Autor Wątek: O Rei  (Przeczytany 128768 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Losiu888

O Rei
« Odpowiedź #90 dnia: Czerwiec 25, 2006, 03:37:18 pm »
Cytuj
Dummy plugi są lepsze od żywych pilotów, bo nie mają duszy. Zawsze jak się taki rozpuści, to nic się nie stanie. Poza tym wielką zaletą dummy plugów jest to, że nie mają dylematów moralnych. Shinji nie chciał walczyć z Bardielem, Asuka chciała do mamy, Rei popełniła samobójstwo niszcząc swoją Evę... a takie Evy Series szły ławą do przodu, nie zastanawiając się nad sensem życia - to jest najlepszy żołnierz.

No dobra, tylko po co rozpoczeto prace nad technologia Dummy skoro Evy nie mialy byc uzyane w walce??!!
ut my hands was made strong,
by the hand of the Almighty

Offline Dreadorus Maximus

O Rei
« Odpowiedź #91 dnia: Czerwiec 25, 2006, 03:58:26 pm »
Echh...

Wykorzystanie Evangelionów do walki jest wtórne w stosunku do innych, wyższych celów. nie znaczy to, że Eva nie jest do walki.
Chodzi mi o ukaqzanie, że nie jest to
robot bojowy używany do wyższych celów
tylko
istota stworzona do wyższych celów uzywana jako robot bojowy

Ale o Evach jest inny temat, jak coś, to tam się przenosimy.

Cytuj
współpraca Fuyutsukiego z Gendou zaczęła się w 2003

A Rei powstała około 2010 roku.

Teraz pytanie, skąd po sześciu latach wytrzasnęli ciało Yui, żeby je sklonować w kopiach iluśtam?

A co do encyklopedii Kawaii, to ta definicja jest niewłaściwa.
Ale to nie temat na to, poszukam odpowiedniejszego.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Losiu888

O Rei
« Odpowiedź #92 dnia: Czerwiec 25, 2006, 04:41:18 pm »
Eeee.... jakie cialo?! przeciez cialo Yui uleglo rozpuszczeniu, o ile sie nie myle...
i wydaje mi sie ze probke DNA pobrano pozniej wlasnie z lcl
ut my hands was made strong,
by the hand of the Almighty

Offline Dreadorus Maximus

O Rei
« Odpowiedź #93 dnia: Czerwiec 25, 2006, 05:04:05 pm »
Pytanie było retoryczne, bo faktycznie ciała już nie ma.

A tak btw, to gdy Shin się rozpuścił, to nie było mowy o jego DNA, tylko o "life components", a także, że jego dusza też tam jest. Yui nie udało się odtworzyć, więc nie może też być mowy o pozyskaniu ciała z lcl'u po eksperymencie.
Zamiana w lcl to coś więcej, niż tylko "rozpuszczenie się", jak cukier w wodzie. Nie da się wydestylować resztek Shina czy Yui z lcl'u, jeśli o to Ci chodzi.

Rei ma 14 lat, nic nie wskazuje na to, by rozwijała się szybciej/wolniej od innych. Nieoficjalna data jej urodzin to 30 marca 2001, co do oficjalnej, to tylko wiadomo, że 2001 rok.

Chcecie dodawać dodatkową teorię, że Rei rozwija się inaczej, niż inni?
Pan Ockham się kłania.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Radagajs

O Rei
« Odpowiedź #94 dnia: Czerwiec 25, 2006, 07:47:25 pm »
Cytat: "Dreadorus Maximus"
A tak btw, to gdy Shin się rozpuścił, to nie było mowy o jego DNA, tylko o "life components", a także, że jego dusza też tam jest.


A po co komu mogło być wówczas jego DNA?

Offline Dreadorus Maximus

O Rei
« Odpowiedź #95 dnia: Czerwiec 25, 2006, 08:19:04 pm »
Przypadek Shina był analogiczny do przypadku Yui (użyto nawet tego samego planu do ratowania), a Losiu888 mówił, że DNA Yui wydobyto z plugu, z lcl po wypadku. Jak nie ma u Shina, to czemu miałby być u Yui - ot, takie wnioskowanie.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Frey Ikari

O Rei
« Odpowiedź #96 dnia: Lipiec 01, 2006, 10:19:40 pm »
Zauważyliście że Rei jest chyba jedyną osobą ktora nigdy nie działała egoistycznie?? W mandze i grze 2nd jest już co prawda troszkę inaczej ale dzięki temu lubie Rei w tych produkcjach... ;)

