przez moment na ulicy miasta. O co chodz??

Offline yroshiku_aoyama

O Rei
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 17, 2006, 05:01:35 pm »
Cytat: "Szmati"
A ja nie wiem dlaczego w pierwszym odcinku Shin widzi Rei przez moment na ulicy miasta. O co chodz??


Moim zdaniem miało to oznaczać nadchodzącą śmierć Shinjiego, lecz wymieniona została zatrzymana przez uratowanie Shinjiego przez Misato.

Sugerowane zdanie opieram na wydarzeniach z Enda ponieważ tuż przed każdą śmiercią to ona pojawiała się umierajacemu.
een a long road to follow
been there and gone tomorrow
without saying goodbye to yesterday
are the memories I hold still valid?
or have the tears deluded them?
maybe this time tomorrow
the rain will cease to follow

Offline Follow Me

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hope dies as the last one
O Rei
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwiec 17, 2006, 06:17:20 pm »
Cytat: "yroshiku_aoyama"
Cytat: "Szmati"
A ja nie wiem dlaczego w pierwszym odcinku Shin widzi Rei przez moment na ulicy miasta. O co chodz??


Moim zdaniem miało to oznaczać nadchodzącą śmierć Shinjiego, lecz wymieniona została zatrzymana przez uratowanie Shinjiego przez Misato.

Sugerowane zdanie opieram na wydarzeniach z Enda ponieważ tuż przed każdą śmiercią to ona pojawiała się umierajacemu.


Jakbyś nie zauważył to tylko podczas HCP przed umierającymi ludźmi pojawia się Rei.
Lead Me,
Follow Me,
Or get the F$%^k out of my way !

Offline Ryba

O Rei
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 17, 2006, 06:36:13 pm »
Ktoś najprawdopodobniej rzucił Anty ATF  - był to chyba Anioł. Poczekajcie na Dreada bo to jego teoria i nie pamiętam jej dokładnie.  :?

Offline Dreadorus Maximus

O Rei
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 18, 2006, 10:56:08 am »
W 23 odcinku jest mowa o tym, że to Fuyutsuki stworzył Rei. Poza tym to on jest biologiem i w ogóle.

Zaś Rei pojawia się, gdy człowiek "oberwie" polem Anty AT. Widać to w Endzie - ludzie widzą Rei, zanim się rozpłyną, a rozpłynięcie jest spowodowane rozerwaniem AT człowieka. W momencie śmierci rozrywa się pole i dlatego widać Rei.

W 1 odcinku Shinji widzi Rei na moment przed "falą uderzeniową", zobaczcie sobie.

Acha, to musi być AAT Lilith.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Szmati

O Rei
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwiec 18, 2006, 12:57:25 pm »
Ale skąd pole AAT Lilith?

Offline Dreadorus Maximus

O Rei
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwiec 18, 2006, 02:50:48 pm »
Prawdopodobnie Lilith przeczuła moment w którym rozpoczęły się czasy przewidziane w DSS, czyli pojawienie się aniołów. Taka moja koncepcja.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Frey Ikari

O Rei
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwiec 18, 2006, 10:44:50 pm »
Cytuj
A ja nie wiem dlaczego w pierwszym odcinku Shin widzi Rei przez moment na ulicy miasta. O co chodz??

Myślę że Rei ukazuje się zawsze momencie przemian... Daltego Shinji widzi ją w pierwszym odcinku, gdyż od tego mmoentu w jego życiu wszystko się zmienia tak samo jak dla ludzkości. Podobnie jest w ostatniej scenie Enda. Pojawienie się Rei w tych momentach jest zapowiedzią zmian. Objawia sie ona tylko Shinjiemu więc możliwe że symbolizuje momenty w ktorych Shinji musi podjąć decyzję ktora zaważy na jego dalszych losach.

Offline yroshiku_aoyama

O Rei
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwiec 19, 2006, 10:37:39 am »
Cytat: "Follow Me"

Jakbyś nie zauważył to tylko podczas HCP przed umierającymi ludźmi pojawia się Rei.



Tak zauważyłem, jednak te wydarzenia są ze sobą powiązane i pokrywają się ze sobą.

Czyżbyś nie zauważył?!
een a long road to follow
been there and gone tomorrow
without saying goodbye to yesterday
are the memories I hold still valid?
or have the tears deluded them?
maybe this time tomorrow
the rain will cease to follow

Offline Frey Ikari

O Rei
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwiec 19, 2006, 10:20:31 pm »
Cytuj
Follow Me napisał:

Jakbyś nie zauważył to tylko podczas HCP przed umierającymi ludźmi pojawia się Rei.



Tak zauważyłem, jednak te wydarzenia są ze sobą powiązane i pokrywają się ze sobą.

Czyżbyś nie zauważył?!

Jakoś też nie widzę związku... A czemu pojawiła się na początku Shinjiemu pisałem wyżej. Czy tak trudno przecztytać ten post?!

Offline Dreadorus Maximus

O Rei
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwiec 23, 2006, 12:57:12 pm »
Nawet, jeśli Rei pojawia się w momencie przemian, to tylko symblicznie lub kompozycyjnie, nie zaś treściowo. My tu mówimy o treści.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.