Autor Wątek: O Asuce  (Przeczytany 75176 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ktoś

O Asuce
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 16, 2006, 10:28:38 am »
Potrafią się regenerować ale nie usuwają w pełni uszkodzeń pozatym jestem pewien ze nie zniszczyla szystkich 9 EV
ztuka jest żyć, a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy...

Offline Ryba

O Asuce
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 16, 2006, 10:39:48 am »
Jakby nie zabiła wszystkich 9 to nie krzyczała że są ostatnie, co nie?? Liczyć chyba umie.

Offline Ktoś

O Asuce
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 16, 2006, 10:41:07 am »
No co do liczenia to bym się zastanowił ^^... pozdro


jednak wciąż myśle że nie wszystkie zostały zniszczone obejże jeszcze raz enda
ztuka jest żyć, a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy...

Offline Ryba

O Asuce
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 16, 2006, 10:42:49 am »
Cytat: "Ktoś"
No co do liczenia to bym się zastanowił


Czemu?? Podzieliła sobie czas pozostały przez 9 Ev. Szybka jest z matmy.

Offline Ktoś

O Asuce
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 16, 2006, 10:59:52 am »
co do liczenia chodziło mi o ciebie ale fakt nie jestpokazane w walce wszystkie 9 EV więc nie da się powiedzieć że je wszystkie zniszczyła mogła się pomylić w czasie gdy krzyczała te sa ostatniew co w sumie wątpie ale sam powiedziałęś że one same się regenerują więc mozliwe że gdy niszczyła jedne z ostatnich SE pierwsza zdołałą się odregenerować i zucić w nią tą włócznią to także nie jest wykluczone... pozdro
ztuka jest żyć, a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy...

Offline Ryba

O Asuce
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 16, 2006, 11:07:54 am »
Nie, włócznia poszła przez przyciągniecie. A na pewno 9 Ev zniszczyła. Nie możliwe aby jakaś Eva zdążyła się zregenerować, ponieważ wszystkie regenerują się w tym samym czasie.

Offline Devik Crazystar

O Asuce
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 16, 2006, 11:34:59 am »
.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2012, 11:38:25 pm wysłana przez Devik Crazystar »

Offline Ktoś

O Asuce
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 16, 2006, 12:54:00 pm »
akurat pooglądałem ten fragment kilka razy i zauwarzyłem że nie jest pokazana cała walka z EVAMI ... pozdro
ztuka jest żyć, a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy...

Offline Devik Crazystar

O Asuce
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 16, 2006, 01:10:58 pm »
.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2012, 11:38:33 pm wysłana przez Devik Crazystar »

Offline Faith

O Asuce
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 16, 2006, 01:44:37 pm »
ignoruj go ten ktos dziala na nerwy ^^
img]http://img171.imageshack.us/img171/3261/bannerstopthemadnessgn4pe2.jpg[/img]

Offline Devik Crazystar

O Asuce
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 16, 2006, 02:17:59 pm »
.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2012, 11:39:07 pm wysłana przez Devik Crazystar »

Offline Szmati

O Asuce
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 16, 2006, 03:10:54 pm »
Mnie troche zastanawia jeden fakt. Seryjne Evy reaktywują sie ale nie "pozbywają" odniesionych ran. Ale jak sie zregenerowała pirwsza "zabita" przez Asuke skoro ta ją rozerwała na pół (przynajmniej na to wskazuje ilość krwi jaka sie polała co ładnie widać na obrazku u Ryby pod postami;) )

Offline Ryba

O Asuce
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 16, 2006, 03:19:28 pm »
Cytat: "Cholek"
ignoruj go ten ktos dziala na nerwy ^^

Zgadzam się.

A Szmati to szczerze mówiąc jest ciekawe, może jakoś udało się ją złączyć. A ciekawe co z tą co przecięła Asuka na pół??  :roll:

Offline Szmati

O Asuce
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 16, 2006, 03:36:18 pm »
z tą rozciętą na pół to było tak że Asuka nie "dokończyła" cięcia i widać jak sie póżniej reaktywują to jedna jest tak rozpłatana od szyi w dół...

Offline Ktoś

O Asuce
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 16, 2006, 03:44:13 pm »
Cytat: "Devik Crazystar"
Flaga na głowę i za Ojczyznę, edukować trzeba  ;)
Zresztą, teraz chyba łapię, co chciał powiedzieć. Myślałem, że to jakaś obrona poprzednich twierdzeń, ale to chyba po prostu stwierdzenia faktu - rzeczywiście, nie jest pokazana cała walka, jest parę przeskoków, kiedy akcja przenosi się np. na Rei, Ritsuko i Gendo, a potem wraca. Niemniej, nie wiem, co to ma do rzeczy, nawet z tymi brakującymi momentami, jest pokazane załatwienie 9 Series (o jedną w sumie można się kłócić...).


Mniej więcej o to mi chodziło jedynie nie byłem pewien co do EV gdy jeszcze Był stary temat przed kasacją ktoś wspominał o tym co powiedziałem czyli że nie znioszczyła wszystkich EV dlatego trzymałem się tej wersji ale uwazniej się zastanawiając przyznaję wam racje.... pozdro
ztuka jest żyć, a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy...

 

anything