Offline Narethin

O Rei
« Odpowiedź #97 dnia: Lipiec 01, 2006, 10:54:15 pm »
No cóż została przez różne czynniki odczłowieczona. Zaś jest sposób bycia polega w większości na wykonaniu rozkazów bez większego szemrania. Ja lubię także wyszukiwać u niej na siłę pewnej dozy szlachetności  :lol:
img]http://img116.imageshack.us/img116/8554/untitled2nuo1.png[/img]

Offline Dreadorus Maximus

O Rei
« Odpowiedź #98 dnia: Lipiec 01, 2006, 10:56:59 pm »
Nie działa egoistycznie? A czemu się wysadziła w 23 odcinku? Nie mówcie mi, że dla Shinjiego, bo wtedy to ona chciała odeń uciec (że w sensie nie chciała się z nim jednoczyć).
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Follow Me

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hope dies as the last one
O Rei
« Odpowiedź #99 dnia: Lipiec 01, 2006, 11:42:54 pm »
Cytat: "Dreadorus Maximus"
Nie działa egoistycznie? A czemu się wysadziła w 23 odcinku? Nie mówcie mi, że dla Shinjiego, bo wtedy to ona chciała odeń uciec (że w sensie nie chciała się z nim jednoczyć).


Bynjamniej to nie było egoistyczne.Czyli że co wysadziła się ot tak o? No nie wiem wg,mnie chciała chronic Shinjiego.A w końcu jak to mówiła niejednokrotnie :"Jesli zgine to zostane zastąpiona".
Lead Me,
Follow Me,
Or get the F$%^k out of my way !

Offline Frey Ikari

O Rei
« Odpowiedź #100 dnia: Lipiec 02, 2006, 07:16:18 pm »
Cytuj
Nie działa egoistycznie? A czemu się wysadziła w 23 odcinku? Nie mówcie mi, że dla Shinjiego, bo wtedy to ona chciała odeń uciec (że w sensie nie chciała się z nim jednoczyć).
Cytuj
Bynjamniej to nie było egoistyczne.Czyli że co wysadziła się ot tak o? No nie wiem wg,mnie chciała chronic Shinjiego.A w końcu jak to mówiła niejednokrotnie :"Jesli zgine to zostane zastąpiona".

Tak, zgadzam się z tym, ale mam jeszcze paręinnych teari na ten temat. Postąpiła szlachetnie, poświęcając sie dla Shinjiego. Swego czasu Dread też stoczyliśmy batalię o ten fragment W_Temacie_Ktorego_Nie_Ma_A_Ktory_By ł. ;)

Offline Dreadorus Maximus

O Rei
« Odpowiedź #101 dnia: Lipiec 02, 2006, 08:17:20 pm »
Ale tematu_który_był_a_go_nie_ma już nie ma, choć kiedyś był ;)

Wskaż mi, który element wskazuje na cheć ocalenia Shina w tej scenie.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Frey Ikari

O Rei
« Odpowiedź #102 dnia: Lipiec 03, 2006, 10:05:50 pm »
Według mnie była to właśnie ta scena gdy się wysadza. Gdyby tego nie zrobiła to można by stwierdzić że Shinjiego by już nie było pośrod żywych...

Offline Dreadorus Maximus

O Rei
« Odpowiedź #103 dnia: Lipiec 04, 2006, 01:02:52 pm »
Cytuj
Według mnie była to właśnie ta scena gdy się wysadza.

Taaa, a ten gościu, którego widzi na chwile przed eksplozją, to Shinji za 30 lat :lol:  Ręce i nogi odpadają po prostu.

Spójż raz jeszcze na tę scenę. Co się dzieje? Aniołek "łączy" się z Rei, a potem dobiera się do Shinjiego. Rei mówi wtedy, że nie chce być jednym z Shinjim i odwraca pole, by schwytać anioła. Anioł jest już w pułapce, Rei nie musi robić więcej, może się spokojnie katapultować, bo wyciągnięcie pluga nie powoduje zniknięcia pola AT Evy (vide 3 odcinek). Rei jednak mówi, że jeśli się katapultuje, to pole AT zniknie. Wiesz już o czyje pole At chodzi? O jej pole. Zniknie jej pole AT i stanie się jednością z Shinjim. Chciałbyś? Ja nie. Też bym się wysadził.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Szmati

O Rei
« Odpowiedź #104 dnia: Lipiec 04, 2006, 09:04:23 pm »
Ale Rei mowi tez "to moj wlasny umysl ktory chce zjednoczyc sie z Shinjim", czy cos w tym stylu.

A czym w zasadzie jest Rei. Czlowiekiem, aniolem??? Przeciez Kaworu mowi Rei ze jest taka sama jak on, a on byl 17 aniolem. A tak wogole to co robi Rei w Terminal Dogma w 24 odcinku?[/list]

 

anything