trawa

Autor Wątek: O Asuce  (Przeczytany 75975 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ryba

O Asuce
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 16, 2006, 03:50:45 pm »
Cytat: "Szmati"
z tą rozciętą na pół to było tak że Asuka nie "dokończyła" cięcia i widać jak sie póżniej reaktywują to jedna jest tak rozpłatana od szyi w dół...


Nie o tą chodzi. Ta co jest przecięta w poziomie w połowie.

Offline Szmati

O Asuce
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 16, 2006, 04:00:45 pm »
A rzeczywiście o tej zapomniałem :P No to ciekawe jak one sie posklejały !? :D

Offline Ktoś

O Asuce
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 16, 2006, 05:59:38 pm »
Być może regenerowały tylko najpotrzebniejsze funkcje aby mogły funkcjonować, no ale to tylko teoria.... pozdro
ztuka jest żyć, a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy...

Offline Ryba

O Asuce
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 16, 2006, 06:05:40 pm »
To wiadomo. Ale co sam tułów Evy chodził?? Zombiiiiii  :badgrin:

Offline Szmati

O Asuce
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 16, 2006, 06:08:18 pm »
No ale zeby pół ciała odrosło to troche przesada. bo wczasie walki Asuka rozwala dwie Evy na pół a pozniej są juz całe...

Offline Ryba

O Asuce
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 16, 2006, 06:12:14 pm »
Być może jakaś z seryjnych pomogła drugiej i włożyła na nią ten tułów co odpadł  :lol:  :lol:
Ale tak na serio to myśle, że to może być tak jak z ręką 01 w 19 odcinku. Tylko sam tułów się przyciągnął??

Offline Devik Crazystar

O Asuce
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 16, 2006, 06:54:25 pm »
Przypuszczam, że zwyczajnie pół ciała odrosło. Asuka nieźle zmasakrowała Series:
1 - praktycznie urwana i rozerwana głowa i ciało rozerwane tak, że wylały się bebechy
2 - jej się poszczęściło, jedynie prog knife wbity w głowę
3 - ucięta ręka, też prawie oderwana głowa - jest cała, ale sobie "dynda"
4 - głowa przcięta wdłuż na pół, trochę też się wcięła dalej w ciało
5 - przecięta wszerz na dwie części
6 - ucięta noga - w pokazanej części walki więcej nie ma, ale można przypuszczać, że ją dobiła, kiedy już poradziła sobie z 7 (to ta, o której pisałem, że można się kłócić)
7 - głowa naszpikowana kolcami
8 - wygląda na to, że też ma poważnie uszkodzoną głowę, no i dziura w piersi
9 - rozerwana pierś

Potem pokazane jest tylko 6 wstających Ev:
I - nie wiem która, widać tylko głowę, lekko uszkodzona, chyba powybijane zęby (może 6)
II i III - II ma ranę w piersi, III niewyraźna w tle (leżą koło siebie, więc może 8 i 9)
IV - to akurat pewniak, numer 7
V - też pewniak, 2
VI - myślę, że z dużym prawdopodobieństwem można mówić o 4

Nie widać więc, prawdopodobnie 1 (to akurat praktycznie na pewno), 3 i 5. Czyli dwóch najciekawszym (1, 5) do regeneracji.

Potem jeszcze widać, jak się szykują do lotu. Jedna wyraźnie nie ma ręki, aczkolwiek głowę ma już w porządku. Potem jeszcze jest piękne, rodzinne zdjęcie, gdzie widzimy numer 7 i cztery Series z całkowicie zdrowymi główkami, a tylko 3 nie miały uszkodzonej głowy. Potem, kiedy przebijają się włóczniami, widać, że kilka jest jeszcze lekko uszkodzonych, ale w żadnym razie nie widać jakiejś bez nogi, tudzież całej dolnej części ciała.
IMO zregenerowały się na tyle, ile było trzeba.

Offline Dreadorus Maximus

O Asuce
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 18, 2006, 03:13:44 pm »
Odrosnąć nie mogło to, bo Evy Series trzymają się kupy na polu AT. Nie mają takiej zdolności regeneracji, jak 01.

Asuka rozwaliła wszystkie Evy i nie ma co się kłócić. Sama mówi, że rozwala ostatnią Serieskę, więc nawet, jeśli nie pokazali wszystkich, to wiemy, że pokonała 9 Evangelionów.

Swoją drogą, dziewięć Ev pokonać w jednej walce? Naprawdę trzeba być wypaśnikiem.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Nikolas

O Asuce
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 18, 2006, 06:06:18 pm »
Cytuj
Nie mają takiej zdolności regeneracji, jak 01.


gdzieś przeczytałem w internecie ( nie pamiętam gdzie) że series były budowane na wzór 01, i także tyczy się to zdolność do regeneracji


Cytuj
Swoją drogą, dziewięć Ev pokonać w jednej walce? Naprawdę trzeba być wypaśnikiem.


nooo... i każdą na 20 sekund....ale w końcu my tu mówimy o asuce, nie??  ;)
ogi nie ma nogi : (

Offline Ryba

O Asuce
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 18, 2006, 07:09:07 pm »
Cytat: "Nikolas"

gdzieś przeczytałem w internecie ( nie pamiętam gdzie) że series były budowane na wzór 01, i także tyczy się to zdolność do regeneracji


Może dlatego, że chcieli założyć S2 jednostce 01, to zrobili to Evie Series.

Offline Devik Crazystar

O Asuce
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 18, 2006, 08:42:59 pm »
Cytat: "Dreadorus Maximus"
Odrosnąć nie mogło to, bo Evy Series trzymają się kupy na polu AT. Nie mają takiej zdolności regeneracji, jak 01.
No, ale nie ma potem żadnej Series bez nogi, głowy czy połowy ciała. Albo całkiem wypatroszonej etc. Nie wiem, może się polem AT poskładały do kupy, ale w praktyce na jedno wychodzi.

Offline Frey Ikari

O Asuce
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 18, 2006, 10:50:36 pm »
Hej ludzie zgubiliście się??? To jest temat o Asuce a nie o aniołach... :? Dyskusja do innego tematu, no wiesz co Dread żebym ja musiał robić za modera... ;)

Offline Nikolas

O Asuce
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 19, 2006, 04:03:59 pm »
ok.....fajny obraz znalazłem w internecie

http://www.geocities.jp/ug110_groove/e/asuka.jpg

nie przypomina może dokładnie asuki, ale podoba mi się, bo super namalowany farbami  :)
ogi nie ma nogi : (

Offline Ryba

O Asuce
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 19, 2006, 04:08:11 pm »
Uła, niezłe. Ale wiesz Nikolas, technika idzie cały czas do przodu. Kreska też się zmienia.

Offline Nikolas

O Asuce
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 19, 2006, 04:13:58 pm »
chodzi mi w tym obrazie tylko o to, że jest nieco bardziej "napakowana"  ;)
ogi nie ma nogi : (