Autor Wątek: O Shinjim  (Przeczytany 40054 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ryba

O Shinjim
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 16, 2006, 07:38:22 am »
Nie, chodzi o to że sterował jednostką bo zablokował możliwość wyciągnięcia Entry Pluga.

Offline Faith

O Shinjim
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 16, 2006, 09:29:12 am »
Cytat: "Follow Me"
Cytat: "Ryba"
Jak anioł przejął jednostkę, to on ją kieruje, nawet Plugiem.

Z całą powagą ale jeśli anioł przejął jednostke to nie ma nic do rzeczy czy zablokował Entry Pluga czy nie.Z twojej wypowiedzi wynika że sterował EVĄ przez Entry Pluga,a to już jest całkiem bezsensu.


Teraz to ty sie juz czepiasz jak ja przeczytalem jego post to wyszlo na to ze Anioł kieruje eve oraz entry pluga a nie przez entry pluga xD
img]http://img171.imageshack.us/img171/3261/bannerstopthemadnessgn4pe2.jpg[/img]

Offline Dreadorus Maximus

O Shinjim
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 16, 2006, 10:03:29 am »
Anioł nie przejął całej Evy, bo możliwe było wysłanie sygnału katapultującego (anioł zablokował plug fizycznie, tymi nitkami), a także monitorować stan pilota (puls, eeg itp.).
Touji nie był zsynchronizowany, bo to troszkę niemożliwe, by mu się udało tak z miejsca osiagnąć wysokie synchro. Shinji jest ewenementem, bo uzyskał spory (circa 40%) wynik niejako "z bazy". Touji nawet nie miał okazji, by rozpocząć synchronizację, bo anioł przerwał procedukę przed ostatnim kontaktem.

Rany odniesione przez Toujiego spowodowane są zmiażdżeniem pluga pod koniec walki. Tyle, że Shini o tym nie wie, jest zaskoczony, gdy widzi, że pilot żyje. Ale i tak widok zmasakrowanego przyjaciela i amputacji nogi w warunkach polowych musi być dla niego szokiem masakrycznym. Do tego stopnia, że "przeprogramował" swoją Evę.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Faith

O Shinjim
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 16, 2006, 10:06:03 am »
Cytat: "Dreadorus Maximus"
Do tego stopnia, że "przeprogramował" swoją Evę.


Jak "przeprogramował" bo niezabardzo wiem oco chodzi??
img]http://img171.imageshack.us/img171/3261/bannerstopthemadnessgn4pe2.jpg[/img]

Offline Ktoś

O Shinjim
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 16, 2006, 10:32:45 am »
No fakt myliłem się co się dość często zdaża, no ale o amputacji ni ewiedizałem
xDi tylko takie małe pytanie
dlaczego anioł zablokował EP do czego mu to było potrzebne??... pozdro
ztuka jest żyć, a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy...

Offline Frey Ikari

O Shinjim
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 16, 2006, 07:27:46 pm »
Cytuj
wypowiedzi wynika że sterował EVĄ przez Entry Pluga,a to już jest całkiem bezsensu.

J auważam że to nie jest takie bezsesowne... Anioł potrzebował Entry Plugu dlatego go zablokował... To jest tak jak w przypadku dummy system, tylko że w tym przypadku ciało imitacyjne to był Toji. Dlatego też jednosyka 01 dążyła do zniszczenia Entry Pluga z Tojim.

Offline Dreadorus Maximus

O Shinjim
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 18, 2006, 10:38:56 am »
Gdy wyciągają Toujiego z plugu, ekipa ratunkowa mówi "odciąć zakleszczone biologiczne części laseraem". Potem w szpitalu widzimy Toujiego na łóżku. Zobacz sobie jak się kołdra układa.
Sami wiecie, cenzura itp, nie mogli pokazać w serii tego wprost.

Co do plugu, to bardzo możliwe (hipoteza), że anioł nie znalazł bezpośredniej drogi do OUN Evy i używa plugu jako "łącznika".
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Ryba

O Shinjim
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 18, 2006, 10:41:24 am »
Daj wyjaśnienie OUN do tematu wyjaśnienia pojęć bo ja nie wiem co to  :oops:  :oops:  :roll:  :roll:

Offline Dreadorus Maximus

O Shinjim
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 18, 2006, 03:36:28 pm »
Cytuj
Jak "przeprogramował" bo niezabardzo wiem oco chodzi??

Swoimi emocjami zmienił kody w komputerze, przez co zablokował wszystkie sygnały wyciągnięcia pluga, regulację poziomu synchronizacji i tym podobne, prawdopodobnie wszystkie procesy o których wiedział, że istnieją. Nie wiedział na przykład o stopniu kompresji lcl'u w plugu, co wykorzystałGendo z pozbawiania go przytomności. Potem trzeba było rozcinać pancerz i plug laserem, żeby go wyjąć.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Nikolas

O Shinjim
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 18, 2006, 06:09:36 pm »
Cytuj
Gdy wyciągają Toujiego z plugu, ekipa ratunkowa mówi "odciąć zakleszczone biologiczne części laseraem". Potem w szpitalu widzimy Toujiego na łóżku. Zobacz sobie jak się kołdra układa.


patrzyłem na to.....niektóży mówią że odcieli mu tylko nogę, ale mi sie wydaje że też lewą ręke
ogi nie ma nogi : (

Offline Ryba

O Shinjim
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 18, 2006, 07:06:05 pm »
Cytat: "Dreadorus Maximus"

Swoimi emocjami zmienił kody w komputerze


Zaraz zaraz to Eva ma komputer pokładowy w Plugu??

Offline Dreadorus Maximus

O Shinjim
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 19, 2006, 06:43:02 pm »
Nie w plugu, lecz w samej sobie. Ma komputer pokładowy zrobiony na analogicznej zasadzie jak MAGI - z zeskanowaną osobowością.

Ale o Evangelionach gadamy gdzie indziej.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Frey Ikari

O Shinjim
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 22, 2006, 06:42:35 pm »
Zastanawialiście się może czemu Shinji się nie bronił gdy Toji go uderzył . Mogł przecierz z łatwością wypoiedzie argumenty ktore by zwaliły Tojiego z nog. Czekam na wasze pomysły...

Offline Faith

O Shinjim
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 22, 2006, 07:00:20 pm »
Bo to mazgaj? :P
img]http://img171.imageshack.us/img171/3261/bannerstopthemadnessgn4pe2.jpg[/img]

Offline Ryba

O Shinjim
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 22, 2006, 07:06:39 pm »
Bo to ciapa i łoś jakiego świat nie widział  :?  :?

 

anything