Gildia Mangi i Anime (www.manga.gildia.pl) > Forum Mangi i Anime

konwent

(1/9) > >>

szmergiell:
Czy przyjechał(a)byś na konwent organizowany w Inowrocławiu?
Woj. kujawsko-pomorskie. Jakieś 35-40 km od Bydgoszczy.
Orientacyjny termin październik/listopad. Czas trwania - weekend.
Cena jakieś 20-25 złotych.
Piszcie co o tym sądzicie!

Kik:
a skąd mam niby wiedzieć czy bym przyjechał jak nawet nie znam planu imprezy i nie wiem czy to co będzie tam prezentowane mnie zainteresuje? przecież nie będę jechał i wydawał 60-70zł(trzeba jeszcze pociąg doliczyć)
w ciemno...

szmergiell:

--- Cytat: "Kik" ---a skąd mam niby wiedzieć czy bym przyjechał jak nawet nie znam planu imprezy i nie wiem czy to co będzie tam prezentowane mnie zainteresuje? przecież nie będę jechał i wydawał 60-70zł(trzeba jeszcze pociąg doliczyć)
w ciemno...
--- Koniec cytatu ---


Plan - to co zwykle. Troche klasyki, hentai tez sie pewnie znajdzie.
Na pewno beda konkursy.
Ale glownie chodzi mi o to, czy przyjechalibyscie, kiedy plan przypasilby wam.

P.S. Skladajcie propozycje na idealny plan konwentu :)

[Marzenia sie spelniaaaajaaaaa :) "fiu, fiu"]

Kik:
nie da się niestety ustalić planu idealnego...wiesz...ja najchętniej napiłbym się paru piwek(tu na drodze najczęściej staje organizacja), pogadał ze znajomymi, pośpiewał karaoke, ewentualnie coś oglądnął...coś dobrego(i tu jest najważniejszy problem...to co dla mnie jest dobre nie musi wcale być dobre dla innych)...może jeszcze jakieś ciekawe night session(w nocy jest najlepszy klimat w końcu)...

szmergiell:

--- Cytat: "Kik" ---ewentualnie coś oglądnął...coś dobrego(i tu jest najważniejszy problem...to co dla mnie jest dobre nie musi wcale być dobre dla innych)...
--- Koniec cytatu ---

Zawsze mozna zrobic cos w stylu Slaughter Room a'la reANIMation, co nie? :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej