Autor Wątek: O Asuce  (Przeczytany 75679 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ryba

O Asuce
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 15, 2006, 09:58:24 pm »
Cytat: "Ktoś"
Masz racje Dread~ Wcześniej w seri TV nie było zbyt wiele walk w których asuka mogła by się popisać swoimi zdolnościami, a w endzie są one dokładnie przedztawione w czasie walki z Series EVAMI... pozdro


Trzeba przyznać, że w Endzie Asuka wymiata.  :lol:

Offline Ktoś

O Asuce
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 15, 2006, 10:00:30 pm »
Wiadomo z tego co sobie przypominam zniszczyła 6 EV zanim wyczerpała jej się energia przypuszczam że dała by sobie radę ze wszystkimi jeśli nie straciła by zapasu energi, co prawda po rozerwaniu przez S EVA chyba wpadła w berserk gdyz ciągle próbowała walczyć no ale z takimi obrażeniami raczej by nic nie zdziałałaxD.... pozdro
ztuka jest żyć, a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy...

Offline Ryba

O Asuce
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 15, 2006, 10:02:12 pm »
6?? Wszystkie zniszczyła!!

Offline Ktoś

O Asuce
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 15, 2006, 10:04:23 pm »
hehehehehe, Nie jak byś uwaznie pooglądał Enda o ile go wogóle oglądałeś i przeliczyłeś wszystkie zniszczone EVY wyszło by 6 pozatym jesli by zniszczyła wszystkie to co w nią zuciło kopią włóczni longinusa??XD
... pozdro
ztuka jest żyć, a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy...

Offline Ryba

O Asuce
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 15, 2006, 10:10:14 pm »
Nie pokazywali wszystkich. A włócznia sama przyleciała bo ma AAT a Asuka miała bardzo silne AT. No i ją przyciągło.

Offline Ktoś

O Asuce
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 15, 2006, 10:14:15 pm »
ta hahah dobre pokazali tylko te EVY które były zniszczone w sumie było 9 S EVA i wątpie żeby tak jak w przypadku orginalnej wlóczni longinusa ta kopia została przyciągnięta przez pole AT... pozdro


Widać jak uwarznie oglądałeś ENDAxD...





No Comment...
ztuka jest żyć, a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy...

Offline Ryba

O Asuce
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 15, 2006, 10:16:44 pm »
Dlaczego wątpisz?? To jest tak samo jak orginał. A Asuka zniszczyła wszystkie, bo jak były dwie ostatnie to krzyczała: "Te są ostatnie!!"

I pisze się No comment

Offline Ktoś

O Asuce
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 15, 2006, 10:27:55 pm »
Dzieki za zwrócenie mi uwagi. Ale szczezę nie przypominam sobei żeby krzyczała coś o ostatnich EVACH no ale moge się myić na wszelki wypadek obejże enda jeszcze raz, ale wspomne ze gdy skończyła się energia w EVIE i po przebiciu przez włócznię nie były pokazane wszystkie wstające EVy a nawet w czasie szykowania się do lotu nie dopatrzyłem się żadnych uszkodzeń u 3 EV pozatym one miałby jakby wielkie miecze i dopiero w czasi e żutu one zmieniały się na włócznie więc jakoś musiała sie zmienić w włócznię a watpie żeby sama się zmnieniła... pozdro
ztuka jest żyć, a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy...

Offline Follow Me

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hope dies as the last one
O Asuce
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 15, 2006, 10:34:36 pm »
AAT?
Raczej nie.Jeśli tak by się stało to wszystkie włócznie by poleciały a przyleciała tylko jedna.
Lead Me,
Follow Me,
Or get the F$%^k out of my way !

Offline Devik Crazystar

O Asuce
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 16, 2006, 06:30:55 am »
Ludzie! Tak trudno włączyć sobie Enda i sprawdzić? Jest pokazane, jak Asuka rozwala wszystkie 9 Series, koniec dyskusji. Więc włócznią nie miał kto rzucić.

Offline Ryba

O Asuce
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 16, 2006, 06:53:50 am »
Teoria AAT to teoria Dreada jak mi nie wierzycie!!! To jest ta sama zasada jak orginał i 01. Może pole AT zdołało przyciągnąć tylko jedną. I poleciało 9 Evek.

Offline Szmati

O Asuce
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 16, 2006, 09:29:07 am »
W Endzie Asuka pokonuje 8 Ev (9 prawie ale wtedy nadlatuje kopia włóczni...) jak ktos ma watpliwosci to niech sobie policzy :D ...

Offline Faith

O Asuce
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 16, 2006, 09:32:37 am »
Na tych trzech nie widzisz uszkodzen bo one sie potrafia regenerowac a włócznia zostala przyciagnieta przez silne pole AT.
img]http://img171.imageshack.us/img171/3261/bannerstopthemadnessgn4pe2.jpg[/img]

Offline Ryba

O Asuce
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 16, 2006, 09:38:22 am »
Cytat: "Cholek"
Na tych trzech nie widzisz uszkodzen bo one sie potrafia regenerowac a włócznia zostala przyciagnieta przez silne pole AT.


Dokładnie!! AAT i AT. Tak jak + i -.

Offline Dreadorus Maximus

O Asuce
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 16, 2006, 10:08:09 am »
Cytat: "Asuka w Endzie przed rozwaleniem Evy Series"
Kore wa last one!

Pisownia oryginalna, tak wtedy krzyknęła.

Frey, co do rysu psychicznego, to ja już dawno mam gotowy :)
Ale śmiało, poczekam.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.